basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Může se hodit

Další příslušenství

Hodnocení zákazníků

Milada
21.12.2014 v 10:35
100 %

Roomba 880 je skvělá, jen cena by mohla být nižší.

Nevyhovuje mi, že Roomba musí být stále pod napětím, i když nepracuje.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

inteligentní robotický vysavač iRobot Roomba se špičkovou výbavou • systém řízení iAdapt s 42 čidly • funkce Dirt Detect druhé generace pro aktivní hledání nečistot • velkokapacitní sběrný koš AeroForce • vynikající výdrž na nabití • snadná údržba • HEPA filtr • senzor proti pádům ze schodů • indikátor plného koše • dálkové ovládání

 iRobot Roomba 880

Názory zákazníků

I když se nejedná o příliš rozšířený produkt, je k dispozici dostatečný počet hodnocení pro objektivní zhodnocení. Z nich vyplývá, že vysavač uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

snadné ovládání, dokonalý úklid, dálkový ovladač, dva majáky v balení, vysoký sací výkon, spolupráce s majáky a zďmi od starších modelů

nenašli jsme

iRobot Roomba 880

Prémiově vybavený vysavač iRobot Roomba, který díky inteligentnímu systému mapování dokonale uklidí jakoukoli domácnost. Využívá proto vyspělý systém řízení iAdapt s 42 čidly, takže mu neunikne ani nejmenší smítko. Jedná se navíc o přístroj nejnovější generace, takže je vybaven pokročilým systémem AeroForce, který podle společnosti stojí až za o 50 % efektivnějším úklidem domácnosti. Disponuje také gumovými kartáči s vodicími drážkami – ty slibují minimální údržbu a robot se díky tomu hodí na všechny druhy podlah.

Velkou předností tohoto modelu je také vylepšená výdrž na nabití, takže si robot poradí i s většími plochami. O tom svědčí také oproti minulé generaci dvojnásobná kapacita sáčku! Celkově se jedná o jeden z vůbec nejvyspělejších robotických vysavačů, díky kterému bude vaše domácnost vždy dokonale čistá a to bez jakékoli práce. Úklid totiž stačí jednou naplánovat a o více se už starat nemusíte.

Systém iAdapt

Tento systém je vlastně základem celého inteligentního vysávání. Díky celkovému množství 42 čidel po celém těle vysavače získává iAdapt opravdu přesné informace o okolí, a vytvoří si tak vlastně trasu domu či bytu. Čidla snímají okolí 67× za sekundu, což je až neuvěřitelná frekvence zpracování dat. Vysavač se může pohybovat až 40 různými způsoby, takže nevynechá jediné místečko. Podle intenzity znečištění také rozpozná, kde je potřeba intenzivněji vysát.

Dirt Detect 2

Na to přímo navazuje systém Dirt Detect druhé generace, který je schopen vyhledávat konkrétní místa, kde došlo k výraznějšímu znečištění a to pomocí speciálních senzorů. Ať už jde třeba o vysypanou mouku nebo chlupy od domácích zvířat. Vysavač následně tato místa čistí výrazně intenzivněji, takže docílí dokonalého výsledku. Veškeré nastavení je přitom velmi jednoduché a poslouží k tomu ovladač s displejem na středu vysavače.

Koš AeroForce

U vysavače je samozřejmě také důležitý samotný systém vysávání. Tento model je vybaven zdokonaleným velkokapacitním košem AeroForce, který výrazně napomáhá chránit proti vířícímu prachu a jiným nečistotám. Vzduch vycházející z vysavače je tak opravdu čistý, o což se navíc stará duální HEPA filtr. Nechybí ani boční kartáčky pro vysávání při okraji zdi a v rozích.

Vymezení prostoru

Pomocí vylepšené verze systému Virtual Wall Lighthouse můžete svému iRobotu určit místa, kam nesmí zajet, nebo mu naopak vytyčit správnou trasu. V praxi je to malá krabička s vlastním napájením, která obsahuje infračervený vysílač fungujícím ve dvou režimech:

• virtuální zeď – rozdělí místnost na dvě části, stačí jen nasměrovat požadovaným směrem. iRobot pak za tuto „zeď“ nezajede. Lze tak ochránit vázy, zvířecí pelíšek nebo větší množství kabelů

• virtuální maják – pokud iRobot uklízí celý byt, maják mu pomůže najít cestu zpátky do dokovací stanice. Majáky se rozmístí na prahy jednotlivých místností a o více se už nemusíte starat

Obsah balení

• robot
• dálkové ovládání
• nabíjecí stanice
• baterie
• HEPA filtr
• virtuální zeď s majákem

Doplňující informace

• robotický vysavač
• řídicí systém iAdapt se 42 čidly
• pro různé typy povrchů (parkety, lina, koberce aj.)
• aktivní detekce nečistot Dirt Detect
• filtrace přes duální HEPA filtr
• systém AeroForce
• modul virtuální zdi
• časování úklidu
• dálkové ovládání

Technické parametry

Technické parametry Vysavač robotický iRobot Roomba 880 černý

Nezařazeno
Doba provozu 180 min
Virtuální zeď 2x virtuální zeď
Zdroj energie bateriový
Hlučnost 58 dB
Výrobce iRobot
Kategorie Vysavače, vysokotlaké čističe, domácí pomocníci iRobot
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Vysavač robotický iRobot Roomba 880 černý

Hodnocení zákazníků

Olda

11.02.2018 v 20:00
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Bronislava

11.05.2016 v 13:49

Zatim jsem celkem spokojena,nemam zatim zadne vyhrady

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Vlad.

23.04.2016 v 22:09

Návod k obsluze.
Jednoduché ovládání.
Pěkný design.
Nemusím uklízet sám. :-)

Bohužel jsem podlehl reklamě na výrobek. Dle mého pozorování jezdí vysavač po místnosti chaoticky. Při zapnutí někdy jede nejdříve podél zdí, pak uklízí zbytek prostoru, jindy začne hned od startu jezdit sem a tam a některé úseky podél zdi vůbec neprojede, a jindy se během úklidu "zasekne" v rohu místnosti a točí se stále na jednom místě, aniž by signalizoval místo s nadměrným znečištěním (musel jsem vysavač vypnout a přesunout na jiné místo). Bohužel některé "kontrolní body" neprojel vůbec a na koberec 5 mm vysoký také nenajede z plovoucí podlahy (koberec pokrčí a tlačí před sebou). :-(

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

datart

21.04.2016 v 16:57
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Zuzana

19.04.2016 v 8:26
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jana

17.04.2016 v 20:04

S vysavačem jsem velmi spokojená. "Vysáváme" 3x týdně a koberce (mám je všude) jsou jako "načesané". Koš raději vysypu po každém ukončení vysávání. Máme dlouhé vlasy a proto je nutné občas zkontrolovat konce gumových kartáčů. Namotané vlasy lze lehce po vyjmutí kartáčů odstranit. S menšími obtížemi zvládá i prahy (cca 2 cm vysoké). Ze schodů nespadne. Vzhledem ke slušnému sacímu výkonu je hlučnost optimální.

Zatím nic.
Snad cena by mohla být trochu přijatelnější.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Špejlik

10.04.2016 v 9:55

Rychlý pomocník s odstraněním srsti po domácích mazlíčkach.

Mohl by mluvit česky.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

HK

07.04.2016 v 9:53
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Zuza

04.04.2016 v 12:52

Z Roomby jsem nadšená, především proto, že již nemusím složitě luxovat pod špatně dostupnými místy (postele, sedací souprava...). Výborně luxuje nejen tvrdé povrchy, ale i koberce. Výhodou je zpomalování před překážkami a jemný dotek vysavače, čímž je zabráněno poškození nábytku, dveří apd.. Hlučnost je nižší než u průměrného vysavače. Údržba minimální, víceméně stačí vysypat nádobku na nečistoty a otřít povrch vysavače vlhkým hadrem. Doporučuji!

Cena by mohla být nižší.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jorge

27.03.2016 v 14:44
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

ALA

20.03.2016 v 8:36

Skvělý pomocník do domácnost. Nahradí ruční zametání před vlhkým stíráním a udržuje podlahu čistou mezi většími úklidy. Poradí si i s psími chlupy a hlavně zamezí chuchvalcům na laminátové podlaze. Rohy vyčistí na 90 %. Uklidí v nepřítomnosti, takže neobtěžuje.

Zatím stále poměrně vysoká cena. Není vhodný do místností, kde je hodně nábytku a věcí, potřebuje spíše volný prostor.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jakub

17.02.2016 v 10:57

Vysavač používám 1. měsíc. Vzhledem k ceně výrobku jsem samozřejmě očekával hodně, ale skutečnost předčila mé očekávání. Robot opravdu dokáže velmi precizně vysát celý byt (3+kk cca 90m2), navíc aniž by vynechával hůře přístupná místa. Na druhé straně je nutné dodat, že v bytě nemám koberce, takže je to pro robota ideální teritorium. Jeho dlouhodobou spolehlivost zatím hodnotit nemohu, ale zpracování je solidní a budí dojem, že by výrobek měl něco vydržet. Celkově jsem zatím velmi spokojen.

Jediná vada na kráse je vyšší hlučnost robota. Nicméně vzhledem k tomu, že jsem robota naprogramoval tak, aby uklízel v době, kdy nejsem doma, tak ani tento jeho nedostatek v podstatě neřeším.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Mel

13.12.2015 v 17:44
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jája

29.09.2015 v 12:54

Z vysavače jsme prostě nadšení. Precizně vyluxuje, klasický vysavač není třeba použít. Prostě skvělá investice.

Vyšší cena

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Saša

18.09.2015 v 23:27

Výrobek máme necelý měsíc, ale jsme maximálně spokojeni. Přístroj zapínáme večer před spaním a ráno je uklizený precizně celý byt (nikdy se mi nepodařilo tak poctivě celý byt vysát normálním vysavačem), robot je zpátky na nabíječce a nabíjí se. Pouze vyprázdníme sběrnou nádobu, opravdu je to skvělá věc !!!

Vzhledem ke krátké době, po kterou robot máme, nelze objektivně říct, že něco nevyhovuje, Zatím je všechno OK.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Czmouse

17.08.2015 v 10:11
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Henzlova

09.03.2015 v 10:34
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Petr

12.01.2015 v 9:22

Splnuje moje ocekavani. Tento typ vysavace velice doporucuji. Pouzivam pro vysavani temer denne. Vyznamne uspori cas.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

scooter

26.12.2014 v 11:29

Vysavač funguje dle očekávání výborně. Gumové kartáče jsou o proti těm ze starších modelů super.

Na vysavač se nachytává prach - bohužel někdy i dobíjecí konektory, pak je problém zajetí do dock-station.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Milada

21.12.2014 v 10:35

Roomba 880 je skvělá, jen cena by mohla být nižší.

Nevyhovuje mi, že Roomba musí být stále pod napětím, i když nepracuje.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Vysavač robotický iRobot Roomba 880 černý 4.85 5 20
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______