basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Neplýtvejte s pracím práškem! Představujeme BEKO AquaFusion.

28. 1. 2014 - Redakce DATARTu

technologie AquaFusionVýrobci praček se už dávno nespokojí s pouhou nízkou spotřebou vody či elektrické energie. Ostrý konkurenční boj přináší nové technologie, jež navyšují komfort obsluhy. A firma BEKO nyní přichází se světovou novinkou, která opět posouvá úsporný režim praček o něco dále.

Spotřeba elektrické energie i vody se dlouhodobě drží na stejné úrovni a u nejlepších praček jsou tyto hodnoty opravdu velice nízké. Výrobci tak hledají další prostor, kde by mohli zákazníkovi přinést užitek. Úspora pracího prostředku je tak logickým vyústěním.

Chytré řešení

BEKO zavádí technologii AquaFusion, která má úsporu pracího prášku na starosti. Princip, jak už to u skvělých věcí bývá, je až nezvykle jednoduchý. V běžné pračce dochází při napouštění vody do bubnu k částečnému vniknutí vody do odpadní hadice, odkud je při vypouštění čerpaná ven z pračky. Z toho plynou dva nedostatky. Prvním je skutečnost, že pračka ohřívá vodu potřebnou k praní i v části kde ji nikdy nezužitkuje – v odpadní hadici. Stejným způsobem dochází k plýtvání pracím práškem. Ten, jakmile se dostane do vody, začne klesat ke dnu a část prášku vnikne i do odpadní hadice. Jednoduše řečeno: veškerý vámi použitý prášek se nepoužije pouze k praní, ale jeho část se octne v odpadu. AquaFusion oba tyto problémy velmi elegantně řeší. Beko pračky při napouštění dokonale utěsní ústí odpadní hadice, čímž se při pracím cyklu ohřívá voda určená pouze k praní a je využita celá dávka pracího prášku.

Tento elegantní systém je schopný uspořit i několik tisíc korun během pěti let používání pračky.šetříme s aquafusion

 

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů