iPhone Xr

Brilantní. Po všech stránkách.

Úplně nový Liquid Retina displej – nejvyspělejší LCD displej na trhu. Ještě rychlejší Face ID. Vůbec nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu. A přelomová fotosoustava. iPhone XR skvěle nejen vypadá.

Koupit iPhone XR
Představujeme Liquid Retina displej. Nový iPhone XR má nejvyspělejší LCD displej na trhu. Díky inovativnímu technickému řešení podsvícení sahá obrazovka až do rohů. Takže celá přední plocha je vlastně jen displej s dokonale věrnými barvami.
6,1palcový
displej1
iPhonu XR
Největší LCD
displej na iPhonu
Nejvěrnější
barvy na trhu
Široký barevný gamut
True Tone
Probuzení klepnutím

 

Displej přes celou plochu. Rozdíl na celé čáře. Podívej se, o kolik víc místa budeš mít na všechno, co tě baví.

iPhone Xr
iPhone Xr
iPhone 8 Plus
Mimořádné materiály. Vůbec nejodolnější přední sklo na smartphonu. Precizně zpracovaný rámeček z leteckého hliníku. Odolnost proti vodě a prachu.2 A šest nádherných nových barev.
Sedmivrstvý proces nanášení barvy.
Díky vyspělému výrobnímu procesu má zadní sklo nádherně sytou barvu.
Rámeček z leteckého hliníku.
Ze speciální slitiny, kterou vyvinuli metalurgové Apple, se přesným obráběním vyrábějí strukturální rámečky. Anodizací se potom dosahuje jejich barevného sladění se skleněnou zadní stranou.
Bezdrátové nabíjení.
Skleněná zadní strana umožňuje iPhone XR nabíjet bezdrátově.3
Zdokonalené Face ID. Když místo hesla používáš svůj obličej, všechno je jednodušší. Jedním pohledem iPhone odemkneš, přihlásíš se do aplikací a k účtům. Je to nejbezpečnější řešení ověřování uživatele podle obličeje ve smartphonu. Teď navíc ještě rychlejší.
iPhone Xr
Inteligentní čip A12 Bionic. Tohle je nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu, s naším Neural Enginem další generace. Přináší působivé zážitky v rozšířené realitě. Fantastické portréty s ovládáním hloubky ostrosti. A rychlost a plynulost ve všem, co děláš.
Čip
Přelomová fotosoustava. Nejoblíbenější fotoaparát na světě spouští novou éru fotografie. Inovativní snímač, obrazový signálový procesor a Neural Engine ti teď pomáhají fotit jako nikdy předtím.
Portrétní režim. Díky strojovému učení dokáže fotoaparát iPhonu XR jedním objektivem dělat portréty, ve kterých obličej vyniká na umělecky rozostřeném pozadí.
Zdokonalený efekt bokeh. Se sofistikovaně rozostřeným pozadím vypadají fotky v portrétním režimu ještě profesionálněji.
Úplně nové ovládání hloubky ostrosti. V portrétech teď můžeš dodatečně upravovat hloubku ostrosti.
Smart HDR. Nové sekundární snímky, rychlejší snímač a výkonný čip A12 Bionic lépe vykreslují detaily světlých a tmavých ploch.

12MP zadní fotoaparát

iPhone Xr
ƒ/1,8
širokoúhlý objektiv

 

4K video
až při 60 fps
Portrétní režim
s ovládáním hloubky
ostrosti
2× rychlejší snímač
pro fotky se Smart HDR

TrueDepth kamera

iPhone Xr
ƒ/2,2
širokoúhlý objektiv
Portrétní režim
s ovládáním hloubky
ostrosti
1080p HD video
až při 60 fps
Žádný telefon není jako iPhone. iPhone je výjimečný v mnoha ohledech. Od přesného zpracování přes spolehlivé zabezpečení a ochranu soukromí až po inovativní způsoby recyklace jeho součástí.

Vyber si ten pravý iPhone.

  1. Displej iPhonu XR má zakulacené rohy, které kopírují jeho krásný zaoblený design a jsou vepsané v obdélníku. Když se obrazovka změří jako běžný obdélník, má úhlopříčku 6,06 palce, ale viditelná plocha je ve skutečnosti menší.
  2. iPhone XR je odolný proti polití, vodě a prachu a byl testován v kontrolovaných laboratorních podmínkách s hodnocením IP67 podle normy IEC 60529 (až 30 minut v hloubce do 1 metru). Odolnost proti polití, vodě a prachu není trvalá a může se v důsledku normálního opotřebení postupem času snížit. Nepokoušej se nabíjet mokrý iPhone; pokyny k čištění a sušení najdeš v příručce. Poškození tekutinou není kryté zárukou.
  3. Bezdrátové Qi nabíječky se prodávají zvlášť.
  4. Ve srovnání s čipem A11 Bionic.
Některé funkce nemusí být dostupné ve všech zemích nebo oblastech.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů