basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Exkluzivní předprodej Honor 9A

Těšili jste se na nový Honor? Tak to jste na správném místa, protože novinku Honor 9A si můžete předobjednat exkluzivně a jedině v DATART! Čím vás Honor potěší? Vybrat si můžete ze 3 ohromujících designů, abyste měli společníka, který je jedinečný jako vy. Jedinečný je i váš zrak, kteroému bude lichotit 6,3palcový Honor FullView displej s certifikátem Pohodlí pro oči. Obrazu nesmí chybět ani zvuk a pokud máte rádi párty, tak se připravte na vylepšený zvukový systémrežimem Párty. Vysmáté přátele zachytíte skvělým trojitým fotoaparátem na ohromné portréty a fotky zůstanou v bezpečí díky funkci rozpoznání tváře a spolehlivé čtečce otisků prstů. Dny vám nebudou připadat dlouhé s výkonnou 5 000mAh baterií a úložištěm 64 GB, které si rozšíříte až o 512 GB. Radost vám bude dělat také AppGallery, oficiální Android aplikace se čtyřnásobnou ochranou soukromí podle mezinárodních standardů. AppGallery je oficiální platforma na stahování a nákup aplikací pro smartphony HONOR. Služby a aplikace Google nejsou integrované, některé populární aplikace třetích stran tak není možné stáhnout. V AppGallery stále přibývají nové a nové aplikace a těšit se můžete i na slevové kódy nebo speciální nabídky.

A co ještě si rozšíříte? Přece obzory a sportovního ducha, protože k předobjednávce získáte fitness náramek Honor Band 5 jako dárek, se kterým budete mít všechno pod dohledem. Dárek bude přiřazený k předobjednávce automaticky.

Nenechte si ujít tuhle jedinečnou možnost, předprodej s dárečkem trvá od 1. 7. do 14. 7. 2020!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů