iMac

Logotyp iMac

Vize nad slunce jasnější.


Koupit iMac

Vtáhnout tě do všeho, na čem děláš. O tom je tenhle iMac. A je přesvědčivější než kdy dřív. Úplně nové procesory, nejvyspělejší grafika, inovativní úložiště a rozhraní s větší propustností posouvají tvůj zážitek na nebývalou úroveň. Všechno ožívá na nejjasnějším a nejbarevnějším Retina displeji, jaký se kdy na iMacu objevil. Jasná věc.

Výkon

Představ si rychlost. A přidej.

Výkonnější. Na celé čáře.

iMac je teď rychlý a výkonný jako ještě nikdy. Má procesor Intel Core i5 nebo i7 sedmé generace a nejnovější vysoce výkonnou grafiku. I jeho úložiště jede na plné obrátky.
Ve standardní výbavě 27palcových i 21,5palcových modelů s Retina displejem je teď svižný a prostorný Fusion Drive. Všechno tak můžeš dělat na plný plyn.

Koupit iMac

Grafika. Vyrendruje ti úsměv na tváři.

iMac má výkonnou novou grafiku řady Radeon Pro 500. Ať děláš cokoli, vždycky to bude podívaná. 27palcový iMac s Retina 5K displejem má až 8 GB vyhrazené VRAM. A 21,5palcový iMac s Retina 4K displejem až 4 GB. Ve vizuálních efektech a 3D grafice je u obou modelů znát hrubá síla v té nejvybroušenější podobě.

graf
iMac

Vem to rychleji.

Každý model iMacu má úplně nový procesor Intel Core sedmé generace. Takže je rychlý jako ještě nikdy. Základní takt 27palcového modelu může být až 4,2 GHz a 21,5palcový model může mít základní frekvenci až 3,6 GHz. A v aplikacích náročných na procesor, jako je třeba Logic Pro nebo Final Cut Pro, se ti o ještě větší výkon postará Turbo Boost. I když přizpůsobování výkonu procesoru probíhá na pozadí, bude pořádně vidět.


Turbo Boost až
4,5 GHz
na 27palcovém modelu
Turbo Boost až
4,2 GHz
na 21,5palcovém modelu

Rychlý v ukládání. I úsudku.

Úložiště je o prostoru. A taky o rychlosti. Fusion Drive ti dá to nejlepší z obou světů: nejčastěji používané aplikace a soubory se automaticky ukládají na rychlé flashové úložiště, zatímco všechno ostatní se přesouvá na vysokokapacitní pevný disk. Startování počítače, spouštění aplikací nebo importování fotek je s Fusion Drivem rychlejší a efektivnější. Teď je Fusion Drive standardně ve všech 27palcových modelech i v 21,5palcovém modelu dostupném už od XXXX,XX Kč.


Až o
50 %
rychlejší SSD

3 TB
Fusion Drive

Retina displej

V brilantní formě.

Jasně nejbarevnější.

Retina displej nového iMacu jenom září. S miliardou barev a jasem 500 nitů uvidíš grafiku na obrazovce v úplně novém světle. Hustota pixelů je tak vysoká, že nerozeznáš ani jediný. Text je tak jasný a ostrý, že i e‑maily a dokumenty budou nebývale elegantní. Tohle je ten nejlepší Retina displej, jaký kdy Mac měl.

Koupit iMac

iMac
O krásných
43 %
jasnější než
předchozí model
 
1 miliarda
barev

Barvy.
Co vyfotíš, to vidíš.

Svět je plný nádherných barev, a proto jich Apple na obrazovku iMacu dostal mnohem víc než dřív. Místo standardních bílých LED diod jsou v Retina displeji použité vyspělejší LEDky s luminiscencí červené a zelené. Tím se podařilo dosáhnout barevného rozsahu P3. A protože jsou všechny tři barvy (červená, zelená a modrá) zastoupeny rovnoměrně, jsou i barevné tóny přesnější a vyváženější.

Připojení

Thunderbolt 3.
Rychlá spojka
nastupuje.

Dvakrát větší rychlost a šířka pásma
než u předchozí generace.

Všechny modely iMacu mají standardně dva porty Thunderbolt 3 (USB‑C). Ty umožňují přenosy dat mezi počítačem a externími disky nebo kamerami rychlostí až 40 Gb/s. Poskytují dvojnásobnou šířku pásma pro připojení displejů a zrcadlení videa. Ke čtyřem portům USB 3 připojíš libovolné periferie včetně tiskárny, iPhonu nebo flashové jednotky. A extrémně rychlým tříproudovým Wi‑Fi a bezdrátovou technologií Bluetooth4.2 se okamžitě připojíš, k čemu potřebuješ.

Koupit iMac

dvojnásobná rychlost
Přenos dat rychlostí až 40 Gb/s
(dvojnásobnou proti předchozí generaci)

jeden 5K displej
Připojíš jeden 5K displej

dva 4K displeje
Připojíš dva 4K displeje

Design

V pěti milimetrech můžeš
rozehrát moře věcí.

Ikonický design. Nejvyspělejší technika.
Tohle je moderní umění.

iMac byl vždycky vrcholem designu a funkčnosti: integrovaný počítač, který má všechny součásti včetně displeje, procesoru, grafiky, úložiště a paměti zabudované v jednom designově dokonalém těle. Nový iMac má nejvyspělejší, nejbrilantnější displej stolního počítače, jaký Apple kdy vyrobil. A je nacpaný nejnovějšími vysoce výkonnými technologiemi, které posouvají jeho výkon na úplně novou úroveň. Přitom je u okraje tenký jen 5 mm.

Koupit iMac

Panel displeje tenký
1,4 mm


Hrana počítače tenká
5 mm
ilustrace ilustrace ilustrace

Doplňky Apple

Nabíjecí.
A neskutečné.

Na novém Magic Keyboardu s číselnou klávesnicí ti všechno půjde hladce od ruky. Psaní, vyplňování tabulek i ovládání profi aplikací. V kombinaci s Magic Mouse 2 nebo Magic Trackpadem 2 je práce na iMacu čirá magie.

Koupit iMac


Magic Trackpad 2
Přitlač kdekoli na rozlehlé ploše trackpadu a Force Touch ti zpřístupní další možnosti ovládání.

Magic Mouse 2
Přestavěná Multi‑Touch myš má bytelnou konstrukci a plynule klouže po povrchu. Jak ji vezmeš do ruky, poznáš rozdíl.

Magic Keyboard
Elegantní design a stabilní konstrukce s nízkým profilem pro pohodlné psaní bez překlepů.
Magic Keyboard
s číselnou klávesnicí
Ať pracuješ, nebo hraješ hry, na novém Magic Keyboardu s číselnou klávesnicí je obojí hračka.

macOS

Proto se Macu
nic nevyrovná.

macOS je operační systém každého Macu. macOS Sierra přináší širší možnosti práce s fotkami, bezpečnější nakupování na internetu a ještě hladší spolupráci mezi všemi zařízeními.

Koupit iMac

Který iMac?

Porovnej si vlastnosti různých modelů
iMacu a vyber si pro sebe ten pravý.

Všechny produkty iMac
Více informací
  1. Testy provedl Apple v květnu 2017 s předvýrobními 21,5palcovými počítači iMac se 3,6GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, grafikou Radeon Pro 560, 4 GB grafické paměti, 32 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm a s dodávanými 21,5palcovými počítači iMac se 3,3GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, grafikou Intel Iris Pro Graphics 6200, 16 GB paměti RAM a 512GB SSD úložištěm. Testováno s použitím titulu F1 2016 v1.0 s integrovaným benchmarkem, v rozlišení 2048 × 1152 a s nastavením na vysokou kvalitu. Testováno s 1,9GB scénou v programu Autodesk Maya 2017. Testováno s projektem v rozlišení 4096 × 2160 30p v předběžné verzi Final Cutu Pro 10.3.4. Výkonové testy se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon iMacu.
  2. Testy provedl Apple v květnu 2017 s předvýrobními 27palcovými počítači iMac se 4,2GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, grafikou Radeon Pro 580, 8 GB grafické paměti, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými 27palcovými počítači iMac se 4,0GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, grafikou AMD Radeon R9 M395X, 4 GB grafické paměti, 32 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testováno s použitím titulu F1 2016 v1.0 s integrovaným benchmarkem, v rozlišení 2560 × 1440 a s nastavením na velmi vysokou kvalitu. Testováno s 3,81GB scénou v programu Autodesk Maya 2017. Testováno s projektem v rozlišení 4096 × 2160 30p v předběžné verzi Final Cutu Pro 10.3.4. Výkonové testy se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon iMacu.
  3. Testy provedl Apple v květnu 2017 s předvýrobními 27palcovými počítači iMac se 4,2GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, 64 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými 27palcovými počítači iMac se 4,0GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, 32 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Testování bylo provedeno nástrojem FIO‑2.17 s velikostí požadavku 1024 kB, zkušebním souborem o velikosti 150 GB a 8 nevyřízenými požadavky na vstup/výstup. Výkonové testy se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon iMacu.
  4. 1 TB = 1 bilión bajtů, skutečná formátovaná kapacita je nižší.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů