Beko online shop
Nakoupit

Beko

Značka Beko nabízí domácí spotřebiče skutečně pro každého. Ať už hledáte chytré spotřebiče do nové kuchyně, nebo sháníte cenově dostupnou ledničku na chalupu, v široké nabídce značky Beko si vyberete. Spotřebiče Beko jsou navíc vybavené řadou šikovných funkcí a technologií, díky kterým budou věrnými pomocníky, postarají se o každodenní povinnosti v domácnosti a vy se tak naplno můžete věnovat tomu, co máte rádi.

Nejprodávanější produkty Beko

Zobrazit více produktů

O značce Beko

Partner ve vašich každodenních potřebách

Každé dvě sekundy si někdo na světě koupí produkt značky Beko.

Pokud se dá skutečný úspěch změřit, pak pravděpodobně takto. Společnost Beko je jedním z největších hráčů na trhu s bílou elektronikou a její distribuční síť zahrnuje více než 100 zemí na celém světě. Na našem trhu působí od roku 2005 a od té doby si stihla vydobýt prominentní pozici špičkového výrobce domácích elektrospotřebičů, v nichž se snoubí kvalita a cenová dostupnost. 

Konzervy a elektro

Společnost Beko patří do skupiny Arçelik Group, vlastněné holdingem Koç, jednou z největší evropských společností, původem z Turecka. U jejího zrodu stojí sám zakladatel holdingu, podnikatel Vehbi Koç, a touha přitáhnout do Turecka zahraniční kapitál. Společnost s názvem Beko vzniká už v roce 1954, s kuchyňskými spotřebiči však nemá ještě nic společného. Ještě na začátku 80. let totiž obchoduje pod jménem Beko Ticaret výhradně s konzervovanými potravinami. Až roku 1983 přichází osudové změny - společnost zkracuje svou značku na Beko a jako vůbec první turecká značka rozjíždí zahraniční podnikání s velkou bílou. Cíl je jasný - dobýt mezinárodní trh. A to se jí také podaří.

Kvalita z Turecka

Lednice, kávovary, myčky, mrazáky, žehličky, sušičky a mnoho dalších - to je dnes Beko v očích 440 milionů spokojených zákazníků, rozprostřených v rámci globální sítě. Vysoká kvalita, výdrž a užitná hodnota jsou vizitkou každého produktu, který Beko obchoduje. Pokračují tak v rozvíjení vize svého zakladatele, jíž bylo především pozvednout Turecko v rámci mezinárodní prestiže jako země silné a konkurenceschopné i v neustále se měnícím konkurenčním prostředí 21. století. Pokud máte doma elektrospotřebič značky Beko, pak sami víte, že se toho cíle zhostili se ctí. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů