basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

ZA NÁKUP FOTOAPARÁTŮ CANON ZÍSKÁTE AŽ 1 300 KČ! - AKCE SKONČILA

fotoaparáty CanonKupujte od 1. 5. do 31. 8. 2013 vybrané zrcadlovky Canon a získejte až 1 300 Kč zpět.

 

 

Jak získat část peněz zpět?

Vyplňte formulář, který najdete na stránkách www.canon.cz/cashback a nahrajte účtenku. Nabídka platí pouze na nákup vybraných produktů. Nákup musí proběhnout v období od 1. 5. do 31. 8. 2013 a žádost o bonus je nutné zaslat do 8. 9. 2013. Částku zašleme na účet uvedený ve formuláři do 6 týdnů (42 dnů). Akce platí pouze pro nákupy u autorizovaných partnerů v České republice.

Kompletní pravidla a podmínky akce naleznete na výše uvedeném webu.

 

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů