basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vyhrajte sušičku plnou peněz!

Akční set pračky a sušičky

Zakupte set vybrané pračky a sušičky, vymyslete co nejoriginálnější odpověď na soutěžní otázku a vyhrajte sušičku plnou peněz. Soutěžními produkty jsou:

pračka: WM 14Q460BY (objem 7 kg) nebo WM 14Q461BY (objem 8 kg)
sušička: WT 46W563BY

Času máte spoustu – soutěž trvá od 1.10.2012 do 31.12.2012, poslední registrace je možná ještě 3.1.2013. Zároveň máte spoustu času na přemýšlení nad soutěžní otázkou, která zní „ s čím se v životě nejvíce perete?

Nejoriginálnější odpověď vyhraje svému autorovi sušičku plnou peněz. Kolik to přesně bude, záleží na samotných zákaznících, za každý prodaný set pračky a sušičky totiž vloží Siemens do bubnu 1000 Kč. Koncem roku by to tedy mohl být pěkný balík!

Registrační formulář a kompletní znění pravidel najdete na adrese

http://www.siemens-soutez.cz/

Tato soutěž probíhá výhradně v řetězci Datart.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______