basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Pavel
30.11.2011 v 10:21
100 %

Sušička má tepelné čerpadlo a proto na sušení využívá nižší teplotu, než obyčejné sušičky. Prádlo do sušičky netřídíme a taktéž se neřídíme štítkem výrobce na oblečení. Jednoduše tam vše co vyndáme z pračky nahážem dohromady. Sušíme 2 pračky najednou a to společně rifle, tepláky, mikiny, ručníky, utěrky, spodní prádlo. Prádlo do sušičky třídíme stejně jak do pračky a to bílé a barevné a ne podle štítků na oblečení. Nic se zatím nesrazilo a nepoškodilo. Taktéž výkon je vynikající. Při programu suché k žehlení je kompletní povlečení ze 4 lůžek vysušeno za cca 50 minut při odstředění na 1000 otáček. Dvě pračky v sušičce při programu suché do skříně už trvají kolem dvou hodin.
Super výrobek.

Kvůli hlučnosti nelze zapínat v noci když mále levnější sazbu elektřiny.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
HD doprava DATART

Možnost dodání komfortní DATART dopravou

Výrobek vyneseme
až do bytu. Zákazník
jen otevře dveře.
Nainstalujeme
a předvedeme
(neplatí pro vestavné
spotř., sporáky a bojlery)
Odvezeme obaly
a případně i starý
spotřebič
Poskytujeme
záruku vrácení peněz
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Inteligentní kondenzační sušička SIEMENS WT46W563BY IQ 700 disponuje systémem sušení pomocí tepelného čerpadla. Spotřebou elektrické energie spadá do kategorie A-50%. To znamená, že je o celých 50 % úspornější než sušičky zařazené do energetické skupiny A. Do osvětleného vnitřního bubnu lze vložit až sedm kilogramů prádla. Ovládá se pohodlně pomocí touchControl tlačítek. Nastavené funkce lze kontrolovat na LCD displeji. Sušička nabízí řadu speciálních programů, z nichž za zmínku určitě stojí program super 40´, či šetrný program na sušení halenek a košil. AntiVibration design zaručuje větší stabilitu a tišší chod při praní i odstřeďování.

Bezchybně a úsporně

Sušičky série IQ s plně elektronickým řízením automaticky a prakticky neustále měří vlhkost prádla a teplotu, což je ideální pro sušení choulostivého prádla, ale také pro spotřebu energie. Sušičky této řady inteligentně přizpůsobují dobu sušení a spotřebu proudu množství prádla v bubnu. Se svojí spotřebou pouhých 0,24 kWh/kg jsou až o 50 % úspornější ve srovnání se sušičkami energetické třídy A. Jsou navíc i velmi tiché, což ocení každý spotřebitel. Hlučnost je pouze 65 dB.

Široká škála programů

Stejně tak jako pračky mají i sušičky veliké množství přednastavených programů. Kromě programů na sušení vlny, či smíšeného oblečení, má tato sušička i řadu speciálních programů, které myslí na nepřeberné množství materiálů. Nemusíte se tak omezovat při nákupu nového oblečení a řešit, z čeho je vyrobeno.

Program outdoor je speciálně určen pro outdoorové oblečení vyrobené ze specifických materiálů. Ty budou šetrně ošetřeny, a zachovají si tak veškeré své vlastnosti. Krátký program super 40´ usuší až 2,5 kg prádla za pouhých 40 minut, a to díky optimálnímu průběhu teploty a vhodně přizpůsobené ochlazovací fázi. Při programu halenky/košile udržujete vnitřní strukturu vláken velice šetrným způsobem, a textilie si proto po dlouhou dobu zachovávají své vlastnosti. Během celého cyklu načechrávání, který trvá 120 min, je prádlo maximálně provzdušňováno a dostává nový svěží vzhled. Velice praktická je také ochrana proti zmačkání. Prádlo se šetrně a stejnoměrně zvlhčuje, a tak budete mít se žehlením co nejméně práce.

Komfort

U všech spotřebičů je velice důležité dbát na bezpečnost a zajistit co nejpohodlnější obsluhu. Proto se výrobci snaží co nejvíce usnadnit a zjednodušit ovládání spotřebičů, které by vyhovovalo požadavkům nejednoho náročného zákazníka. Sušička od firmy Siemens má velice intuitivní ovládání. Všechny použitelné programy je možné nastavit jediným otočením kolečka. LCD displej pomáhá kontrolovat průběh celého sušícího cyklu, ukazuje zbytkový čas, dodatečné funkce a informace. Díky časové předvolbě je možné nastavit konec sušení a vytáhnout prádlo v ten správný okamžik. Na konec programu upozorňuje zvukový signál. AntiVibration design zaručuje větší stabilitu a tišší chod při praní a odstřeďování.

Speciální koncepce bubnu

Koncepce bubnu z ušlechtilé oceli zaručí šetrné a rovnoměrné usušení prádla. Díky 112litrovému objemu bubnu, asymetrickým unašečům a převratné elipsovité struktuře je prádlo provzdušňováno a načechráváno během celého procesu sušení. Toto speciální provedení bubnu s názvem softDry umožňuje sušit i choulostivé druhy textilií a kontrolovat celý proces pomocí vnitřního LED osvětlení.

Všeobecná spokojenost

Zákazníci jsou s výrobkem velice spokojeni. Sází na kvalitu značky Siemens a oceňují především skvělý výkon a rozsah funkcí, malou hlučnost, nízkou spotřebu elektrické energie a širokou nabídku sušících programů. Prádlo vyjmuté ze sušičky se téměř nemusí žehlit, a to je k nezaplacení. Tento výrobek určitě doporučujeme.

Technické parametry

Technické parametry Sušička prádla Siemens WT46W563BY bílá

Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 2106942 kb)
Informační list Stahnout (pdf / 178007 kb)
Konstrukce
Typ volně stojící
Provedení sušičky kondenzační
Objemové vlastnosti
Kapacita prádla pro sušení 7 kg
Spotřeba
Spotřeba energie při sušení 1,68 kWh
Energetická třída A+
Odhadovaná roční spotřeba energie 236 kWh
Odhadované náklady sušení za 1 rok 850 Kč
Odhadované náklady sušení za 5 let 4248 Kč
Odhadované náklady sušení za 10 let 8496 Kč
Programy/funkce
Odložený start Ano
Zvukový signál Ano
Displej LCD
Počet programů 11
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Nezařazeno
Záruka 24 měsíců
Vnitřní osvětlení bubnu Ano
Hlučnost při sušení 65 dB
Možnost odvodu kondenzátu Ne
Rozšířená záruka -
Úzká Ne
Šířka výrobku 59,8 cm
Výška výrobku 84,2 cm
Hloubka výrobku 62,5 cm
Hmotnost výrobku 53 kg
Šířka balení 62 cm
Výška balení 87,5 cm
Hloubka balení 68 cm
Hmotnost balení 54 kg
Výrobce Siemens
Kategorie Sušičky Siemens
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Sušička prádla Siemens WT46W563BY bílá

Hodnocení zákazníků

Gitka

22.01.2014 v 10:29

Som veľmi spokojná, bol to skvelý výber. Šaty sú ľahučké, nepokrčené, suché ( občas vrecká trošku mokré - keď ich zabudnem vyvrátiť) žiadne žmolky, odporúčam každému!

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Veronika

14.01.2014 v 14:33

Prádlo je krásně nadýchané, voňavé a vypadá jako nové, je zbavené všeho prachu, který zachytí filtr.90% prádla se nemusí žehlit.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Katka

14.01.2014 v 10:12

Mám letitou zkušenost se sušičkami AEG a Bosch, takže zcela objektivně sušička suší dobře i velké objemy prádla. Máme velkou rodinu a bez problémů objemově zvládáme. Vejde se do ní i tlustá peřina 200x240cm.

Zvolili jsme tento model kvůli snadnosti údržby. Pouze se udržují 3 filtry, což je oproti našemu starému Lavathermu s pevně zabudovanými žebry, které se časem chtě nechtě zanesou a zvyšují spotřebu na sušení, malý zázrak.

Je nutné počítat s tím, že sušení nějakou dobu trvá. Je to do nějaké míry daň za nižší náklady na jednu sušení.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

VH

14.01.2014 v 6:56
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

takamine

30.09.2013 v 21:52

Skvele susi a zehli. Nejvice pouzivame progam mix do skrine + 2x tlacitko zehlicku a slunicko pak je vse perfektni.
Spotreba elektriny je nizsi nez pracky. Hlucnost v pohode, pouze je slyset hukot vzduchu a klepani cvocku a zipu v pradle o steny bubnu susicky. Navod je ok, je tak jednoducha ze snad neni ani potreba.

-

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Karel H.

23.09.2013 v 10:18
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Petra

15.09.2013 v 22:52
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

3xDave

06.03.2013 v 23:13
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Renáta

02.01.2013 v 19:33

Výborný výsledok sušenia, lepšie ako som očakávala.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Edita

27.11.2012 v 10:35

Sušička má snadné ovládání, v českém jazyce. Suší výborně, ručníky jsou nadýchané, celkově zůstává velmi málo věcí na žehlení. Trošičku srazí některé bavlněné prádlo, i přes nastavení nižší teploty na sušení. Strečové věci do ní nedávám. Hlučná jen kvůli vloženým balonkům, ale mám v technické místnosti, tak to nevadí.

Že do ní nemohu dát sušit vše.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

versek

14.11.2012 v 13:48

Jde o moji první sušičku po několika letech váhání a jsem ráda, že jsem se rozhodla.
Není pravda, že bych ic nežehlila, ale výrazně věcí k žehlení ubylo a snad i z toho něco vychytám. Je však nutné prádlo po usušení vyndat hned a nenechat ho v sušičce ležet.
Obsluha bezproblémů.
Hlučnost mne netrápí, neb je mimo hladní obytnou část.

Nebyl přiložen český návod, který byl následně zaslán e-mailem.
některé funkce nejsou v návodu dobře popsány, ale sušička je ve většině funkcí intuitivní.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

lufuji

28.01.2012 v 20:43

Doporučuji, snadné ovládání.

Vše OK.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Kristýna Blandová

02.01.2012 v 12:21

vše

nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Pavel

30.11.2011 v 10:21

Sušička má tepelné čerpadlo a proto na sušení využívá nižší teplotu, než obyčejné sušičky. Prádlo do sušičky netřídíme a taktéž se neřídíme štítkem výrobce na oblečení. Jednoduše tam vše co vyndáme z pračky nahážem dohromady. Sušíme 2 pračky najednou a to společně rifle, tepláky, mikiny, ručníky, utěrky, spodní prádlo. Prádlo do sušičky třídíme stejně jak do pračky a to bílé a barevné a ne podle štítků na oblečení. Nic se zatím nesrazilo a nepoškodilo. Taktéž výkon je vynikající. Při programu suché k žehlení je kompletní povlečení ze 4 lůžek vysušeno za cca 50 minut při odstředění na 1000 otáček. Dvě pračky v sušičce při programu suché do skříně už trvají kolem dvou hodin.
Super výrobek.

Kvůli hlučnosti nelze zapínat v noci když mále levnější sazbu elektřiny.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Sušička prádla Siemens WT46W563BY bílá 4.857142857142857 5 14
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______