×

Apple exceluje v každém předmětu

MacBooky dokážou všechno. Dokonce i ušetřit.

Čip Apple M2

Čip Apple M2
s ohromným výkonem
a výdrží

Špičková výdrž baterie

Špičková výdrž
baterie,
až 20 hodin

Tiskněte, skenujte, připojujte díky USB-C

Tiskněte, skenujte,
připojujte
díky USB-C

Microsoft Office

Brilantně zvládají
i Microsoft Office

13palcový MacBook Pro se supervýkonným čipem M2 a výdrží až 20 hodin je ještě šikovnější než kdy dřív. Je stvořený pro dosahování skvělých výsledků při studiu jak na základní, tak i na střední škole. MacBooky mají nekompromisní 24GB paměť a vně i uvnitř jsou navrhnuty tak, aby byly vaše data i soukromí v bezpečí a co nejlépe chráněny. Studium s profesionálními MacBooky vás pohltí.

Prohlédnout všechny MacBooky

Studujte a excelujte s iPady. Vědí, jak na to.

Snadné ovládání

Učení s iPady je zábava,
protože se pohodlně
a snadno ovládají

Retina displej

Nádherný Retina displej
a baterie s dlouhou výdrží
jsou součástí každého iPadu

Výkonný čip

Jejich supervýkonný čip
utáhne i ty nejnáročnější
aplikace a úkoly

S iPady je učení hrou, protože zvládnou každou úlohu. iPad Mini je dokonalý parťák na učení kdekoli díky supervýkonnému čipu A15 Bionic s Neutral Enginem a ultra lehkým tělem. Kreativní myšlení i matematické nástrahy vyřeší iPad Air s podporou Magic Keyboard a Apple Pencil s lehkostí. Učíte se cizí jazyk nebo se věnujete geometrii? Ať už studujete jakýkoli obor, iPady vám pomohou vyniknout ve všem s ohledem na bezpečnost vašich dat a soukromí.

Prohlédnout všechny iPady

S příslušenstvím Apple se učí ještě lépe.

Vzdělávejte se s plnohodnotnou výbavou Apple. Apple Pencil je ten nejpřesnější stylus s nejnižší latencí, se kterým se vám bude studovat jedna báseň. Smart Keybord nezůstává pozadu. Je výjimečná a jiná než ostatní. Stačí ji připojit a psát. Apple Mouse je dokonale bezdrátová. Vyniká ladností a přesností pohybu a výdrží s tebou držet krok více než 1 měsíc.

Mají sílu změnit svět.

Zasedněte do univerzitních lavic s iPhony a učte se s těmi nejlepšími. Ke studiu mají vše, co potřebujete – od výkonu až po dlouhou výdrž. iPhone 13 Pro Max je svojí nejdelší možnou výdrží mezi iPhony nejlepší volbou na dlouhé hovory se spolužáky i na video přednášky s profesory. iPhone 13 Pro představuje novou éru rychlosti. S čipem A15 Bionic vám nic neunikne a s 5jádrovým GPU vás ohromí nejen grafický výkon, ale i ten váš.

Prohlédnout všechny iPhone Prohlédnout všechny Apple Watch Prohlédnout všechny AirPods

Akce se vztahuje na vybrané produkty Apple a platí pouze na webu DATART.cz nebo v prodejnách DATART. Nabídka platí od 16. 8. do 31. 10. 2022 nebo do odvolání.