basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Macbook Air

Lehkost v plné síle.

Nejoblíbenější Mac tě teď znovu nadchne. Nový MacBook Air je tenčí a lehčí. Je dostupný ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté. Má brilantní Retina displej, Touch ID, klávesnici nejnovější generace a Force Touch trackpad. Jeho plášť s ikonickým klínovitým profilem je vyrobený ze stoprocentně recyklovaného hliníku, což z něj dělá vůbec nejekologičtější Mac.¹ A na baterii vydrží celý den. MacBook Air je dokonale přenosný notebook na všechno.

Koupit

Retina displej
Strhující představení
čtyř miliónů pixelů.

Macbook Air

Obraz se čtyřnásobkem pixelů oproti HD displeji ti vyrazí dech. Fotky nabírají novou úroveň detailů a realističnosti. Text je tak ostrý a jasný, že ti dokumenty, e‑maily a webové stránky budou připadat jako vytištěné na papíře. A barevný rozsah je o 48 procent širší než u předchozí generace, takže všechno hraje zářivými barvami. Sklo displeje zasahuje až k okrajům víka a rámeček je o 50 procent užší než dřív. Takže budeš vnímat jen to, co máš na obrazovce. A ten pohled se ti bude líbit.

13,3 palcový Retina displej

O 48 % víc barev než
předchozí generace
icon Dokonale ostře
vykreslený text

Touch ID
Tvůj otisk prstu je
tvé heslo.

V MacBooku Air je teď zabudované vrcholně bezpečné a praktické Touch ID. Jen na snímač položíš prst a Mac se hned odemkne. Otiskem prstu se pohotově dostaneš k zamčeným dokumentům, poznámkám a předvolbám systému. Bez zadávání dalšího hesla.

icon Rychle Mac
odemkneš bez
zadávání hesla
icon Hned ověříš totožnost
při otvírání chráněných
dokumentů

Zabezpečovací čip Apple T2

MacBook Air má zabezpečovací čip Apple T2 – druhou generaci speciálního silikonu Macu, který Apple vyvinul proto, aby byl MacBook Air ještě bezpečnější. Takže když Mac pomocí Touch ID odemkneš nebo ověříš svou totožnost při otvírání dokumentu, tvoje informace zůstanou v bezpečí. A díky šifrování za běhu se všechna data na SSD automaticky ukládají plně zašifrovaná.

icon

Klávesnice
Přestavěná od A do Ž.

Macbook Air

Klávesnice nového MacBooku Air má křídlový mechanismus se čtyřikrát stabilnějšími klávesami oproti tradičnímu nůžkovému mechanismu. Psaní je tak pohodlnější a klávesnice má lepší odezvu. A individuálně podsvícené klávesy se snímačem okolního osvětlení ti usnadní psaní ve špatně osvětleném prostředí.

icon Přesné, stabilnější klávesy

Force Touch trackpad

Force Touch trackpad umožňuje při ovládání Macu pracovat s jemnými rozdíly v přítlaku. Trackpad je přesný, má jednotnou odezvu bez ohledu na to, kde klikneš, a je na něm spousta místa na Multi-Touch gesta jako svírání a rozvírání prstů. Všechno ti na něm půjde po hmatu.

icon Víc místa na
Multi-Touch gesta

Výkon
Notebook
na všechno.
Baterie na
celý den.

I když nový MacBook Air váží jen 1,25 kg, není žádné ořezávátko. Procesor Intel Core i5 osmé generace s přehledem utáhne všechno od vyřizování e-mailů a prohlížení webu přes chystání prezentací v Keynotu až po střih videí v iMovie. Až 16 GB paměti umožňuje hladce pracovat i s hodně aplikacemi najednou. Z až 1,5TB SSD úložiště se aplikace spouštějí bleskově a je na něm spousta místa na všechny tvoje dokumenty, fotky a videa.

 

16 GB Paměti
1,5 TB SSD úložiště
  1,25 kg lehký


icon Dokonale ostře
vykreslený text
icon Dokonale ostře
vykreslený text
15,6 mm tenký


icon
Výdrž baterie

S výdrží až 12 hodin dokáže MacBook Air zabírat od nevidím do nevidím. Vyřizuj e-maily, prohlížej web, nakupuj online, piš dokumenty, pouštěj si videa, pracuj s tabulkami. Na zásuvku můžeš zapomenout. Čeká tě transatlantický let? Nachystej si filmy, protože MacBook Air vydrží hrát až 13 hodin na jeden zátah.²

Thunderbolt 3
Jeden za všechny,
všechny do jednoho.

Thunderbolt 3 spojuje ultrapropustnost s ultravšestranností standardu USB-C. Je to univerzální port v pravém slova smyslu. A MacBook Air má dva. Thunderbolt 3 jedním konektorem s šířkou pásma 40 Gb/s – dvojnásobnou proti Thunderboltu 2 – přenáší data, napájecí příkon i video. Existující zařízení se dají snadno připojit kabelem nebo adaptérem. Navíc je Thunderbolt 3 reverzibilní, takže ať konektor zapojíš jakkoli, vždycky je to správně.

Thunderbolt 3

Thunderbolt 3 (USB‑C)

Thunderbolt 3
Nabíjení
Displeje
Úložiště
Zařízení

Reproduktory a kamera
Zvuk, který má váhu.

Macbook Air

Díky nejnovějším technikám zpracování a ladění zní MacBook Air líp než kdy předtím. Jeho stereo reproduktory mají dvakrát víc basů a o 25 procent větší hlasitost než předchozí generace. A mohutnější stereo tě pohltí, ať posloucháš muziku, nebo se díváš na film. FaceTime kamera s vysokým rozlišením tě ukáže při videohovorech jednomu i mnoha kamarádům v ostrých detailech. A trojice mikrofonů věrně zachycuje hlas pro FaceTime i diktování.

icon 2× víc basů pro
bohatší zvuk s větším
dynamickým rozsahem
O 25 % vyšší hlasitost než
předchozí generace

icon Trojice mikrofonů
přesněji zachytí
tvůj hlas
icon FaceTime HD kamera
pro individuální
i skupinové hovory

Materiály
První Mac ze 100%
recyklovaného hliníku.

Apple pro tenhle počítač vytvořil slitinu hliníku, která má stejné vlastnosti z hlediska pevnosti, odolnosti a kvality povrchu a přitom se na její výrobu nemusí těžit žádný nový hliník. Vyrábí se z hoblin už použitého hliníku, které procházejí přetavením až na atomovou úroveň. Výsledkem je právě tak krásný a pevný plášť jako u všech výrobků Apple. A nejekologičtější Mac ze všech.

  O 47 % nižší emise uhlíku než
u předchozí generace
icon Pevný a odolný
hliník řady 6000

MacBook Air

Macbook Air Všechny MacBooky
  1. Tvrzení o recyklovaném materiálu se týká pláště a vychází z auditu, který provedla společnost UL LLC.
  2. Testy provedl Apple v říjnu 2018 na předvýrobních počítačích MacBook Air s 1,6GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i5, 8 GB paměti RAM a 256GB SSD úložištěm. Test bezdrátového používání webu měří výdrž baterie při bezdrátovém procházení 25 oblíbených webů s jasem displeje nastaveným na 12 kliknutí od nejnižší hodnoty, tedy 75 %. Test přehrávání filmů z iTunes měří výdrž baterie při přehrávání HD obsahu v rozlišení 1080p s jasem displeje nastaveným na 12 kliknutí od nejnižší hodnoty, tedy 75 %. Test výdrže v pohotovosti měří výdrž baterie tak, že umožní systému připojenému k bezdrátové síti a přihlášenému k účtu iCloudu přejít do pohotovostního režimu se spuštěnými aplikacemi Safari a Mail a všemi systémovými nastaveními ponechanými na výchozích hodnotách. Výdrž baterie se liší podle používání a konfigurace. Další informace najdeš na stránce www.apple.com/cz/batteries.
  3. Celkové emise skleníkových plynů na základě vyhodnocení životního cyklu jsou 176 kg CO₂e.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů