Apple TV

Apple TV
Logotyp Apple TV

Budoucnost televize.

Koupit

Televize je podstatnou součástí našeho života. Na velkých obrazovkách společně sledujeme velké show a velké události. Jenže celkový dojem ze sledování televize dlouhodobě stagnuje. Až doteď. Stačí si uvědomit, že budoucnost televize jsou aplikace. Rychle si zvykáme na to, že dnes se místo vysílání díváme na aplikace. A nová Apple TV s novým operačním systémem tvOS a inovativními možnostmi kontaktu s obrazovkou tuto myšlenku naplňuje. Tohle je nová Apple TV. Sem míří televize.

Zábava

Tolik zábavy,
kolik vydržíte.

Filmy z iTunes. Živé sportovní přenosy* a zpravodajství. A spousta dalších věcí. Jestli to stojí za sledování, určitě na to existuje aplikace.

Všechno se točí kolem aplikací.

Aplikace jsou budoucnost televize. Když se nad tím zamyslíte, v aplikacích na mobilních zařízeních a počítačích se dostáváte k nejrůznější zábavě. A právě tím směrem míří i televize v obýváku. Aplikace osvobodily televizi. Umožňují vám osobně si vybrat, na co se chcete dívat. Kdy a kde. Pro novou Apple TV a její výkonný nový tvOS chystají vývojáři zážitky, které změní vaše očekávání od velké obrazovky. A udělají z vaší televize něco tak osobního, jako je váš iPhone nebo iPad.

Hry a další

Hry a aplikace
v televizi.
To bude velké.

App Store přichází do vaší televize. Těšte se na velkolepé, vzrušující hry. Aplikace, které vám z obýváku udělají tělocvičnu nebo třídu. Nebo zážitky pro víc lidí, které změní vaši představu o rodinném večeru. Bude zajímavé sledovat, s čím přijdou vývojáři.

Nové prostředí

Televize, jak ji
ještě neznáte.

Televizní obrazovku máte až na druhém konci pokoje. Proto jsme prostředí Apple TV navrhli tak, abyste se ho přímo dotýkali. Aby vás od televize nic nedělilo.

Televize a technologie si
konečně padly do oka.

S nástupem iPhonu a iPadu se hodně velkých inovací a nových technologií soustředilo na malé obrazovky, které nosíme po kapsách nebo v rukou. Je načase, aby se něco z těchto technologií dostalo i na velké obrazovky. Nová Apple TV se svým tvOS, nově navrženým prostředím a dotykovým ovládáním Apple TV Remote představuje úplně novou vizi pro televizi.

Apple TV Remote s dotykovým ovládáním

Rozlučte se
s nekonečným
mačkáním knoflíků.

Dotykové ovládání navždy změnilo naši interakci s telefony. Teď ho máte na dálkovém ovládání. Na dotykovém povrchu Apple TV Remote můžete palcem hladce posouvat, vybírat a procházet prostředí na obrazovce.

Nová Apple TV

Úplně nové televizní zážitky: dotykové ovládání Apple TV Remote,
aplikace a hry v obýváku.


Koupit

Srovnání modelů
Apple TV

Najděte si pro sebe nejlepší Apple TV.

Všechny Apple TV

*Pro přístup k některému obsahu může být nutné předplatné. Omezení živých sportovních přenosů vyhrazeno.
Některé aplikace jsou k dispozici jen v některých oblastech. Dostupnost aplikací se může měnit.
K dispozici v iTunes. Dostupnost titulů se může měnit.
TM a © 2015 Apple Inc. Všechna práva vyhrazena.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů