basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MacBook Pro

MacBook Pro

Geniální. Na cokoli sáhneš.

Koupit

Je neskutečně tenký a lehký a přitom rychlejší a výkonnější. Má vůbec nejjasnější, nejbarevnější displej ze všech přenosných Maců. A Touch Bar, skleněný Multi‑Touch proužek integrovaný v klávesnici, na kterém máš po ruce přesně ty nástroje, co právě potřebuješ.¹ MacBook Pro je postavený na převratných nápadech. A jen čeká na ty tvoje.

Turbo Boost
až 4,1 GHz
Retina displej
s jasem 500 nitů
Výdrž baterie
až 10 hodin2
13palcový model
15palcový model

Touch Bar a Touch ID

Převratný nový způsob,
jak používat Mac.

Funkční klávesy, které tvořily horní řadu klávesnice, nahradil mnohem šikovnější a všestrannější Touch Bar.¹ Podle toho, na čem děláš, automaticky zobrazuje relevantní nástroje, se kterými už umíš – ovládání hlasitosti nebo jasu, interaktivní prvky na úpravy parametrů a projíždění obsahu nebo prediktivní text a emotikony při psaní. Kromě toho se teď k Macu přihlásíš pomocí Touch ID.

Další příklady, jak ti Touch Bar usnadní ovládání.

MacBook Pro Touch Bar Rozbal, sbal a přizpůsob si ovládací prvky hlasitosti, jasu a dalších nastavení systému. MacBook Pro Touch Bar Přijmi hovor z iPhonu nebo na FaceTimu bez posouvání kurzoru. MacBook Pro Touch Bar Vyber paletu a klepnutím zvol barvu textu nebo objektů v Pages, Keynote nebo jiné aplikaci. MacBook Pro Touch Bar Rychle se dostaň k navrhovaným slovům a emotikonům ve Zprávách nebo Mailu. MacBook Pro Touch Bar Funkční klávesy aktivuješ podržením klávesy Fn.

Touch ID přichází na Mac.

Ke svému Macu se teď přihlásíš okamžitě. Rychle odemkneš systémová nastavení a zamčené poznámky. Dokonce i přepneš mezi uživateli – jedním dotykem.

Tvoje oblíbené aplikace. Teď umí s Touch Barem.

Touch Bar zcela změní tvůj zážitek z aplikací, ve kterých děláš každý den, jako je Photoshop, Microsoft Office, DaVinci Resolve nebo Logic Pro X. Hlavní nástroje a funkce se samy objeví přímo na Touch Baru, takže je můžeš hned vyzkoušet a použít. Přidává nový rozměr aplikacím, které už existují. I těm, co teprve přijdou na svět.

Výkon

Setkání na nejrychlejší úrovni.

MacBook Pro posouvá notebook na úplně novou úroveň výkonu a přenosnosti. Ať tě tvoje nápady povedou kamkoli, díky špičkové grafice, vysoce výkonnému procesoru a svižnému úložišti se tam dostaneš rychleji než kdy předtím.

Turbo Boost
až 4,1 GHz
Rychlost čtení SSD
až 3,2 GB/s3
Výdrž baterie
až 10 hodin2

Retina displey

Vůbec nejjasnější, nejbarevnější
displej na přenosném Macu.

Displej MacBooku Pro je nejlepší, jaký se kdy na přenosném Macu objevil. Má jasné LED podsvícení a vysoký kontrastní poměr, takže černá je sytá a bílá zářivá. Díky pixelům s velkou světelností a variabilní obnovovací frekvencí je energeticky úsporný. Podporuje široký barevný gamut s ještě sytějšími odstíny zelené a červené než sRGB. Záběry zobrazuje věrněji a s realisticky živými detaily, což je pro grafický design, grading obrazu a střih videa zásadní.

Jas
500 nitů
O 25 % víc barev
než sRGB
Vysoký kontrastní
poměr
MacBook Pro teď podporuje barevný prostor P3, ve kterém je k dispozici o 25 procent víc barev než ve standardním sRGB, takže zobrazuje daleko širší paletu odstínů zelené a červené.

Zvuk

Zvuk, který mluví sám
za sebe. Pěkně nahlas.

13palcový model s Touch Barem

Krásně vyvážený, věrný zvuk s širokým dynamickým rozsahem a plným podáním basů. Neoposlouchatelný zážitek. Reproduktory jsou připojené přímo k systémovému napájení, takže si zachovávají čistý zvuk i při nejvyšším zesílení. MacBook Pro je proto výbornou volbou, když chceš rychle smíchat nahrávku, sestřihat video na lokaci nebo sledovat filmy na cestách.

Klávesnice a trackpad

Příjemnější
klávesnice.
Prostornější
trackpad.

Interakce s MacBookem Pro je po všech stránkách příjemnější. Na klávesnici jsme použili křídlový mechanismus druhé generace se čtyřikrát stabilnějšími klávesami oproti tradičnímu nůžkovému mechanismu, takže psaní je pohodlnější a s lepší odezvou.⁴ A na prostorném Force Touch trackpadu máš víc místa na gesta a klikání.

13palcový model

MacBook 13palcový model
13palcový model
s Touch Barem
MacBook 13palcový model
15palcový model
s Touch Barem
MacBook 13palcový model

Thunderbolt 3

Zdaleka nejvýkonnější
a nejvšestrannější port.

Thunderbolt 3 v jednom univerzálním portu spojuje ohromnou šířku pásma s mimořádnou všestranností standardu USB‑C. Jedním konektorem s propustností 40 Gb/s – dvojnásobnou proti Thunderboltu 2 – přenáší data, napájecí příkon i video. A protože jsou obě velikosti MacBooku Pro k dispozici se čtyřmi porty, můžeš si vybrat, z jaké strany co zapojíš. Existující zařízení jde snadno připojit kabelem nebo adaptérem. Navíc je Thunderbolt 3 reverzibilní, takže ať konektor zapojíš jakkoli, vždycky to bude správně.

Přenos dat rychlostí
až 40 Gb/s
 
Podporuje až
dva 5K displeje
 
Nabíjení počítače
i připojených zařízení
kterýmkoli portem
Až čtyři porty
Thunderbolt 3
 
K 15palcovému MacBooku Pro se čtyřmi porty Thunderbolt 3 můžeš připojit dva 5K displeje a dva RAID systémy současně. To už je hodně výkonná pracovní stanice.

macOS

Proto se Macu
nic nevyrovná.

macOS je operační systém každého Macu. A macOS Sierra
přináší na Mac širší možnosti práce s fotkami
a ještě hladší spolupráci mezi zařízeními.

Hladce přenášej
práci mezi všemi svými
zařízeními Apple.
 
Automaticky ukládej
soubory na iCloud
a přistupuj k nim
z jakéhokoli zařízení.5
Všechny MacBooky
Více informací

Záleží na dostupnosti.

  1. Touch Bar je k dispozici na vybraných modelech.
  2. Testy provedl Apple v květnu 2017 s předvýrobními 15palcovými počítači MacBook Pro s 2,8GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, 256GB SSD úložištěm a 16 GB paměti RAM, s předvýrobními 13palcovými počítači MacBook Pro s 3,1GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i5, 512GB SSD úložištěm a 8 GB paměti RAM a s předvýrobními 13palcovými počítači MacBook Pro s 2,3GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i5, 1TB SSD úložištěm a 8 GB paměti RAM. Test bezdrátového používání webu měří výdrž baterie při bezdrátovém procházení 25 oblíbených webů s jasem displeje nastaveným na 12 kliknutí od nejnižší hodnoty, tedy 75 %. Test přehrávání filmů z iTunes měří výdrž baterie při přehrávání HD obsahu v rozlišení 1080p s jasem displeje nastaveným na 12 kliknutí od nejnižší hodnoty, tedy 75 %. Test výdrže v pohotovosti měří výdrž baterie tak, že umožní systému připojenému k bezdrátové síti a přihlášenému k účtu iCloudu přejít do pohotovostního režimu se spuštěnými aplikacemi Safari a Mail a všemi systémovými nastaveními ponechanými na výchozích hodnotách. Výdrž baterie se liší podle používání a konfigurace. Další informace najdeš na stránce www.apple.com/cz/batteries.
  3. Testy provedl Apple v květnu 2017 s předvýrobními 15palcovými počítači MacBook Pro s 3,1GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, 2TB SSD úložištěm a 16 GB paměti RAM, s předvýrobními 13palcovými počítači MacBook Pro s 3,5GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 512GB SSD úložištěm a 16 GB paměti RAM a s předvýrobními 13palcovými počítači MacBook Pro s 2,5GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 512GB SSD úložištěm a 16 GB paměti RAM. Testování bylo provedeno nástrojem FIO‑2.19 s velikostí požadavku 1024 kB, zkušebním souborem o velikosti 150 GB a 8 nevyřízenými požadavky na vstup/výstup. MacBook Pro neustále sleduje tepelné a napájecí podmínky systému a může podle potřeby upravovat výkon, aby udržel optimální chod systému.
  4. Testy provedl Apple v říjnu 2016 s předvýrobními 15palcovými počítači MacBook Pro s 2,6GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, 256GB SSD úložištěm a 16 GB paměti RAM, s předvýrobními 13palcovými počítači MacBook Pro s 2,9GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i5, 512GB SSD úložištěm a 8 GB paměti RAM (test bezdrátového prohlížení webu a test přehrávání filmů z iTunes), s předvýrobními 13palcovými počítači MacBook Pro s 2,9GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i5, 256GB SSD úložištěm a 8 GB paměti RAM (test výdrže v pohotovosti) a s předvýrobními 13palcovými počítači MacBook Pro s 2,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i5, 256GB SSD úložištěm a 8 GB paměti RAM. Test bezdrátového používání webu měří výdrž baterie při bezdrátovém procházení 25 oblíbených webů s jasem displeje nastaveným na 12 kliknutí od nejnižší hodnoty, tedy 75 %. Test přehrávání filmů z iTunes měří výdrž baterie při přehrávání HD obsahu v rozlišení 1080p s jasem displeje nastaveným na 12 kliknutí od nejnižší hodnoty, tedy 75 %. Test výdrže v pohotovosti měří výdrž baterie tak, že umožní systému připojenému k bezdrátové síti a přihlášenému k účtu iCloudu přejít do pohotovostního režimu se spuštěnými aplikacemi Safari a Mail a všemi systémovými nastaveními ponechanými na výchozích hodnotách. Výdrž baterie se liší podle používání a konfigurace. Další informace najdeš na stránce www.apple.com/cz/batteries.
  5. Ve srovnání s předchozí generací.
  6. iCloud vyžaduje zařízení podporující iCloud. Některé funkce vyžadují iOS 10 a macOS Sierra. Některé funkce vyžadují připojení k Wi‑Fi. Některé funkce nejsou k dispozici ve všech zemích nebo oblastech. Přístup k některým službám je omezený na 10 zařízení.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů