basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Zabezpečte svá zařízení zdarma s antivirem F−Secure

Dobré zabezpečení vašich IT zařízení je v dnešní době základ. Na každé internetové adrese na vás totiž může číhat nebezpečí v podobě virů, spywaru a dalších nepříjemných nástrah. Chraňte svá zařízení pomocí antivirového softwaru F-Secure SAFE, který u nás při nákupu vybraných IT zařízení získáte jako dárek.

Vedle toho, že si poradí s virovou hrozbou, se F-Secure SAFE postará i o ochranu při vašich bankovních transakcích nebo si skrz něj nastavíte rodičovskou kontrolu při surfování vašich dětí na internetu. Navíc při ztrátě nebo zcizení vašeho zařízení vám F-Secure SAFE dokáže lokalizovat jeho polohu.

Mějte svůj e-život v bezpečí díky kvalitnímu antiviru F-Secure a našim spolehlivým zařízením.

Akce platí do 31. 3. 2019 nebo do vyprodání zásob.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů