Internetový obchod DATART.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím

Autorádia s navigací


Filtrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
4790-4790|4791-4791
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka

Nejprodávanější Autorádia s navigací


1

Standardem vybavení každého motorového vozidla se již stala kvalitní GPS navigace a výkonné autorádio. Vy však díky zakoupení autorádia s GPS navigací můžete tyto dva výrobky sloučit v jeden. Nejen, že tak ušetříte místo v interiéru vozidla, GPS navigace vám ani nebude rušit výhled z vozidla.

Většina autorádií je vybavena podporou přehrávání skladeb přes USB připojení. Skladby ve formátu mp3 si tak můžete přehrávat i v interiéru vašeho vozu. Rádia do auta mohou být dále vybaveny RDS tunerem nebo bluetooth. Díky bluetooth může autorádio využít jako handsfree pro telefonní hovory.

Nové radio do auta si můžete vybrat také podle výrobce: • Autorádia PioneerAutorádia SonyAutorádia SencorAutorádia KenwoodAutorádia JVC

Mimo autorádia s GPS navigací jsme pro vás dále připravili také klasická autorádia na CD a DVD disky, reproduktory do auta, černé skříňky, antiradary, GPS navigace a další doplňky.

X