Cashback 10 400 Kč Canon

Například s lehkou a funkcemi nabitou digitální zrcadlovkou Canon EOS 250D + 18-135 IS STM dosáhnete perfektních výsledků zásluhou 24,1Mpx APS-C snímače a procesoru DIGIC 8. Nejenže budou všechny vaše snímky i videaprofesionální kvalitě, ale navíc díky jeho kompaktnosti ho budete moct brát všude s sebou.  Poznejte sílu a všestrannost kompaktního fotoaparátu Canon PowerShot G1 X Mark III, který se svou ohromující rychlostí a kvalitou obrazu dostává na úroveň digitálních zrcadlovek. Disponuje 24mm ultraširokoúhlým objektivem s 5× optickým zoomem. Podívejte se na svět přes hledáček Full-Frame kompaktní zrcadlovky Canon EOS R6, nebo Full-Frame digitální zrcadlovky Canon EOS 5D Mark IV, se kterou vytvoříte snímky v těch nejjasnějších detailech díky ohromujícímu výkonu procesoru DIGIC 6+ a 30,4Mpx snímači CMOS. Užijte si maximální ostrost za každé situace. Systém o 61 AF bodů vyfotí i jakýkoliv nepředvídatelný pohyb.

Chtěli byste nákupem vybraných produktů Canon ušetřit? Postupujte následovně:

1. Kupte si vybraný produkt značky Canon v době trvání akce.
2. Zaregistrujte zakoupený produkt nejpozději do 30. 9. 2021.
3. Po vyplnění potřebných údajů včetně sériového čísla produktu vám bude na e-mail odesláno potvrzení přijetí požadavku na zpětný bonus.
4. Po schválení žádosti vám bude příslušný bonus zaslán na váš bankovní účet uvedený při registraci, a to do 28 dnů od jeho schválení.
5. Přehled produktů zařazených do akce včetně hodnot příslušných zpětných bonusů najdete zde.

Akce trvá od 15. 4. do 31. 8. 2021!

Cashback 10 400 Kč

Nejprodávanější v kategorii


Filtrovať môžete podľa:

  • Dostupnost
  • Pouze produkty s dárkem
  • Aktuální filtr
  • Značka
  • Kategorie

Nejprodávanější

Zobrazuji 1 - 2 ze 2

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů