basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

dara
11.02.2015 v 7:18
100 %

za perfektní cenu velmi slušný výkon

zatím nic

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

kompaktní bezsáčkový vysavač • příkon 1400 W • sací výkon 250 W • omyvatelná nádoba 1,5 litru • pětistupňová filtrace • 4. generace technologie Cyclone • elektronická regulace výkonu • samonavíjecí kabel • omyvatelný HEPA filtr a mikrofiltry

Sencor SVC 511 TQ

Vysavač využívající technologii bezsáčkového sání, ke kterému už nikdy nebudete kupovat drahé sáčky a dokonce ušetříte i za filtry. Vysavač drobné konstrukce překvapí svým výkonem a potěší roztomilým designem. Využívá navíc technologie Cyclone, která zaručuje perfektní oddělení prachu a nečistot ze vzduchu. A v tomto případě se jedná už o čtvrtou generaci této technologie.

Pětistupňové čištění vzduchu během vysávání dokonce odbourává nutnost výstupního HEPA filtru, jelikož vzduch prochází několika omyvatelnými filtry. Ve vysavači proto najdeme jen vstupní HEPA H10. Náklady na provoz takového vysavače jsou pak o poznání nižší, než u jiných bezsáčkových vysavačů. Velmi kompaktní konstrukce a příjemné tvarování zaručují celkovou skladnost a dobrou manipulativnost.

Výkonný motor

Základem úspěchu vysavače je silný motor. V tomto případě je použit 1400W motor s nominálním příkonem 1200 W a sacím výkonem 250 W. Na tak kompaktní přístroj jsou to velmi dobré hodnoty. Jeho hlučnost přitom při maximálním výkonu nepřesahuje 80 dB a nabízí také funkci SoftStart, která šetří elektrickou síť při plném náběhu přístroje díky pozvolnému startu. Funkce Safety Valve zabraňuje přehřátí motoru nasáváním vzduchu.

Cyclone

I společnost Sencor využívá technologie Cyclone, která dokáže velmi výrazně rozvířit vzduch nasávaný trubicí, a efektivně tak oddělovat prach a nečistoty od vzduchu. Díky tomu je i výsledek překvapující a nemělo by se stávat, že budete muset určité místo vysávat několikrát pro úplné vyčištění.  Díky čtvrté generaci této technologie také není nutný výstupní HEPA filtr, jelikož o perfektní vyčištění se postarají předsazené omyvatelné filtry.

Ergonomie

Vysavač také zaujme svojí ergonomií. Kompaktní rozměry jsou jen jedním z lákadel, které nabízí. Nechybí totiž dvě parkovací polohy pro hubici, stejně tak velká kolečka pro snadnou manipulaci. Kabel je možné navinout automaticky, což ušetří čas s jinak složitým a nepřehledným namotáváním. Jeho délka je 5 metrů. Sací výkon je navíc elektronicky regulován a nádoba na prach o objemu 1,5 litrů je plně omyvatelná. Tedy nejenom ergonomie, ale také dostatečná hygiena.

Doplňující informace:

• bezsáčkový kompaktní vysavač
• pětistupňová filtrace
• čtvrtá generace technologie Cyclone bez nutnosti výstupního HEPA filtru
• vstupní HEPA filtr H10 – omyvatelný
• omyvatelné mikrofilmy
• univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem
• dodávané příslušenství: štěrbinová hubice, hubice na čalounění, kartáčová hubice
• sací výkon 250 W

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků SVC 511 TQ

Hodnocení zákazníků

dara

11.02.2015 v 7:18

za perfektní cenu velmi slušný výkon

zatím nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Karla 98

03.01.2015 v 20:00
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

myška

12.12.2014 v 15:44
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

voldemort1975

01.02.2013 v 9:08
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
SVC 511 TQ 4.75 5 4
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů