basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Vyhrajte sušičku plnou peněz!

Akční set pračky a sušičky

Zakupte set vybrané pračky a sušičky, vymyslete co nejoriginálnější odpověď na soutěžní otázku a vyhrajte sušičku plnou peněz. Soutěžními produkty jsou:

pračka: WM 14Q460BY (objem 7 kg) nebo WM 14Q461BY (objem 8 kg)
sušička: WT 46W563BY

Času máte spoustu – soutěž trvá od 1.10.2012 do 31.12.2012, poslední registrace je možná ještě 3.1.2013. Zároveň máte spoustu času na přemýšlení nad soutěžní otázkou, která zní „ s čím se v životě nejvíce perete?

Nejoriginálnější odpověď vyhraje svému autorovi sušičku plnou peněz. Kolik to přesně bude, záleží na samotných zákaznících, za každý prodaný set pračky a sušičky totiž vloží Siemens do bubnu 1000 Kč. Koncem roku by to tedy mohl být pěkný balík!

Registrační formulář a kompletní znění pravidel najdete na adrese

http://www.siemens-soutez.cz/

Tato soutěž probíhá výhradně v řetězci Datart.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů