Cashback 1 800 Kč Canon

Například s lehkou a funkcemi nabitou digitální zrcadlovkou Canon EOS 250D + 18-135 IS STM dosáhnete perfektních výsledků zásluhou 24,1Mpx APS-C snímače a procesoru DIGIC 8. Nejenže budou všechny vaše snímky i videaprofesionální kvalitě, ale navíc díky jeho kompaktnosti ho budete moct brát všude s sebou.  Poznejte sílu a všestrannost kompaktního fotoaparátu Canon PowerShot G1 X Mark III, který se svou ohromující rychlostí a kvalitou obrazu dostává na úroveň digitálních zrcadlovek. Disponuje 24mm ultraširokoúhlým objektivem s 5× optickým zoomem. Podívejte se na svět přes hledáček Full-Frame kompaktní zrcadlovky Canon EOS R6, nebo Full-Frame digitální zrcadlovky Canon EOS 5D Mark IV, se kterou vytvoříte snímky v těch nejjasnějších detailech díky ohromujícímu výkonu procesoru DIGIC 6+ a 30,4Mpx snímači CMOS. Užijte si maximální ostrost za každé situace. Systém o 61 AF bodů vyfotí i jakýkoliv nepředvídatelný pohyb.

Chtěli byste nákupem vybraných produktů Canon ušetřit? Postupujte následovně:

1. Kupte si vybraný produkt značky Canon v době trvání akce.
2. Zaregistrujte zakoupený produkt nejpozději do 30. 9. 2021.
3. Po vyplnění potřebných údajů včetně sériového čísla produktu vám bude na e-mail odesláno potvrzení přijetí požadavku na zpětný bonus.
4. Po schválení žádosti vám bude příslušný bonus zaslán na váš bankovní účet uvedený při registraci, a to do 28 dnů od jeho schválení.
5. Přehled produktů zařazených do akce včetně hodnot příslušných zpětných bonusů najdete zde.

Akce trvá od 15. 4. do 31. 8. 2021!

Cashback 1 800 Kč

Nejprodávanější v kategorii


Filtrovať môžete podľa:

  • Dostupnost
  • Pouze produkty s dárkem
  • Aktuální filtr
  • Značka
  • Kategorie

Nejprodávanější

Zobrazuji 1 - 3 ze 3

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů