Mac mini

Nemalá
přestavba.

Koupit Mac mini
Nové 6jádrové a čtyřjádrové procesory osmé generace
Až 64 GB rychlejší 2666MHz paměti DDR4
Thunderbolt 3 (USB‑C),
HDMI 2.0 a 10Gb Ethernet na objednání
Až 2TB bleskově rychlé flashové úložiště SSD

Procesory

Dostihový kůň, který se dá zapřáhnout.

Mac mini je nejen výborný stolní počítač. Používá se taky pro nejrůznější účely od automatizace domácností až po rozsáhlé rendrovací farmy. Se čtyřjádrovými a 6jádrovými procesory Intel Core osmé generace a grafikou Intel UHD Graphics 630 teď má ještě větší výpočetní výkon na nejrůznější industriální úlohy. Ať potřebuješ zvukový engine na koncertní hraní, nebo mašinu na testování aplikace pro iOS, Mac mini představuje nejkratší cestu od skvělého nápadu k ještě lepšímu výsledku.

5 X rychlejší systém1
Až o 60 % rychlejší integrovaná grafika Intel2
Procesor
6jádrový procesor Intel Core i5 nebo i7
Turbo Boost až 4,6 GHz

S chladnou hlavou.

Dostat tolik výkonu do tak miniaturní skříně chtělo úplně novou termální architekturu s čistě flashovým úložištěm, větším větrákem, zvětšenými průduchy a nově navrženým zdrojem napájení.
Procesor
o 70 % větší maximální udržitelný výkon
2 X větší proudění
vzduchu

Paměť

Můžeš si přidat.

Vysoce výkonná 2666MHz paměť DDR4 SO‑DIMM usnadňuje rychlé rendrování, práci s obrovskými soubory i provoz několika virtuálních počítačů současně. Teď si můžeš objednat ještě větší paměť – až 64 GB – na ještě náročnější pracovní úlohy.

7,8 X rychlejší než 16 GB3
64 GB 2666MHz
paměti DDR4
Paměť
 

Úložiště

Pohni apkou.

Mac mini teď má čistě flashové úložiště na sběrnici PCIe s až čtyřnásobnou rychlostí čtení proti flashovému úložišti předchozí generace. Obrovské soubory tak můžeš načítat a aplikace spouštět ještě rychleji než kdy předtím. A když si objednáš 2TB SSD, budeš na to všechno mít dvakrát víc místa.

2 TB SSD úložiště
Úložiště
4 X rychlejší čtení4
Rychlost sekvenčního čtení až 3,4 GB/s

Čip Apple T2 Security

Zabezpečení další generace.

Mac mini má čip Apple T2 Security – druhou generaci speciálního silikonu Macu, který Apple vyvinul proto, aby byl Mac mini ještě bezpečnější. V čipu T2 Security je zkonsolidováno několik řadičů a navíc obsahuje koprocesor Secure Enclave, který slouží jako základna pro šifrované úložiště a zabezpečené startování systému.

 
Čip Apple T2

Konsolidované řadiče

Zabezpečené startování systému

Koprocesor Secure Enclave

Podpora pro šifrované úložiště

Čísla jsou jeho silnou stránkou.

Mac mini je do posledního detailu optimalizovaný pro výkon. Takhle si stojí v porovnání s předchozí generací.

2,2 X rychlejší sestavování kódu5

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)

3,4 X rychlejší sestavování
v Xcodu6

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)

3,2 X rychlejší zpracování
mnohovláknových filtrů7

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)

3,3 X rychlejší oprava snímků
pomocí ML8

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)

3,7 X rychlejší rendrování obrázků9

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)

5,3 X rychlejší rendrování v Arnoldu1

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)

30 X rychlejší export
8bitového HEVC10

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)

3,6 X rychlejší export REDCODE RAW 3:1 do
ProRes 42211

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)

5,4 X vyšší počet
stop Alchemy12

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)4,6 X vyšší počet stop
v Amp Designeru13

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)

6,6 X vyšší počet kanálů
v Kontakt 8Dio14

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)3,9 X vyšší počet kanálů
ve Sculpture15

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)

O 60 % vyšší výkon
v hrách2

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)6 X vyšší výkon
v hrách16

6jádrový Mac mini

Dvoujádrový Mac mini (základ)

Připojení
a rozšíření

Tady jsou porty.
Tady taky. Tak šup.

S pořádným arzenálem portů se Mac mini hodí pro nejrůznější pracovní konfigurace. Thunderbolt 3 je náš zdaleka nejvýkonnější a nejvšestrannější port. Mac mini je má čtyři. Nový port HDMI 2.0 má větší šířku pásma než předchůdce, takže zvládá vyšší obnovovací frekvence. A nově se Mac mini dá objednat s 10Gb Ethernetem, který přenáší monstrózní objemy dat až 10krát rychleji.

Ethernet
Thunderbolt 3
(USB‑C)
HDMI 2.0
USB 3
3,5mm
sluchátkový
jack

Thunderbolt 3 nabízí solidní možnosti produktivního zapojení. Přenášej data rychlostí až 40 Gb/s. Dobíjej a napájej externí zařízení. Připoj až dva 4K displeje – a přes HDMI 2.0 klidně i třetí – nebo jeden 5K displej. Nebo k Macu mini připoj eGPU, ať máš opravdu desktopový grafický výkon.Thunderbolt 3

Thunderbolt 3

Thunderbolt 3
Přenosy dat
rychlostí až 40 Gb/s
Nabíjení počítače
i připojených zařízení
jakýmkoli portem
Propojení
s eGPU
Připojení až
dvou 4K displejů

Všestrannost

Nejsem jenom desktop.

Vzhledem ke svým rozměrům, výkonu a široké soustavě portů se Mac mini hodí i do situací, do kterých se zatím žádný Mac nehodil. Když teď na ploše necelých 20 × 20 cm koncentruje ještě víc jader, člověk nikdy neví, kde všude je Mac mini – nebo desítky Maců mini – v zápřahu.

Rychlejší 2666MHz paměť DDR4 v Macu mini je ideální na dávkové sestavování
ohromných kódových celků v Xcodu nebo rendrování a kompresi videa.

Až šest jader CPU a superrychlá vstupní a výstupní rozhraní dělají z Macu mini
bezvadný nástroj na svižné sestavování aplikací při současném spouštění
automatických testů na pozadí.

Díky bleskově rychlému SSD úložišti, ohromnému výkonu a malým rozměrům se
Mac mini s MainStagem používá jako hudební nástroj na největších světových
koncertních šňůrách.

Silný procesor, výkonná paměť a rychlá, všestranná rozhraní předurčují Mac mini
k nasazení v nejzajímavějších velkoplošných digitálních projekcích – od fantastických
výtvarných performancí až po obrovské digitální billboardy.

macOS Mojave

Prostě výkonný.

Tmavý režim, nové funkce inspirované profesionály,
tři nové aplikace a předělaný Mac App Store.

 1. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testováno se 144,8MB scénou v aplikaci Autodesk Maya 2018. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 2. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a grafikou Intel UHD Graphics 630 a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a grafikou Intel Iris. Testováno pomocí integrovaného benchmarku v Rise of the Tomb Raider 1.0.5 s rozlišením 1024 × 768, s nastavenou nejnižší kvalitou a vypnutou funkcí Vsync. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 3. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Adobe Photoshop 19.1.6 testován pomocí 10GB souboru a funkcí otočení, rozostření masky, automatických barev a měřítka. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 4. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testování bylo provedeno nástrojem FIO 3.8 s velikostí požadavku 1024 KB, zkušebním souborem o velikosti 150 GB a 8 nevyřízenými požadavky na vstup/výstup. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 5. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testováno s Xcodem 10.0 (10A255) s ukázkovou aplikací Solar System, která byla předvedena na WWDC 2018. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 6. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testováno s Xcodem 10.0 (10A255). Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 7. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Adobe Photoshop 19.1.6 testován pomocí filtrů krystalizace, pointilizace, kruhové rozostření, rozostření tvaru, prach a škrábance a průměr. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 8. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Pixelmator Pro 1.1.5 testován pomocí 54,6MB obrázku. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 9. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. KeyShot 8 verze 8.0.247 testován s ukázkovou scénou coustics.bip v rozlišení 3840 × 3840 s 12 vzorky kvality. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 10. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testováno pomocí předběžné verze aplikace Compressor s 60sekundovým projektem videa ve formátu Apple ProRes 4444, v rozlišení 4096 × 2160 a s 23,98 snímku za sekundu. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 11. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testováno pomocí předběžné verze Final Cutu Pro a pluginů z balíčku RED Apple Workflow Installer v13 na 50sekundovém projektu s videem ve formátu REDCODE® RAW 3:1 v rozlišení 4096 x 2160 při 23,98 snímku za sekundu. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 12. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testováno pomocí Logicu Pro X 10.4.2 s projektem složeným z 85 stop syntezátoru Alchemy. Jednotlivé stopy byly při přehrávání zapínány, dokud nedošlo k přetížení CPU. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 13. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testováno pomocí Logicu Pro X 10.4.2 s projektem složeným z 253 stop pluginu Amp Designer. Jednotlivé stopy byly při přehrávání zapínány, dokud nedošlo k přetížení CPU. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 14. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testováno pomocí MainStage 3.4.0, ve kterém hrál Concert s jednou instancí Kontaktu používající zvukovou knihovnu 8Dio Intimate Strings. Jednotlivé kanály byly při přehrávání duplikovány, dokud nedošlo k přetížení CPU. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 15. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači Mac mini s 3,0GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i7, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testováno pomocí MainStage 3.4.0, ve kterém hrál Concert se syntezátorem Sculpture. Jednotlivé kanály byly při přehrávání duplikovány, dokud nedošlo k přetížení CPU. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 16. Testy provedl Apple v říjnu 2018 s předvýrobními počítači Mac mini s 3,2GHz 6jádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB RAM a Intel UHD Graphics 630 a s externí grafikou Blackmagic eGPU Pro s grafickým procesorem Radeon RX Vega 56 a 8 GB VRAM. Testováno pomocí integrovaného benchmarku v Rise of the Tomb Raider 1.0.5 s rozlišením 1024 × 768, s nastavenou nejnižší kvalitou a vypnutou funkcí Vsync. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon Macu mini.
 • Obsah se prodává zvlášť. Dostupnost titulů se může měnit.
 • Některé funkce, aplikace a služby nejsou k dispozici ve všech zemích nebo oblastech.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů