Koupit iPadOS

Nový iPadOS

Úplně nová plocha

Nově navržená výchozí plocha naplno využívá velký displej iPadu. Na první obrazovku si nově můžete připnout užitečné widgety a vidět je na první pohled.

Tmavý režim

Tmavý režim je ideální volbou nejen při slabě osvětleném prostředí. Nově díky němu můžete svůj iPad s iPadOS přepnout do tmavého barevného módu. Tmavý režim lze spustit rychlou volbou v Ovládacím centru. Pokud budete chtít, můžete si také nastavit automatické spuštění, jež se zapne v nočním čase. V Tmavém režimu nebude vyzařující světlo z vašeho iPadu už nikoho rušit, i vy se můžete lépe soustředit.

Slide Over a Split View

Fungujte s několika aplikacemi najednou, v režimu Slide Over a Split View je to jednoduché! Slide Over vám poskytne přehled o připnutých aplikacích, mezi nimiž budete přecházet pouhým přejetím. Split View zase oceníte tehdy, když v rámci jedné aplikace otevřete více oken naráz. Díky tomu můžete snadno pracovat se dvěma dokumenty vedle sebe. Usnadnění a efektivnější práce – to máte nyní na dosah ruky.

Paleta nástrojů a panel Anotace

Obojí můžete přemístit, minimalizovat nebo umístit na pravou či levou stranu monitoru. E-mail nebo třeba webovou stránku teď zachytíte jako screenshot a díky Apple pencil k němu lehce přidáte své rukou psané poznámky.

Sidecar

Vaše fantazie nemusí být omezená. Využijte iPad a Apple Pencil a rozšiřte tak pracovní plochu svého Macu. S iPadOS můžete na podporovaných zařízeních využít displej jako druhou obrazovku pro Váš Mac a využít tak naplno obě zařízení.

Soubory

Nové sloupcové znázornění umožňuje otevírání či procházení i těch souborů, jež jsou umístěné hluboko v mnohaúrovňových složkách. V náhledu pak spatříte obrázek konkrétního dokumentu či souboru ve vysokém rozlišení. Upravujte, otáčejte, doplňujte poznámky – teď je vše možné. S iPadOS umí iPad otevřít soubory umístěné na serveru a také pracovat s externími úložišti.

Apple Pencil

Oblíbená Apple Pencil má ještě svižnější reakce. Využívejte svůj kreativní potenciál naplno! Kreslení, psaní poznámek i přidávání anotací bude zábava, stejně jako když držíte obyčejnou tužku. Na Apple Pencil si rychle zvyknete a už ji nebudete chtít dát z ruky.

Klávesnice

Sevřete prsty a klávesnice se rázem zmenší. To je perfektní pro psaní při držení iPadu v obou rukách. Při připojení externí klávesnice určitě využijete řadu nových klávesových zkratek.

Práce s textem

Multi-Touch gesta jsou snadná a intuitivní – využívejte je k práci na svém iPadu! Kopírujte a vkládejte, vybírejte a vracejte jakýkoliv text rychleji a snadněji jen prsty.

Fotografie

Prohlížejte si jednotlivé snímky podle dnů, měsíců či let, v této nově předělané aplikaci Fotky bude hledání a sdílení fotek i videí naprostá hračka. Zatímco budete scrollovat, Live Photo a videa se budou přehrávat, takže budou vaše fotografie jako živé. K úpravě fotek vám poslouží nový editační nástroj. Díky němu můžete profesionálně upravovat nejen vaše fotografie, ale i videa.

Safari

S aplikací Safari ve vašem iPadu máte pocit, jako byste internetovou stránku drželi přímo v dlaních. Nové funkce v systému iPadOS nabídnou stejné zážitky a stejné zobrazení jako při procházení stránek na PC. Webové aplikace jako např. Google Docs, Squarespace či Wordpress můžete využívat také v novém Safari. Webové stránky budou zobrazeny v kompletní verzi.
Safari v iPadOS má nově také Správce stahování. Ke staženým souborům se můžete pak lehce dostat v aplikaci Soubory ve složce stahování.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů