Hodnocení zákazníků

Bodie
21.04.2016 v 8:02
60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Elegantní LED stolní lampa • materiál: chromu • automatický dotykový spínač • spotřeba 3W • • HiPower LED • životnost LED až 100.000 hod. • adaptér - délka kabelu 200cm • Výška: 21cm, rozměry podstavce: 6x8cm, hloubka: cca 19cm • obsahuje napájecí zdroj

LED stolní lampa Silver Moon NC-2069

Elegantní LED stolní lampa z chromu „Silver Moon“, která může sloužit i jako lampa do ložnice na čtení, na nočním stolku nebo v kanceláři.

Její povrch je vyroben z leštěného chromu, pevný povrch na spodní straně je vyroben z měkké a protiskluzové mikro-pěny, aby i citlivé povrchy nábytku byly chráněny proti poškrábání.

Dlouhá a úsporná životnost

Velkou výhodou této lampy je moderní LED technologie. Svítidlo spotřebuje výrazně méně energie než klasické žárovky a těží z 50 krát delší životnosti. Stolní lampa vždy vytváří ty nejlepší světelné podmínky pro trávení volného času a práci v kanceláři. LED diody poskytují optimální osvětlení pro práci na počítači, četbu a další. LED technologie je nejmodernější dostupná technologie poskytující vysoký světelný výkon s nízkou spotřebou energie – spotřeba této lampy dosahuje pouhé 3 Watty. LED světlo je velmi jasné, bez rtuti, umožňuje extrémně dlouhou životnost LED, která dosahuje 100 000 hodin provozu. Lampa je napájena pomocí adaptéru, kabel má délku 200 cm.

Rozsvěcejte dotykem

Na lampě byste marně hledali vypínač. Ten by na takové návrhářsky čisté designové lampě jistě působil rušivě. Proto je zapnutí a vypnutí řešeno automatickým dotykovým spínačem. Dotkněte se rukou těla lampy a rozsviťte, nebo zhasněte světlo. Čisté a elegantní linie lampy se budou skvěle vyjímat v moderním interiéru vašeho bytu, nebo kanceláře.

Obsah balení: lampa, napájecí zdroj. Rozměry: výška 21 cm, hloubka 19 cm, podstavec 6x8cm.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků LED stolní lampa Silver Moon NC-2069

Hodnocení zákazníků

Bodie

21.04.2016 v 8:02
60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Martin

26.01.2016 v 10:06

+ design
+ dotykové ovládání kdekoliv na těle lampy
+ svítivost
+ spotřeba el. energie
+ cena
+ Made in Germany

- nedá se nastavit směr světla

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
LED stolní lampa Silver Moon NC-2069 3.5 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů