basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

iPad Pro

Logotyp iPad Pro

Cokoli ti jde od ruky,
teď umíš líp.


Koupit

Ať děláš na čemkoli, nový iPad Pro tě v tom nenechá. Má daleko větší výkon než většina PC notebooků. Přitom se s ním krásně dělá. Na přestavěný Retina displej je radost pohledět, stejně jako se ho dotýkat. A všechno to spojuje iOS, nejvyspělejší mobilní operační systém na světě. iPad Pro. Všechno, co chceš od moderního počítače. No a teď ještě víc.

Úplně nový
10,5palcový model.
Nejvyspělejší
displej na světě.
Výkonnější než
většina PC
notebooků.
iOS 11 posouvá
iPad na úplně
novou úroveň.

Retina displej

Nejvyspělejší na naší planetě.

iPad vždycky nabízel fantastické Multi‑Touch prostředí. Přestavěný Retina displej iPadu Pro definuje úplně nový standard. Je nejen jasnější a méně odrazivý, ale taky má daleko rychlejší odezvu než cokoli, co tu bylo před ním. Ať projíždíš stránky v Safari, nebo hraješ intenzivní 3D hru, všechno působí dokonale hladce, rychle a poutavě.

Nový 10,5palcový displej
Nový 10,5palcový iPad Pro má skoro o 20 procent větší obrazovku než 9,7palcový model, takže na něm máš víc místa na víc práce.¹ Jeho klávesnice na obrazovce má klávesy plné velikosti. A přitom je stále tak přenosný.
10,5palcový
2224 x 1668
12,9palcový
2732 x 2048
Obnovovací frekvence 120 Hz. Nebudeš věřit vlastním očím. Ani rukám.
Retina displej nového iPadu Pro podporuje obnovovací frekvenci 120 Hz. Filmy a videa na něm vypadají fantasticky a v hrách tě nebudou rušit žádné grafické nedokonalosti. Ukazuje se, že rychlost je opravdu krásná věc. Ať na displeji děláš prstem, nebo Apple Pencilem, všechno bude reagovat ještě líp.²

Nový iPad Pro

Obnovovací frekvence
120 Hz

Standardní LCD displej

60 Hz

Víc, než uvidíš pouhým okem.

Jas
600 nitů

Díky vyššímu jasu je na něm všechno vidět líp, ať ho vezmeš kamkoli.
Široký barevný gamut
(P3)

Široký barevný gamut P3 se sytějšími odstíny zelené a červené znamená realističtější fotky a videa.
Odrazivost
1,8%

Antireflexní povrchová úprava, kterou vyvinul Apple, přispívá k lepší čitelnosti displeje všude, kam iPad vezmeš.
Multitaskuje lépe. Šmahem ruky.
Udělat víc než kdy předtím bude brzy ještě jednodušší. Úplně nový Dock v iOS 11 umožňuje snadno otvírat poslední použité aplikace a soubory. Při používání Slide Overu nebo Split View jsou obě aplikace stále aktivní, takže můžeš pracovat s oběma současně. Při vytváření webové stránky tak snadno upravíš obrázek ve Fotkách. Nebo v Safari naplánuješ dovolenou a v Kalendáři rovnou potvrdíš termín. iPad Pro s iOS 11 je ideální na všechno, co chceš dělat – současně.

Výkon

Výkonnější než většina PC notebooků.

Čip A10X Fusion s 64bitovou architekturou a šesti jádry ti dá do rukou neskutečný výkon. Doslova za pochodu tak můžeš střihat 4K video. Rendrovat komplexní 3D model. Nebo vytvářet a anotovat propracované dokumenty a prezentace. Jako nic. Na zařízení, které na baterii vydrží celý den.³

Čip
A10X
Fusion
Čip A10X Fusion zvládá složité úlohy jako střih 4K videa, rendrování 3D obrázků nebo hraní her s naprostou lehkostí.
Obrazový signálový procesor
ISP
 
Obrazový signálový procesor Apple dosahuje technikami strojového učení ohromné kvality fotek a videí.
Výdrž baterie až
10 hodin
 
Baterie ti vydrží na celý den práce a tvorby.³


CPU

iPad Pro (nový)
O 30 % rychlejší
iPad Pro (předchozí generace)

Grafika

iPad Pro (nový)
O 40 % rychlejší
iPad Pro (předchozí generace)

Apple Pencil

Teď ještě ostřejší.

Díky vyšší obnovovací frekvenci displeje nového iPadu Pro se Apple Pencil chová ještě bezprostředněji a přirozeněji. Žádná jiná digitální tužka neumožňuje psát, anotovat nebo kreslit s takovou přesností na úrovni jednotlivých pixelů.²

Procreate
Vyber si ze stovek kreslicích nástrojů v jediné aplikaci.
Notability
Kombinuj psaní od ruky, fotky, zvukové nahrávky a prostý text v jediné poznámce.

iOS 11

Monumentální
skok pro iPad.

iPad s iOS 11 ožívá jako nikdy předtím. Nové funkce a možnosti ti umožní pracovat podstatně líp. A celkový dojem z iPadu bude ještě přesvědčivější a osobnější. Uděláš s ním, co si zamaneš. Protože teď to jde.

Dok

V úplně novém Docku snáz najdeš své oblíbené a naposledy použité aplikace a soubory. Obzvlášť šikovně umožňuje pracovat s několika spuštěnými aplikacemi současně a přepínat mezi nimi.

Soubory

V nové aplikaci Soubory máš všechny své soubory pohromadě. Nejen ty, které jsou uložené v Padu, ale i soubory jednotlivých aplikací, ty z iCloudu i soubory, které máš uložené třeba na Dropboxu nebo Boxu.

Přetahování

Věci teď můžeš v pohodě přetahovat prsty po obrazovce. Můžeš jednoduše a hladce přesouvat text, fotky a soubory z jedné aplikace do druhé, kdekoli na displeji.

Přepínač aplikací

Nově navržený přepínač aplikací umožňuje mezi aplikacemi hravě přecházet přejížděním. Dokonce si i pamatuje předchozí použité kombinace aplikací v multitaskingu.

Multitasking

Nejen že je multitasking nově navržený, ale obě aplikace jsou teď ve Slide Overu i Split View stále aktivní.

Apple Pencil

S iOS 11 je Apple Pencil ještě praktičtější. Snadno skicuj, kresli nebo piš hned vedle textu v Poznámkách. A když Apple Pencilem klepneš na zamčenou obrazovku iPadu, hned můžeš začít psát poznámku.²

Aplikace

Síla iPadu.
Krát 1,3 milionu.

iPad je výkonný nástroj na práci, zábavu a učení. Má špičkový čip a víc než milión aplikací, které využívají celou plochu Multi-Touch displeje. Takže promění, jak děláš to, co tě baví.⁴

Design

Sotva půl kila.
Přitom tuny možností.

I když má iPad Pro úžasný výkon, vyspělý displej, dva fotoaparáty, ultrarychlý bezdrát⁵ a baterii na celý den,³ je elegantní a kompaktní. Můžeš s ním vyrazit v podstatě kamkoli a dělat na něm prakticky cokoli.

10,5palcový
6,1 mm tenký
477 gramů
12,9palcový
6,9 mm tenký
692 gramů
Bezdrátová rozhraní

Rychleji prohlížej web, streamuj video a sdílej dokumenty v podstatě kdekoli díky Wi‑Fi 802.11ac a 4G LTE Advanced.⁵ Pomocí integrované Apple SIM se připojíš k mobilním datovým sítím ve více než 180 zemích a regionech.⁶

866Mb/s přes Wi-Fi
Podporuje25pásem LTE
450Mb/s přes
4G LTE
Fotoaparáty

iPad Pro má stejné výborné fotoaparáty jako iPhone 7. Vyspělá optická stabilizace obrazu a clona ƒ/1,8 umožňuje zachycovat parádní fotky a videa i při slabém světle. A díky širšímu rozsahu zachycovaných barev si klidně každé selfíčko můžeš dát za rámeček.


12MPfotoaparát

7MPfotoaparát
FaceTime HD
Touch ID

Vyspělým snímačem otisků prstů Touch ID můžeš svůj iPad okamžitě odemknout a zabezpečit svoje soukromá data v aplikacích.


2xrychlejší než předchozí generace
Smart Keyboard

Když potřebuješ klávesnici, jednoduše rozbal Smart Keyboard s klávesami plné velikosti. Je k dispozici v provedení pro 10,5palcový i 12,9palcový iPad Pro. Až dopíšeš, zase z něj přeložením uděláš lehký a odolný kryt. Pořádně můžeš psát, i když vyrazíš nalehko.²

Nová10,5palcováklávesnice plné velikosti

iPhone + iPad

Začni to tady.
Dokonči tam.

E-mail můžeš rozepsat na iPhonu a dopsat na iPadu Pro. Fotku, video nebo blok textu zkopíruješ z iPhonu do iPadu. Nebo přes AirDrop bezdrátově sdílej soubory mezi zařízeními. iPhone a iPad Pro hladce spolupracují nejen mezi sebou, ale i s Macem a Apple Watch.

iCloud. Všechno, na čem záleží, na jednom místě.
Na iCloudu se ti bezpečně ukládají všechny fotky, hudba, aplikace a další věci. A jsou tam aktuální, zajištěné a přístupné z jakéhokoli zařízení.

Vyber si ten pravý iPad.

Ať chceš dělat cokoli, najdeš iPad přesně na to, co potřebuješ.

Všechny iPady
Více informací
    Na obrázcích jsou funkce iOS 11. iOS 11 bude zdarma ke stažení letos na podzim. Aplikace jsou dostupné v App Storu. Dostupnost titulů se může měnit. 10,5palcový model je k dispozici ve vesmírně šedé, růžově zlaté, zlaté a stříbrné. 12,9palcový model je k dispozici ve vesmírně šedé, zlaté a stříbrné. Některé funkce nemusí být dostupné ve všech zemích nebo oblastech. Úplný seznam najdeš na www.apple.com/cz/ios/feature-availability.

  1. Velikost displeje se měří úhlopříčně.
  2. Apple Pencil a Smart Keyboard se prodávají zvlášť.
  3. Výdrže baterií se liší podle používání a konfigurace. Další informace najdeš na stránce www.apple.com/cz/batteries.
  4. Údaj o počtu aplikací označuje celkový počet aplikací na celém světě. Některý obsah není k dispozici ve všech zemích.
  5. Mobilní data podporují pouze modely Wi‑Fi + Cellular. Je nutný datový tarif. 4G LTE Advanced a 4G LTE je k dispozici na vybraných trzích u vybraných operátorů. Udávané rychlosti vycházejí z teoretické propustnosti a v praxi se budou lišit podle místních podmínek a operátora. Podrobnosti o podpoře 4G LTE poskytne operátor nebo je najdeš na stránce www.apple.com/ipad/LTE.
  6. Při nákupu iPadu Pro u některých operátorů může být vestavěná Apple SIM deaktivovaná. Na podrobnosti se informuj u svého operátora. V Číně není Apple SIM a integrovaná Apple SIM k dispozici.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů