basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Objevte tajemství halící masakr španělské výpravy do Střední Ameriky uskutečněné asi před 400 lety. Nathan Drake se po PS3 dostává také na novou konzoli PSVita. Ovládání Uncharted: Golden Abyss je čistě intuitivní. Je možné hrát pomocí tradičního ovládání nebo za pomoci pohybových senzorů, případně dotykového ovládání nebo kombinací obojího. Naším cílem nebylo vytvořit jen autentický Uncharted titul, ale vytvořit hru unikátní pro PlayStation Vita, říkají o Golden Abyss jeho vývojáři. Ovládání v praxi funguje například tak, že po zabití nepřítele poklepete na jeho zbraň a hrdina ji následně uchopí do rukou. V jiném případě z krytu sáhnete po poblíž stojícím nepříteli a Drake ho tiše odstraní. Nové ovládání je možné využít i k pohybu. V momentě, kdy hrdina visí na skále, lze poklepáním přeskočit propast. A takových ovládacích prvků je celá řada. Vývojáři navíc tvrdí, že si lidé nový koncept osvojují poměrně rychle a zpravidla jsou s ním spokojeni. Co nás čeká? Na systému NGP slaví svou premiéru Nathan Drake. Připojte se k němu na velkolepou výpravu neobjevenými oblastmi. Skákejte, zhoupněte se, klouzejte nebo traverzujte pomocí veškerých intuitivních ovládacích prvků systému NGP v dobrodružství k nerozeznání od filmu a to díky ohromující obrazovce OLED vyvedené do velkých podrobností. Smrtelně nebezpečné mise můžete dokončit pomocí duálních analogových páček a tlačítek nebo interaktivních ovládacích prvků systému NGP. Záleží jen na tom, co nejvíc vyhovuje vašemu hernímu stylu.

Příběh

Tropická horečka

Našli jste štěstí v Drake's Fortune, strávili čas mezi zloději v Among Thieves nebo odhalili tajemství skryté v Drake's Deception a stále ještě hledáte další strhující dobrodružství ze světa Uncharted? Pak se chopte svého systému PlayStation Vita a připravte se na Uncharted: Golden Abyss, první vpád Nathana Drakea do světa přenosné zábavy.

V tomto prequelu od vývojářského studia Sony Bend Studio, který dějově předchází akcí nabité hře Uncharted: Drake's Fortune na PlayStation 3, je vaším úkolem odhalit temné tajemství skrývající se za masakrem španělské expedice ve Střední Americe, k němuž došlo před 400 lety.

Ve snaze zjistit pravdu se za neustálého vzájemného soupeření mezi vaším starým přítelem Jasonem Dantem a vnučkou záhadně zmizelého archeologa Marisou Chase vydáváte na pouť starobylými ruinami a zrádnou džunglí.

Myslíte si, že máte vše, co je třeba, abyste se mohli odvážit do hlubin propasti v Golden Abyss na PS Vita? Pak zde je vaše šance to dokázat.


Postavy

Pestrý výběr postav

V Uncharted: Golden Abyss strávíte nezapomenutelné chvíle s řadou zajímavých postav, s žádnou však tolik co s hrdinou série Nathanem Drakeem, kterého namluvil uznávaný dabér videoher Nolan North.

K scestovalému a světaznalému lovci pokladů se v nejnovějším díle veleúspěšné herní série přidají dvě postavy, které ve světě Uncharted uvítáme poprvé - Jason Dante a Marisa Chase.

Dante je starý přítel Drakea a Victora 'Sullyho' Sullivana. Vlastně to byl právě Drake, kdo naučil Dantea vše o hledání pokladů, a tak spolu sdílejí mnohé ze své minulosti. To umožnilo týmu Sony Bend Studio pod bedlivým dohledem tvůrců série Uncharted z Naughty Dog připravit vtipné dialogy, v nichž se vzájemně dobírají a které podkreslují děj.

Na výpravě se k naší dvojici připojí Marisa Chase, nezkrotná průzkumnice a současně vnučka archeologa, který zmizel při hledání týchž odpovědí, po nichž pátrá Drake se svým doprovodem. A stejně jako každá z postav v tomto brilantně vytvořeném světě na PlayStation má i Marisa svá tajemství, takže se během divokého tempa, s nímž příběh spěje ke strhujícímu závěru, připravte na mnohá překvapení zvraty.


Hratelnost

Nový způsob hraní

Uncharted: Golden Abyss na systému PS Vita přináší stejnou strhující akci, jakou si můžete vychutnat na PlayStation 3, jeho větším sourozenci. Ovšem tentokrát si můžete zahrát kdekoli a kdykoli, navíc s jedinečnými detaily díky úžasné OLED obrazovce.

Pomocí dvojitých analogových páček systému PS Vita nebo jejich kombinace s úžasným a intuitivním ovládáním pomocí zadního dotykového panelu či dotykové obrazovky skákejte, houpejte se, klouzejte a šplhejte v nádherných prostředích.

Používáte-li dotykovou obrazovku ke šplhání na stěnu nebo přes hranu převisu, stačí jednoduše táhnout prstem požadovaným směrem a Drake vaše příkazy poslechne. Dotykovou obrazovku můžete rovněž využít k odstranění nic netušících nepřátel. Pokud tak budete chtít učinit, připližte se za protivníka a po výzvě k provedení nepozorovaného smrtícího chvatu se dotkněte obrazovky.

Tyto fantastické nové funkce dotykové obrazovky vnášejí do hraní na systému PS Vita úplně nový rozměr, a jakmile si na ně zvyknete, čeká vás jedno z nejpoutavějších dobrodružství ze světa Uncharted pro PlayStation.
Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů