basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

AEG Cashback na praní a sušeníJdete to pověsit? Anebo si radši obstaráte parádní sušičku, se kterou se nebudete muset namáhat věšením prádla? Dlouhé čekání, než vám uschnou vaše oblíbené šaty či rifle, je únavné. Máme pro vás řešení, se kterým ušetříte nejen čas, ale také peníze. A jestli vám chybí i pračka, opravdu nemáte co řešit, vlastně jedině tak skvělý CashBack na AEG sušičky anebo sestavu pračky a sušičky. A kolik peněz získáte zpět? CashBack na sušičky sahá až do výše 2 000 Kč a na sestavy pračky a sušičkydo 4 000 Kč! No nevyužijete ty peníze raději pro svoje potěšení?

Chcete zpětný bonus… Jak na to?

1. Zakupte si sušičku anebo sestavu pračky a sušičky v době konání akce.
2. Nákup registrujte i s dokladem o koupi do 14 dní od zakoupení.
3. Registrace bude potvrzená e-mailem.
4. Po schválení bude příslušná suma poslána na váš bankovní účet.
5. Více informací se dočtete ZDE.

Nenechte si to ujít, kompletní přehled produktů s výškou jednotlivých částek zpětných bonusů najdete ZDE. Akce trvá od 17. 2. do 13. 4. 2020!

AEG Cashback na praní a sušení

Filtrovať môžete podľa:

  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka
  • Program pro alergiky
    Parní pračka
    SMART

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů