basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

3D technologie Bose

3D technologie

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

Tato kategorie sdružuje veškerou audiovizuální techniku, která vám dokáže poskytnout v pohodlí domova pohlcující 3D zážitek. Jednotlivé typy zařízení jsou přehledně rozděleny do několika kategorií, jejichž popis si můžete přečíst níže.

3D televize

Pokud začínáte vytvářet domácí multimediální centrum s podporou 3D, tak se rozhodně neobejdete bez kvalitní televize s 3D. Tu nevybírejte jen podle úhlopříčky, ale také podle požadovaného rozlišení a preferovaného typu panelu. Zajímavou volbou může být například úsporná 3D televize s LED panelem. Určitě nešlápnete vedle ani s moderní 4k 3D televizí, která dokáže zobrazit naprosto bezkonkurenčně ostrý obraz. To oceníte při sledování vlastních videí pořízených akční kamerou, stejně jako při sledování 4k hollywoodských trháků. Ty si můžete přehrávat na 3D Blu–ray přehrávačích, které podporují i ohromující 3D zvuk.

3D domácí kina

Pro maximálně efektní zážitek potřebujete nejen skvělý obraz, ale i věrný zvuk. Proto máme bohatou nabídku reprosoustav s podporou 3D zvuku. Ten je natolik přesvědčivý, že si budete z pohodlí gauče připadat jako v centru sledovaného filmu. Takto pokročilá zařízení jsou navíc zárukou široké konektivity, takže můžete často do vašeho domácího kina streamovat obsah přes Wi–Fi nebo Bluetooth z vašeho chytrého telefonu či tabletu. Některé modely fungují i obráceně a dokáží naopak sdílet přehrávaný zvuk do vašeho smartphonu.

3D brýle

Tato sekce obsahuje v podstatě dvě samostatné kategorie zařízení – polarizační brýle pro 3D televize a VR headsety pro mobilní telefony. Zatímco účel pasivních 3D brýlí je asi jasný, brýle pro virtuální realitu jsou o poznání komplexnější zařízení. Váš telefon s nimi dokáže přehrávat 3D videa, zobrazovat 360° fotografie a videa, prohlížet 3D modely a stále oblíbenější jsou i 3D hry.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů