Neplýtvejte! Energeticky účinné pračky a pračkosušičky Bosch s cashbackem až 2 000 Kč

Objevte nový rozměr vysoce účinného praní! Pořiďte si do své domácnosti jednoho z našich pracích pomocníků Bosch a poznejte perfektně čisté prádlo. Například díky pračce Bosch HomeProfessional WAX32EH0BY ušetříte nejen 2 000 Kč na cashbacku, ale i roční spotřebu energie, která odpovídá 67 kWh na 100 pracích cyklů. V době praní o ní navíc nebudete skoro vůbec vědět. Tichý motor EcoSilence Drive spolu s unikátní konstrukcí pračky vám zaručí maximální eliminaci hluku. Proč si nevyprat i v době, kdy byste chtěli odpočívat? Nebaví vás to neustálé vytahování mokrého prádla z pračky? Máme pro vás perfektní a úsporné řešení nejen pro spotřebu, ale i místo v podobě kombinované pračky se sušičkou Bosch Serie | 6 WDU8H541EU, která zvládne za jednu hodinu účinně vyprat a vysušit 1 kg prádla v jednom cyklu.

 

Chtěli byste nákupem vybraných produktů Bosch ušetřit až 2 000 Kč? Postupujte následovně:

1. Kupte si vybranou pračku nebo pračkosušičku značky Bosch v době trvání akce.
2. Zaregistrujte svůj nákup uskutečněný v období od 1. 4. do 31. 5. 2021 na stránkách výrobce. Doregistrace je možná do 14. 6. 2021.
3. Pro úplné splnění podmínek je nutné vyplnit všechny požadované údaje.
4. Jakmile vám bude registrace potvrzena, cashback v hodnotě 1 000 až 2 000 Kč bude zaslán na váš bankovní účet uvedený při registraci.
5. Příslušná hodnota cashbacku je uvedena u konkrétního spotřebiče.

Perte a sušte #LikeABosch. Akce platí od 1. 4. do 31. 5. 2021 nebo do odvolání! Úplná pravidla naleznete na stránkách výrobce.

Neplýtvejte! Energeticky účinné pračky a pračkosušičky Bosch s cashbackem až 2 000 Kč

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů