basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Aleš
03.09.2015 v 15:07
80 %

Velký vnitřní prostor vzhledem k vnějším rozměrům. Designově povedené. Dobré je čtyřdvéřové otevírání - u mrazáku šetří energii vzhledem k tomu, že jsou obě poloviny oddělené, u ledničky i mrazáku stačí, díky menším dveřím néně prostoru, před spotřebičem.

Trošku tužší otevírání levých dveří chladničky (dáno konstrukcí).

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
HD doprava DATART

Možnost dodání komfortní DATART dopravou

Výrobek vyneseme
až do bytu. Zákazník
jen otevře dveře.
Nainstalujeme
a předvedeme
(neplatí pro vestavné
spotř., sporáky a bojlery)
Odvezeme obaly
a případně i starý
spotřebič
Poskytujeme
záruku vrácení peněz
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

mimořádně kompaktní velkokapacitní americká chladnička Concept • objem chladničky 251 litrů a mrazničky 137 litrů • energetická třída A+ • Quattro systém • LED osvětlení • výška 180 cm • hlučnost max. 42 dB

 CONCEPT LA8080WH-QUATTRO

Názory zákazníků

Spotřebič prozatím nemá dostatek hodnocení.

CONCEPT LA8080WH-QUATTRO

Cenově mimořádně atraktivní americká chladnička české značky Concept, která zaujme elegantními dveřmi ze skla. Dostupná je ve dvou barevných provedeních (bílá a černá) a její velkou výhodou je spojení nadstandardního objemu a přijatelné šířky 80 cm. Proto se s přehledem na rozdíl od většiny svých kolegyní vejde do běžně velkých domácností. Při celkovém netto objemu 388 litrů (251 litrů chladnička, 137 litrů mraznička) se přitom hodí pro skladování potravin až 5 osob.

Její velkou pýchou je také inovativní systém Quattro, který umožňuje otvírat vždy jen tu část spotřebiče, kterou právě potřebujete. Kromě toho patří do energeticky vysoce efektivní třídy A+, takže oproti starým spotřebičům nabízí výraznou úsporu energií. Té navíc napomáhá i mimořádně efektivní LED osvětlení.

Ideální rozměr

Sníte o velké americké lednici, ale prostor Vaší kuchyně je nekompromisní? Řešením je novinka od české značky Concept o celkovém objemu 408 litrů. Kombinovaná lednice Česká Amerika je navržena pro český trh dle požadavků samotných zákazníků. Díky šířce 80 cm a hloubce 60 cm najde místo v každé domácnosti bez toho aniž byste přišli o komfortní prostor, který nabízejí velké americké lednice.

• Klasická americká lednice 1800 / 920 / 720 mm
• Česká Amerika 1800 / 794 / 602 mm
• Běžná lednice 1700 / 560 / 600 mm

Luxusní design

Elegantní design je jednou z předností lednice Česká Amerika. Černé zrcadlové sklo dělá z obyčejného kuchyňského spotřebiče designový prvek, který Vaší kuchyni dodá nádech luxusu. Celkový vzhled je podtrhnut kvalitním zpracováním jednotlivých detailů. Už se nikdy nepodíváte na jinou.

Praktické uspořádání prostoru

Už se Vám někdy stalo, že jste měli problém dát do lednice tác s chlebíčky, plech s buchtou nebo dokonce celého krocana? Díky praktickému uspořádání prostoru chladničky do čtyř policových zón z tvrzeného skla širokých 69 cm bez středového předělu, který bývá častý u klasických „amerik“, už si nebudete muset lámat hlavu s nedostatkem místa.

Intuitivní otevírání

Systém Quattro, tedy otevírání pomocí čtyř samostatných dveří, je plně přizpůsoben potřebám zákazníků, kteří dbají na praktičnost a funkčnost svých spotřebičů. Při jednotlivém otevírání dochází k menšímu úniku ochlazovaného vzduchu, v důsledku čehož se při delším otevření snižuje celková energetická spotřeba. Díky důmyslnému systému Quattro také nebudete mít problém umístit lednici do užších prostor, jako jsou například chodby. Radius jednotlivých dveří je totiž pouhých 40 cm.

Extra tichá

Hlučnost 42 dB řadí lednici LA8080 mezi nejtišší na trhu. V noci tak budete moct klidně spát, aniž by Vás z druhého pokoje rušilo nepříjemné vrčení.

LED lighting

Moderní LED osvětlení je kvůli nízké spotřebě energie a nulovému výdeji tepla používáno v čím dál větším množství spotřebičů a jinak tomu není ani u České Ameriky. Nejen, že LED osvětlení šetří Vaše peníze, ale je také mnohem šetrnější k Vašim očím při častém koukání do lednice a hlavně k Vašim potravinám, které při každém kontaktu s obyčejným světlem trpí.

Energetická třída A+

Velkým plusem této je i vysoká úspora energií. Spotřebič totiž patří do energetické třídy A+ a ušetří tak vaši peněženku i životní prostředí. Maximální roční odběr energie činí 314 kWh, což je cca 0,86 kWh za jeden den! To je vzhledem k celkovému užitnému objemu 388 litrů dobrá hodnota.

Vnitřní uspořádání chladničky

Celkový vnitřní objem chladící části činí 251 litrů, takže se hodí hlavně do větších domácností. Vnitřní prostor je přitom osvětlen úspornými LED diodami a rozdělen pěti skleněnými policemi. V dolní části chladícího prostoru se pak nabízí dva oddělené boxy například pro skladování ovoce a zeleniny. Dvířka pak na obou stranách nabídnou ještě tři poličky (dohromady tedy šest).

Vnitřní uspořádání mrazničky

Celkový užitný objem mrazící části činí 137 litrů, a hodí se proto i pro skladování většího množství zamražených potravin. Navíc je velmi efektivně rozdělen hned pomocí šesti plastových zásuvek.

Její mrazící výkon je označen čtyřmi hvězdičkami, které značí nejvyšší mrazící třídu. Teplota dosahuje méně než -18 °C, takže lze potraviny bezpečně skladovat i dlouhé měsíce. Během 24 hodin zvládá zamrazit až 6,5 kg potravin. Akumulační doba při výpadku elektrického proudu činí 20 hodin.

Doplňující informace

• americká kombinovaná chladnička
• výška 180 cm
• energetická třída A+
• užitný objem chladničky 251 litrů a mrazničky 137 litrů
• roční spotřeba 314 kWh
• hlučnost 42 dB
• rozměry spotřebiče: 180,0 × 79,4 × 60,2 cm

Technické parametry

Technické parametry Chladnička s mrazničkou Concept LA8080WH bílá/sklo

Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 463743 kb)
Funkce
Automatické odmrazování chladničky
Oddělená regulace Ne
Superchlazení Ne
Supermrazení Ne
Dávkovač vody Ne
Výrobník ledu Ne
Varovný signál Ne
Displej Ne
SMART Ne
Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky kombinovaná
Provedení chladničky s mrazícím prostorem
Umístění mrazícího prostoru mraznička dole
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
Objem celkem 388 l
Objem chladničky 251 l
Objem mrazničky 137 l
Počet oddělených prostor v mrazničce 6
Klimatické vlastnosti
Klimatická třída N, T, SN, ST
Nulová zóna (0-3°C) Ne
Hvězdičkové označení mrazícího prostoru ****
Mrazící výkon 6,5 kg/24 hod
Doba skladování při poruše 20 hod.
Beznámrazová = nofrost Ne
Spotřeba
Energetická třída A+
Spotřeba energie 0,86 kWh
Spotřeba energie za rok 314 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 1130 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 5652 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 11304 Kč
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Nezařazeno
Záruka 24 měsíců
Změna otevírání dveří Ne
Rozšířená záruka -
Antibakteriální úprava Ne
Hlučnost u chlazení 42 dB
Barva chladničky bílá
Výška chladničky 180 cm
Šířka chladničky 79 cm
Šířka výrobku 79,4 cm
Výška výrobku 180 cm
Hloubka výrobku 60,2 cm
Hmotnost výrobku 90 kg
Šířka balení 86,5 cm
Výška balení 191 cm
Hloubka balení 68,8 cm
Hmotnost balení 93 kg
Výrobce Concept
Kategorie Ledničky Concept
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Chladnička s mrazničkou Concept LA8080WH bílá/sklo

Hodnocení zákazníků

Aleš

03.09.2015 v 15:07

Velký vnitřní prostor vzhledem k vnějším rozměrům. Designově povedené. Dobré je čtyřdvéřové otevírání - u mrazáku šetří energii vzhledem k tomu, že jsou obě poloviny oddělené, u ledničky i mrazáku stačí, díky menším dveřím néně prostoru, před spotřebičem.

Trošku tužší otevírání levých dveří chladničky (dáno konstrukcí).

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jerry K

09.06.2015 v 23:03

Vsechno

Nic

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Chladnička s mrazničkou Concept LA8080WH bílá/sklo 3.5 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______