basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Prodejny DATART jsou kvůli aktuálnímu dění uzavřeny. Stovku z nich jsme však proměnili na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme skladem tisícovky pečlivě vybraných modelů a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

Igor
24.08.2011 v 8:18
60 %

Jedná se o stále zářící hvězdu mezi tablety, která je určená především pro zábavu, byť se dá použít i k seriózní práci. Všechny funkce očekávané od podobného zařízení fungují skvěle, byť kvalita kamery by mohla být nepatrně lepší. Pro účely facetime je ale vyhovující. Zadní kameru lze použít pouze pro zábavu, její kvalita je řádově horší než u velké části běžných mobilů. Nicméně najdou se aplikace, které ji vhodně využívají a dají se pomocí nich vytvořit efektní animace.
Případné zájemce je nutné upozornit, že iPad nespustíte bez aplikace iTunes v PC nebo Macu a rovněž budete potřebovat účet Apple ID. Jestliže nechcete nic kupovat (spokojíte se s nepřeberným množstvím bezplatných aplikací) a nemáte nebo nechcete uvádět číslo své kreditní karty při zakládání účtu, je nutné postupovat speciálním způsobem, který naleznete na internetu.
Ačkoliv nejvíce aplikací na AppStore, což je jediný oficiální zdroj pro nákup aplikací, je orientováno na zábavu, lze iPad skvěle využít i jako výukovou pomůcku (od předškolního věku až do 99 let) nebo pracovní nástroj. IPad ve spojení s cenově velmi rozumně nastavenými aplukacemi umožňuje trénovat vaše matematické schopnosti, pomůže vám naučit se jazyk včetně správné výslovnosti a nenechá vás na holičkách ani o dovolené, takže si můžete celý deštivý den číst, aniž byste museli tahat kilogramy cenné místo v kufru zabírajících knih. Pro práci pak lze dokoupit aplikace pro psaní textu, tabulkové výpočty, spravování webových stránek, nebo se bezpečně připojíte ke svému PC v kanceláři (integrována je Cisco VPN) a můžete pracovat skutečně odkudkoliv. Pro skutečné workoholiky bude v takovém případě nezbytností externí klávesnice.
Z vlastní zkušenosti doporučuji model s největším množstvím paměti, protože žádné dodatečné rozšíření není možné. Dříve nebo později vám bude těsných i 64 GB, ale 16 GB model se zaplní cobydup. Osobně si myslím, že po modelu s GSM module by měli sáhnout spíše uživatelé, kteří iPad plánují používat pracovně na cestách nebo dlouhodobě v místech bez přístupu k WiFi síti. Naopak pokud bude iPad určen primárně pro zábavu, pak je skoro lepší GSM nebrat. Po návratu ze zahraniční dovolené nebudete muset řešit telefonní účet, který do hvězdných výšin vyhnalo online připojení při hraní Vašeho dítka.
Určitě doporučuji originální magnetické kryty od Apple! Jsou velmi efektní a praktické.

Připevnění originálního krytu Apple by mohlo být řešené jinak než magnetem, především u neznalých (rozuměj jednorázových) uživatelů hrozí, že zvednou iPad za kryt a ten jim zůstane v ruce, přičemž iPad si zapůjčí gravitace a smýkne s ním nevybíravě o podlahu nebo nábytek.
Jinak snad zařízení není co vyčíst.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

O 33 procent tenčí, o 15 procent lehčí a plný skvělých nápadů. Taký je nový iPad 2 společnosti Apple. iPad 2 je vybavený 2 kamerami – jednou na přední straně a jednou na zadní straně. Díky přední kameře podporuje iPad 2 FaceTime, tedy videokonference, zadní kameru můžete využít např. pro aplikace rozšířené reality. Velký 9,7palcový Multi-Touch displej umožňuje zobrazení webových stránek tak, jak mají být viděny –celá stránka najednou. S živými barvami a ostrým textem. Ať se díváte na stránky na výšku, nebo na šířku, můžete vše vidět ve velikosti, která je skutečně čitelná. Prohlížení webu s iPadem nebylo nikdy jednodušší a intuitivnější. Zvládá natáčet HD video v rozlišení 720p. iPad 2 vydrží až 10 hodin v činnosti a 30 dnů ve stand-by. Je osazen dvoujádrovým systémem na čipu A5. Je nabízený v bílé a černé barvě. Vše je připraveno pro vaši zábavu.

Tenčí, lehčí a plný skvělých nápadů

Jakmile vezmete iPad 2 do ruky, nebudete jej chtít odložit. Je o 33 procent tenčí a až o 15 procent lehčí, takže se ještě lépe drží v ruce. Prohlížení webu, práce s e-maily, sledování filmů a čtení knih je na něm tak přirozené, že snadno zapomenete notebook.

Dvoujádrový čip A5 –rychlost krát dvě

Dvě výkonná jádra v jednom čipu A5 znamenají, že iPad zvládne dvakrát víc práce najednou. Rozdílu si všimnete při prohlížení webu, sledování filmů, při videohovorech FaceTime, hraní her a při přepínání mezi aplikacemi. Multitasking je plynulejší, aplikace se načítají rychleji a všechno jednoduše funguje lépe.

Superrychlá grafika. Hráči rozjeďte to!

Až s devětkrát vyšším grafickým výkonem je hraní her na přístroji iPad ještě plynulejší a skutečnější. Rychlejší grafika pomáhá aplikacím fungovat lépe — zvlášť těm, které pracují s videem. Všimnete si toho při projíždění knihovny fotek, střihu videa v aplikaci iMovie nebo při promítání animací v aplikaci Keynote.

Životnost baterie, která dlouho pofrčí

I s novým tenčím a lehčím designem vydrží iPad celých 10 hodin na baterii. To je dost šťávy na let přes oceán, celonoční filmový maratón nebo celý týden dojíždění do práce. Díky energeticky úspornému čipu A5 a systému iOS se baterie vybíjí pomalu, takže se můžete nechat unášet.Dvě kamery i FaceTime. iPad je skutečně velkorysý

iPad má dvě kamery — jednu vepředu a druhou vzadu. Jsou konstruovány pro videohovory FaceTime a spolupracují, takže si můžete povídat s přáteli a dívat se jim při tom do očí. Čelní kamera vám zprostředkuje přátele tváří v tvář. A pokud chcete ukázat, kde jste, s kým jste nebo co se kolem vás děje, přepněte během videohovoru na zadní kameru. Co stojí za záběr, můžete zadní kamerou pohotově natočit. Nahrává v HD rozlišení, takže každý záběr je malý mistrovský kus. A s aplikací Photo Booth můžete navíc tvořit komické snímky.

iPad Smart Cover. Navržený pro iPad. A naopak

iPad 2 a kryt iPad Smart Cover jsou pro sebe stvořené. Doslova. iPad Smart Cover je navržen tak, aby se stal součástí přístroje iPad. Chytrá magnetická technologie zabudovaná do obou částí je k sobě doslova přitahuje. Kryt iPad Smart Cover dokonale zapadne na místo a chrání obrazovku iPadu, aniž by narušoval jeho tenký, lehký design. Jakmile Smart Cover otevřete, iPad se okamžitě probudí. Zavřete jej a iPad se automaticky přepne do režimu spánku. A ještě jedna chytrá drobnost: slouží zároveň jako ideální stojánek pro sledování filmů, hraní her a prohlížení webu. Můžete si vybrat z 10 krásných barev — včetně pěti provedení v luxusní, anilinem barvené italské kůži. Vyberte si tu, která se vám líbí nejvíc, a váš iPad bude elegantní po všech stránkách.

Gyroskop, akcelerometr a kompas. iPad reaguje na každý váš pohyb

Díky zabudovanému akcelerometru můžete iPad otočit na výšku, na šířku i zcela obrátit a to, co zrovna sledujete, čtete nebo prohlížíte, se přizpůsobí displeji. Teď navíc akcelerometr spolupracuje i s trojosým gyroskopem a kompasem. Tato čidla vnímají, kde se iPad nachází, jakým směrem je orientován a jak se pohybuje. Takže hry, mapy a další aplikace vědí o každém vašem pohybu, otočení a naklonění v celé škále 360 stupňů. Je to fantastická výhra pro hry. A to je jen začátek daleko lepších aplikací pro iPad.

Video projekce. Ukažte ostatním co děláte

Zrcadlení videa pro každou aplikaci, webovou stránku, prezentaci, video, film nebo fotku, kterou chcete ukázat početnějšímu publiku. Stačí připojit adaptér Apple Digital AV nebo dokovací konektor k VGA adaptéru (prodávanému samostatně) a z vaší televize nebo projektoru se stane větší verze iPadu. Stačí přesně jedno připojení. Všichni uvidí, co je na displeji — i když otočíte iPad na výšku nebo zvětšujete a zmenšujete zobrazení fotek. Rychlejší grafický výkon čipu A5 znamená větší (a lepší) výkon ve třídě, v zasedačce nebo v obýváku.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků iPad 2 WI-FI 64GB černý

Hodnocení zákazníků

Igor

24.08.2011 v 8:18

Jedná se o stále zářící hvězdu mezi tablety, která je určená především pro zábavu, byť se dá použít i k seriózní práci. Všechny funkce očekávané od podobného zařízení fungují skvěle, byť kvalita kamery by mohla být nepatrně lepší. Pro účely facetime je ale vyhovující. Zadní kameru lze použít pouze pro zábavu, její kvalita je řádově horší než u velké části běžných mobilů. Nicméně najdou se aplikace, které ji vhodně využívají a dají se pomocí nich vytvořit efektní animace.
Případné zájemce je nutné upozornit, že iPad nespustíte bez aplikace iTunes v PC nebo Macu a rovněž budete potřebovat účet Apple ID. Jestliže nechcete nic kupovat (spokojíte se s nepřeberným množstvím bezplatných aplikací) a nemáte nebo nechcete uvádět číslo své kreditní karty při zakládání účtu, je nutné postupovat speciálním způsobem, který naleznete na internetu.
Ačkoliv nejvíce aplikací na AppStore, což je jediný oficiální zdroj pro nákup aplikací, je orientováno na zábavu, lze iPad skvěle využít i jako výukovou pomůcku (od předškolního věku až do 99 let) nebo pracovní nástroj. IPad ve spojení s cenově velmi rozumně nastavenými aplukacemi umožňuje trénovat vaše matematické schopnosti, pomůže vám naučit se jazyk včetně správné výslovnosti a nenechá vás na holičkách ani o dovolené, takže si můžete celý deštivý den číst, aniž byste museli tahat kilogramy cenné místo v kufru zabírajících knih. Pro práci pak lze dokoupit aplikace pro psaní textu, tabulkové výpočty, spravování webových stránek, nebo se bezpečně připojíte ke svému PC v kanceláři (integrována je Cisco VPN) a můžete pracovat skutečně odkudkoliv. Pro skutečné workoholiky bude v takovém případě nezbytností externí klávesnice.
Z vlastní zkušenosti doporučuji model s největším množstvím paměti, protože žádné dodatečné rozšíření není možné. Dříve nebo později vám bude těsných i 64 GB, ale 16 GB model se zaplní cobydup. Osobně si myslím, že po modelu s GSM module by měli sáhnout spíše uživatelé, kteří iPad plánují používat pracovně na cestách nebo dlouhodobě v místech bez přístupu k WiFi síti. Naopak pokud bude iPad určen primárně pro zábavu, pak je skoro lepší GSM nebrat. Po návratu ze zahraniční dovolené nebudete muset řešit telefonní účet, který do hvězdných výšin vyhnalo online připojení při hraní Vašeho dítka.
Určitě doporučuji originální magnetické kryty od Apple! Jsou velmi efektní a praktické.

Připevnění originálního krytu Apple by mohlo být řešené jinak než magnetem, především u neznalých (rozuměj jednorázových) uživatelů hrozí, že zvednou iPad za kryt a ten jim zůstane v ruce, přičemž iPad si zapůjčí gravitace a smýkne s ním nevybíravě o podlahu nebo nábytek.
Jinak snad zařízení není co vyčíst.

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Evgeny Anisimov

15.07.2011 v 8:34

To je fantastika!

Ne vim proč ne funguje FaceTime

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Skříčil

11.07.2011 v 23:10

Ovládání e-Mailu
Foto
Kamera
Práce na internetu
Mapy
Dokonalé dotykové ovládání

Vložení přiloženého cd do počítače mi zcela zničilo Windows, který musím dát přeinstalovat. Je to snad záměr, nebo náhoda? Dosti chybí USB port.

Apple ID adresa - musí se používat u her, FaceTime a App Store, což mi moc nevyhovuje z důvodu, že mi nejde spustit a tak na to doplatím. Nemohu si nic stahovat, jako např. hudbu, filmy, svou vlastní knihovnu, atd.

Vadí mi, že na App Store si mohu stahovat většinou pouze anglické věci. Českých tam moc nenajdu a pokud ano, nestojí to za moc.

U staženého programu YouTube se mi velmi líbí provedení, ale stejně normální YouTube.cz je lepší z toho důvodu, že když zadáte hledanou píseň objeví se vám největší hity nebo novinky, kdežto zde se vám objeví spíše písně ze zákulisí.

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Martin

13.06.2011 v 8:29

se vším

-

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Petrex

08.05.2011 v 15:00

Fantastický stroj - rychlý, tenký, uživatelky přívětivý, není co vytknout. Úžasná výdrž baterie.

Neumí flash, nemá čtečku karet, neumí mass storage.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
iPad 2 WI-FI 64GB černý 4.0 5 5
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů