basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vzhůru do hry s monitory Samsung a dárkem k předobjednávce

Ke skvělému počítači anebo notebooku potřebujete i monitor, se kterým uvidíte všechno, co je třeba, a to v té nejvyšší kvalitě. Nové monitory Samsung Odyssey G7 27" anebo 32" vám ukážou všechno v těch nejlepších detailech. Kromě skvělého designu a obrazu vás potěší i množstvím portů! A to není všechno! K předobjednávce monitorů Samsung Odyssey G7 27" anebo 32" získáte kredit v hodnotě až 5 000 Kč na hry podle vlastního výběru.

Jak získám dárek k předobjednávce?

1. Předobjednejte si Samsung Odyssey G7 27" anebo 32" v době konání akce.
2. Po zaplacení a vyzvednutí dostanete po 14 dnech uvedený dárkový kód ve výšce 5 000 Kč anebo 3 000 Kč na této stránce.
3. Herní kupón můžete použít na této stránce na nákup her podle vašeho výběru a na libovolné platformy včetně Steam, Xbox, Nintendo, PlayStation, Blizzard, aj.
4. Všechny možnosti uplatnění kupónu najdete ZDE.

Jak uplatnit kupón?

1. Zaregistrujte/přihlaste se na této stránce a v horní části stránky si vyberte možnost „Kredit“.
2. Mezi platebními metodami si vyberte možnost dobít „Kupónem“, potom možnost „Mám dárkový kupón“, vložte kód z kupónu a klikněte na „Uplatnit“.
3. Teď máte dobitý kredit a můžete ho uplatnit na nákup libovolné hry.
4. Kredit můžete čerpat libovolně i po částech až do 31. 12. 2020.

Hry se hrají lépe se skvělým monitorem. Nenechte si ujít ten skvělý pohled a kupón v hodnotě až 5 000 Kč! Předobjednávky trvají od 8. do 30. 6. 2020!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů