basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

napařovací žehlička • příkon 2 500 W • žehlicí plocha Ultragliss Durilium • 300ml nádržka na vodu • Anti–Calc systém • parní ráz 145 g/min • variabilní pára až 40 g/min • precizní špička

Tefal FV4943E0, hnědá

Ergonomická napařovací žehlička Tefal zaujme na první pohled svým zdařilým designem, který usnadňuje používání a zajišťuje, že máte veškeré ovládací prvky na dosah. Rukojeť žehličky je v horní části pogumována, což umožňuje komfortní a pevný úchop i při delším žehlení. Potěší také zpevněná koncovka kabelu, která kromě zvýšení jeho odolnosti také zabraňuje tomu, aby se vám při práci pletl pod ruce.

Dokonalé žehlení

Topné těleso o příkonu 2 500 W rovnoměrně nahřívá speciální žehlicí plochu Ultragliss Durilium, která se vyznačuje zvýšenou kluzností a odolností vůči přichytávání na tkaniny. K tomu jí dopomáhá série parních trysek, které dokáží kontinuálně produkovat páru až v množství 40 g/min. Pokud by vám tato hodnota pro vyrovnání nějakého extra odolného záhybu nestačila, není nic jednoduššího než využít funkce silného parního rázu, který vypustí páru v objemu 145 g/min. Voda pro tvorbu páry a kropení prádla vydrží díky velké 300ml nádržce bez problémů celé žehlení, takže nebudete muset přerušovat práci kvůli jejímu doplnění.

Pára si hravě poradí i s velkou hromadou prádla.

 

 

Zbavte se vodního kamene

Unikátní vyjímatelný sběrač vodního kamene perfektně zachycuje veškeré částečky vodního kamene. Nejen že tím zajišťuje vysoký výkon páry, ale také zaručuje jednoduché a rychlé čištění spotřebiče.

 

Žehlicí plocha

Kvalitní plocha s technologií Durilium byla přímo vyrobena pro rychlé a snadné žehlení. Optimálně vypouští páru a katalytický povrch Autoclean udržuje žehlicí plochu bez skvrn a fleků.

 

Libovolné nastavení

Můžete využít maximálního parního rázu, který dosahuje až 145 g/min, nebo si nastavit variabilní výstup páry až 40 g/min. Získáte tak ideální množství páry pro odstranění záhybů na všech typech látky.

 

Funkce AntiDrip

Tato funkce se stará o to, aby na vašem prádle nezůstaly žádné skvrny nebo fleky. Pomáhá eliminovat tvorbu vodního kamene a zároveň zabraňuje odkapávání vody.

 

Speciálně tvarovaná špička

Špička žehličky má speciální tvar. Díky tomu se tak snadno dostanete i do hůře dostupných míst jako například kolem knoflíků nebo do ohybu rukávu.

Technické parametry

Technické parametry Žehlička Tefal Ultragliss Anti-Calc FV4943E0 (434768)

Obecné informace
Typ žehličky napařovací s kabelem
Příkon 2 500 W
Funkce
Systém proti odkapávání Ano
Samočištění Ano
Odvápňování Ne
Bezpečnostní vypínání Ne
Výkon
Parní ráz 145 g/min
Variabilní pára až 40 g/min
Nezařazeno
Záruka 24 měsíců
Šířka výrobku 33 cm
Výška výrobku 13 cm
Hloubka výrobku 17 cm
Hmotnost výrobku 1,3 kg
Šířka balení 34 cm
Výška balení 14 cm
Hloubka balení 18 cm
Hmotnost balení 1,65 kg
Výrobce Tefal
Kategorie Žehličky, šicí stroje Tefal
Partnumber 434768
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Příslušenství k Žehlička Tefal Ultragliss Anti-Calc FV4943E0 (434768)

Příslušenství k produktu
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______