Koupit

iPad 7. generace 2019 Větší, výkonnější, ještě schopnější
– to je nový iPad 2019!

iPad je navržený tak, aby vám s ním šla práce rychle od ruky – umožňuje prozkoumávat web stejně pohodlně jako na počítači a přitom třeba můžete konverzovat s kolegou/přáteli přes FaceTime. K dispozici jsou i Soubory, kde jsou všechny vaše soubory pohromadě, a nabízí se také možnost s iPadem využívat Smart Keyboard s klávesami plné velikosti pro pohodlné psaní i dlouhých textů.

Podpora Apple Pencil

S Apple Pencil můžete z iPadu udělat digitální blok, psát si ručně poznámky, podepisovat dokumenty i vyplňovat formuláře. Stejně tak s ním lze kreslit a skicovat.

10,2palcový Retina displej

10,2palcový Retina displej je naprosto ideální pro prohlížení fotek, sledování videí i hraní her. To umocňují i stereo reproduktory a také to, že při koupi rovnou dostanete zdarma roční předplatné nové streamovací služby Apple TV+

8Mpx zadní fotoaparát a skvělá editace

Zadní fotoaparát má 8 megapixelů a je perfektní pro pořizování fotografií i videí. Navíc jsou k dispozici propracované nástroje pro úpravu pořízených materiálů, aby například na sociálních sítích vzbudily ještě větší ohlas.

App Store

Součástí softwarové výbavy iPadu jsou aplikace, které využijete každý den – například Fotky, Mapy, Zprávy, Mail nebo Safari. Kromě toho dostanete ale i kancelářské aplikace Pages, Numbers a Keynote, zatímco GarageBand a iMovie ocení kreativci. Navíc ale lze vybírat z více než milionu aplikací v App Storu. Můžete tak sledovat nejnovější trendy, stříhat videa, komunikovat s přáteli, vzdělávat se i hrát hry a mnohem více.

Touch ID

Ochranu dat si bere na starost spolehlivá a rychlá čtečka otisku prstů Touch ID. A navíc i díky ní lze iPad používat pro placení pomocí Apple Pay.

Funkce zpřístupnění

Apple si zakládá na tom, aby technologie mohl používat každý, a proto iPad disponuje funkcemi zpřístupnění. Patří mezi ně například Lupa pro snadnější čtení drobného textu. iPad je tak výbornou volbou i pro uživatele se se specifickými zrakovými, sluchovými, motorickými nebo studijními potřebami.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů