basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Amica online shop
Nakoupit

Amica

Spotřebiče vyrábí spousta firem. Abyste se však prosadili, potřebujete mít víc, než jen sporáky, chladničky a myčky. Potřebujete vizi, nápad, kterým právě ty vaše spotřebiče budou unikátní. Pro naši společnost je základem inteligentní styl, který ladí se životem. Je složen z chytrých řešení, nadstandardní výbavy a výjimečného designu, čímž naplní lidskou touhu po jednoduše ovladatelných funkcí s estetickým významem.
Nechte promluvit fakta
V produktovém portfoliu společnosti Amica je více než 2000 produktů, které jsou k dispozici ve více než 50 zemích světa. Máme 2500 zaměstnanců po světě, 16 ocenění za design s 70 let zkušeností a tradice V roce 2015, k 60. výročí soutěže Red Dot, byla řadě spotřebičů Amica IN. udělena cena za design produktu, a to v konkurenci téměř 5000 výrobků z 56 zemí.

Nejprodávanější produkty Amica

Zobrazit více produktů
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů