iPhone Xs

Velká podívaná.

Super Retina ve dvou velikostech včetně vůbec největšího displeje na iPhonu. Ještě rychlejší Face ID. Nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu. A přelomová dvojitá fotosoustava. iPhone XS představuje všechno, co na iPhonu miluješ. Dotažené do extrému.

Koupit
Super Retina. Jedna větší než druhá. Speciálně navržená obrazovka iPhonu XS má HDR, dokonale temnou černou a nejvěrnější podání barev na trhu OLED displejů. A iPhone XS Max má největší displej ze všech iPhonů.

 

6,5palcový displej1
iPhonu Xs Max
5,8palcový displej1
iPhonu Xs

 

Displej přes celou plochu. Rozdíl na celé čáře. Podívej se, o kolik víc místa budeš mít na všechno, co tě baví.

iPhone Xs
iPhone Xs Max
iPhone 8 Plus
iPhone Xs
Mimořádné materiály. Vůbec nejodolnější sklo na smartphonu. Nádherná nová zlatá, vyráběná procesem na úrovni atomů. Precizně zpracovaný rámeček z chirurgické oceli. A vyšší odolnost proti vodě a prachu.2
iPhone Xs
Chirurgická ocel. Ze speciální slitiny, kterou vyvinuli metalurgové Apple, se přesným obráběním vyrábějí strukturální rámečky ve třech barvách.
Nanášení barvy procesem PVD. Zlatou a vesmírně šedou barvu rámečků z nerezové oceli vyrábí Apple pokročilým procesem fyzikální depozice z plynné fáze. Dosahuje tak odstínů a odrazivosti, které krásně doplňují skleněnou zadní stranu.
Bezdrátové nabíjení. Skleněná zadní strana umožňuje iPhone XS nabíjet bezdrátově.3 A ještě rychleji než iPhone X.
Zdokonalené Face ID. Když místo hesla používáš svůj obličej, všechno je jednodušší. Jedním pohledem iPhone odemkneš, přihlásíš se do aplikací a k účtům. Je to nejbezpečnější řešení ověřování uživatele podle obličeje ve smartphonu. Teď navíc ještě rychlejší.
iPhone Xs
Inteligentní čip A12 Bionic. Tohle je nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu, s naším Neural Enginem další generace. Přináší působivé zážitky v rozšířené realitě. Fantastické portréty s ovládáním hloubky ostrosti. A rychlost a plynulost ve všem, co děláš.
Čip
Přelomová dvojitá fotosoustava. Nejoblíbenější fotoaparát na světě spouští novou éru fotografie. Inovativní snímač, obrazový signálový procesor a Neural Engine ti teď pomáhají fotit jako nikdy předtím.
Smart HDR. Nové sekundární snímky, rychlejší snímač a výkonný čip A12 Bionic lépe vykreslují detaily světlých a tmavých ploch.
Hlubší, větší pixely. Nový snímač zaručuje věrnější obraz, přesnější barvy a méně šumu v záběrech pořízených při slabém světle.
Zdokonalený efekt bokeh. Se sofistikovaně rozostřeným pozadím vypadají fotky v portrétním režimu ještě profesionálněji.
Úplně nové ovládání hloubky ostrosti. V portrétech teď můžeš dodatečně upravovat hloubku ostrosti.

Dvojitý 12MP zadní fotoaparát

iPhone Xs
ƒ/1,8
širokoúhlý objektiv

 

Portrétní režim
s ovládáním hloubky
ostrosti
ƒ/2,4
teleobjektiv

4K video
až při 60 fps
2× rychlejší snímač
pro fotky se Smart HDR

TrueDepth kamera

iPhone Xs
ƒ/2,2
širokoúhlý objektiv
Portrétní režim
s ovládáním hloubky
ostrosti
1080p HD video
až při 60 fps
A ještě něco. iPhone XS podporuje 4G LTE Advanced s ohromně rychlým stahováním dat.5 A má až 512GB úložiště, největší ze všech iPhonů.
iPhone Xs

Hudební video k Want You Back od 5 Seconds of Summer je k dispozici v iTunes.

Žádný telefon není jako iPhone. iPhone je výjimečný v mnoha ohledech. Od přesného zpracování přes spolehlivé zabezpečení a ochranu soukromí až po inovativní způsoby recyklace jeho součástí.

Vyber si ten pravý iPhone.

  1. Displej má zakulacené rohy, které kopírují jeho krásný zaoblený design a jsou vepsané v obdélníku. Když se obrazovka změří jako běžný obdélník, má úhlopříčku 5,85 palce (iPhone XS), respektive 6,46 palce (iPhone XS Max), ovšem viditelná plocha je ve skutečnosti menší.
  2. iPhone XS a iPhone XS Max jsou odolné proti polití, vodě a prachu a byly testovány v kontrolovaných laboratorních podmínkách s hodnocením IP68 podle normy IEC 60529 (až 30 minut v hloubce do 2 metrů). Odolnost proti polití, vodě a prachu není trvalá a může se v důsledku normálního opotřebení postupem času snížit. Nepokoušej se nabíjet mokrý iPhone; pokyny k čištění a sušení najdeš v příručce. Poškození tekutinou není kryté zárukou.
  3. Bezdrátové Qi nabíječky se prodávají zvlášť.
  4. Ve srovnání s čipem A11 Bionic.
  5. Vyžaduje datový tarif. 4G LTE Advanced a 4G LTE je k dispozici na vybraných trzích u vybraných operátorů. Udávané rychlosti vycházejí z teoretické propustnosti a v praxi se budou lišit podle místních podmínek a operátora. Podrobnosti o podpoře LTE poskytne operátor nebo je najdeš na stránce www.apple.com/iphone/LTE.
Některé funkce nemusí být dostupné ve všech zemích nebo oblastech.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů