Kód:
ID:

Hodnocení zákazníků

Pepa
100 %

Překvapující je úžasná výdrž baterie. Všechno funguje výborně a tak jak má, jak už je to u Apple standardem, na rozdíl od všech ostatních značek.

Člověk má tendenci držet tablet ve stejné vzdálenosti od očí jako telefon. Pak je u menšího písma cítit nedostatečné rozlišení (přesněji dpi, hustota obrazových bodů) displeje, zejména ve srovnání s displejem retina v iPhone4.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Nejlepší cesta jak prohlížet web, e-maily, fotografie a videa. Všechny vestavěné aplikace byly stvořeny pro ovládání prsty na velkém multidotykovém displeji. A fungují, ať už máte iPad otočený jakkoliv. S iPadem tedy můžete dělat věci, jako s žádným jiným zařízením.

Safari

Velký Multi-Touch displej umožnuje zobrazení webových stránek tak, jak mají být viděny –celá stránka najednou. S živými barvami a ostrým textem. Ať se díváte na stránky na výšku, nebo na šířku, můžete vše vidět ve velikosti, která je skutečně čitelná. Prohlížení webu s iPadem nebylo nikdy jednodušší a intuitivnější. Protože používáte nejpřirozenější polohovací zařízení: prst. Můžete procházet stránky jen pohybem prstu nahoru a dolů po displeji. Nebo dotyk pro zvětšení nebo zmenšení fotografií. K dispozici je také náhled, který zobrazuje všechny otevřené stránky do mřížky, pro rychlý posun ze stránky na stránku.

Mail

Prohlížej a buď v kontaktu se svým emailem jako nikdy předtím. V horizontální poloze je displej rozdělen, najednou je zobrazen otevřený email a zprávy Doručené pošty. Pro zobrazení samotného emailu otočte iPad na výšku a email se automaticky otočí a vyplní celou obrazovku. Bez ohledu na orientaci, která je použita, můžete procházet vaše emaily, psát nové emaily pomocí velké on-screen klávesnice, nebo zprávy mazat – vše klepnutím a pohybem prstu. Pokud vám někdo pošle fotografii, můžete ji vidět přímo ve zprávě. Můžete také fotky z emailu uložit přímo do aplikace Fotografie. iPad bude spolupracovat se všemi populárními poskytovateli emailu, včetně Gmail, Yahoo!, Hotmail, AOL a MobileMe.

Fotky

S jeho ostrým a jasným displejem a unikátními softwarovými funkcemi je iPad cestou pro prohlížení a sdílení fotografií. Například nová Photo aplikace zobrazuje fotky v albech. Jen klepnout a celé album se otevře. Poté můžete listovat obrázky, zvětšovat nebo zmenčovat, spustit a sledovat prezentaci. Můžete iPad použít jako krásný fotorámeček, zatímco do iPadu kopírujete data, případně jej nabíjíte. Je mnoho způsobů jak importovat fotografie: můžete synchronizovat s počítačem nebo notebookem, ukládat z emailů, nebo importovat přímo z fotoaparátu pomocí Apple Camera Connection kitu.

Video

Velký displej s vysokým rozlišením dělá iPad perfektním pro sledování jakéhokoli od domácích filmů po podcasty. Můžete také snadno přecházet mezi širokoúhlým a celoobrazovým formátem dvojtým poklepáním. A proto, že je to v podstatě jedna velká obrazovka, bez tlačítek, bez rozptylování cítíte se zcela ponoření do toho, co sledujete.

YouTube

Aplikace YouTube organizuje videa tak, aby byly dobře vidět a šly snadno najít. Pro sledování pouze na jedno klepněte. Když sledujete video v horizovtalní poloze, je automaticky roztaženo na celou obrazovku. A s jeho vysokým rozlišením budou nejnovější YouTube HD videa vypadat na iPadu úžasně.

iPod

S aplikací iPod máte vaši hudbu doslova na dosah ruky. Můžete prohlížet podle alba, skladby, interpreta nebo žánru jednoduchým pohybem. Chcete-li přehrát skladbu, klepněte na ni a už hraje. Na displeji je zobrazen obrázek alba v plné velikosti. Hudbu můžete poslouchat přes výkonný vestavěný reproduktor, nebo s kabelovýmí nebo Bluetooth sluchátka.

App Store

iPad podporuje tisíce aplikací z App Store. Vše od her po obchodní aplikace a další. Aplikace, které byly navrženy právě pro iPad jsou zvýrazněny, takže můžete snadno najít ty, které plně využijí jeho pokročilé funkce. Stačí klepnout na ikonu App Store na obrazovce a budete moci procházet, nakupovat a stahovat bezdrátově, právě na iPad.

Maps

Najít tu správnou cestu je s iPadem zcela nový zážitek. Umožňuje pohled na lokace pomocí satelitního, street view, topografického nebo klasického zobrazení – vše s využitím služeb Google. iPad Wi-fi najde požadované umístění s použitím Wi-fi hotspots. Modely iPad Wi-fi + 3G poté využívají modulů Wi-fi, GPS a mobilních sítí. Nyní se můžete vydat na cesty, udávat směr a dostat se tam kam potřebujete bez ohledu na čas.

Notes

Díky rozšířenému displeji a velké klávesnici na obrazovce, iPad umožňuje rychlé a snadné zapisování poznámek. Poznámky si lze zobrazit nejen postupně, ale rovněž jako úplný seznam s nejnovějšími poznámkami označenými červeně takže vždy budete vědět kde jste právě skončili.

Calendar

iPad snadno a rychle zobrazuje kalendář jako časový harmonogram dle dnů, týdnů i měsíců nebo jako seznam. Tímto způsobem můžete sledovat přehled celého měsíce nebo detaily každého jednotlivého dne. iPad dokáže ukázat i několik paralelních kalendářů najednou. Můžete tak organizovat svůj pracovní i rodinný kalendář najednou.

Contacts

Aplikace Contacts App dokáže najít jména, čísla a další důležité informace rychleji a jednodušeji než kdy dříve. Nové zobrazení dovoluje sledovat seznam kontaktů i jednotlivé kontakty dohromady. Potřebujete nasměrovat? Stačí kliknout na kontaktní adresu, která se ukáže přímo v mapách.

Home Screen

Pracovní plocha umožňuje přístup do celého iPadu jedním dotykem. Můžete si také libovolně nastavovat pracovní plochu přidáváním Vašich oblíbených aplikací a webových stránek, nebo použít Vaše vlastní fotografie jako pozadí. Odkazy aplikací lze aranžovat dle vlastního přání.

Multitasking

Na svém iPadu můžete velmi efektivně pracovat ve více aplikacích díky Multitaskingu. Multitaskingové rozhraní umožňuje rychle přepínat mezi jednotlivými aplikacemi. Dvojité poklepání na tlačítko Domů vyvolá aktuálně používané aplikace. Pohybem doleva sledujete více aplikací, poté poklepáním jednotlivé aplikace můžete znovu otevírat. Vše se děje hladce a efektivně bez zbytečného stahování právě používané aplikace v popředí a plýtvání energie z baterie.

Folders

Díky obchodu App Store si můžete vybírat ze stovek aplikací a her. Ovšem tyto aplikace dokáží velmi brzy zaplnit celou Vaši pracovní plochu. Zde přichází na řadu nové využití složek, které Vám dává jednoduchý způsob pro organizaci jednotlivých aplikací a pracovní plochy. Nyní Vám stačí ke spuštění aplikace pouze dvojice kliků.

AirPrint

AirPrint na iPadu umožňuje snadný tisk Vašich emailů, dokumentů, webových stránek a fotografií. Nepotřebujete žádný software, žádné ovladače ani kabely pro připojení. Pouhými několika prokliky na Vašem iPadu můžete plynule přejít od prohlížení k vytištění kopie. A jelikož veškeré tištění lze sledovat na pozadí, nemusíte čekat na jednotlivé tisky.

AirPlay

AirPlay dovoluje bezdrátově streamovat hudbu přes Váš iPad. Stačí připojit jakýkoliv reproduktor a iPad jej sám detekuje. Vše co musíte udělat je stisknout skladbu, kterou chcete poslouchat. Díky bezdrátovému přenosu máte svobodu pohybu, můžete sedět, ležet nebo tancovat.

Game Center

Ponořte se do sociálních her na Vašem iPadu. Game centrum dovoluje přátelům a případným, novým přátelům být ve hře spolu s Vámi. Pozvěte kohokoliv do hry, nebo vyberte protihráče, které neznáte odkudkoliv do multiplayeru. Je to Váš svět!

Spotlight Search

Chytré vyhledávání umožňuje hledat napříc Vaším iPadem a instalovanými aplikacemi včetně emailů, kontaktů, kalendáře, iPodu a poznámek. Lze také vyhledávat mezi aplikacemi staženými přes App Store. Nyní již není důvod pro náročné hledání, stačí Vám pouze několik stisků.

Accessibility

iPad má univerzální přístupy. Tak vykoukněte z krabice, Apple je skvělý pro lidi, kteří zapomínají. Užijte si bez problémů vše co iPad nabízí.

Najdi můj iPad

Pokud svůj iPad ztratíte, nevěště hlavu. Můžete jej kdykoliv najít pomocí aplikace Find my iPad. Poté, co ztratíte svůj iPad, můžete se přihlásit na me.com z jakéhokoliv prohlížeče pro zobrazení přibližného místa na mapě.

iBooks

Čtení je s iPadem zábava. Text je ostrý a jasný. Stránky se obracejí tahem. Můžete také stahovat zdarma knihy z iBook Store. Stáhněte si zdarma aplikaci iBook a začněte.

Keynote

Vytvářejte prezentace s volitelným vzhledem, elegantními, designovými tématy, doplňujícími animacemi a efekty a dalšími vlastnostmi pouze pro iPad.

Pages

Stránky mají vše co potřebujete pro tvorbu působivých dokumentů. Zahrnují šablony navržené přímo společností Apple a uživatelsky přátelské nástroje.

Numbers

Numbers obsahují na 250 lehce použitelných funkcí, inteligentní klávesnici, flexibilní plochy a praktické nákresy a grafy. Vytvářejte působivé tabulky pouhými několika stisky.

Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků iPad WI-FI 3G 16GB-HCZ

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

Josef

supermašinka

přenášení souborů

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

viktor

ovladaní

absence Adobe Flash, kamery

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Pepa

Překvapující je úžasná výdrž baterie. Všechno funguje výborně a tak jak má, jak už je to u Apple standardem, na rozdíl od všech ostatních značek.

Člověk má tendenci držet tablet ve stejné vzdálenosti od očí jako telefon. Pak je u menšího písma cítit nedostatečné rozlišení (přesněji dpi, hustota obrazových bodů) displeje, zejména ve srovnání s displejem retina v iPhone4.

100 %
Celková spokojenost
iPad WI-FI 3G 16GB-HCZ 4.666666666666667 5 3
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů