basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Zajímavý stativ, které se po svém uvedení na trh stal okamžitým hitem pro svou univerzálnost v použití. Velmi dobrý nápad spočívá v ohebnosti nohou stativu. Ten slouží samozřejmě jako klasická trojnožka, která se položí na nějaký povrch a můžeme fotografovat s delším časem expozice, nebo pořídit snímek se samospouští. Kouzlo stativu se nachází v možnosti doslova obtočit ohebné nohy okolo čehokoliv. Stativ tak můžeme upevnit na jakékoliv tyči, větvi atd. Limitující jsou pouze hranice představivosti.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______