basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Péče o zuby je jedna z nejdůležitějších starostí v našem životě. Je třeba se poctivě starat o zuby, protože na to v pozdějším věku můžeme doplatit. Zuby jsou citlivá záležitost a naši nepozornost nám v pozdějším věku řádně oplatí. A návštěva zubaře je pro většinu lidí nepříjemná záležitost. I proto vám nabízíme Oral-B Professional Care 700 Pink kvalitní elektrický kartáček který se postará o vaše zuby. Používá se velmi snadno, k dispozici je pouze jeden režim čištění zubů. Přesto odstraní až dvakrát více zubního plaku než běžný manuální kartáček. Kromě toho je kartáček velmi šetrný, vyčistí důkladně zuby a zároveň stimuluje dásně. Oral-B Professional Care 700 Pink nabízí i velmi praktickou funkci časovače. Časovač je zabudovaný v rukojeti a změří vám čas přesně 2 minuty, který je ideální k čištění zubů.

Technické parametry

Technické parametry Zubní kartáček Oral-B Professional Care 700 Pink bílý/růžový

Záruka 24 měsíců
Orální centrum Ne
Počet oscilačních pohybů za minutu 8800
Počet pulzů za minutu 20000
Ústní sprcha Ne
Zdroj energie aku
Časovač Ano
Cestovní pouzdro Ano
Tlakový senzor Ano
Šířka výrobku 5 cm
Výška výrobku 18 cm
Hloubka výrobku 5 cm
Hmotnost výrobku 0,33 kg
Šířka balení 10 cm
Výška balení 25,3 cm
Hloubka balení 17,8 cm
Hmotnost balení 0,33 kg
Výrobce Oral-B
Kategorie Péče o zuby Oral-B
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Příslušenství k Zubní kartáček Oral-B Professional Care 700 Pink bílý/růžový

Příslušenství k produktu
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______