basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Nechte na PS Vita vypuknout šílenství. Little Deviants pronásledovaní zlým Botzem nouzově přistáli na planetě Whoman. Na vás je, abyste je zachránili. Hrajte si s Little Deviants v bláznivých minihrách pomocí dotykové obrazovky, zadního dotykového kříže a mikrofonu a dalších ovládacích prvků systému PS Vita. Můžete si zpřístupnit celou řadu věcí a můžete hrát i opakovaně. Budete muset uplatnit veškerou vynalézavost i všechny dovednosti, abyste splnili záludné výzvy. Odešlete své nejlepší výsledky na internet prostřednictvím PlayStation Network a vyzvěte své kamarády, aby se je pokusili překonat.

Příběh

Vítejte do světa Whoman

Ve hře Little Deviants na systému PS Vita na podivném světě Whoman, idylické a pohodové planetě plné svérázných obyvatel, ztroskotala divoká banda potrhlých postaviček. Ale Devianti mají smůlu, nejsou totiž sami - v patách jsou jim zlí roboti Botz, vždy připravení působit potíže.

Je na vás shromáždit všechny Devianty (kteří se prostě chtějí jen bavit), ochránit obyvatele světa Whoman a využít všechny své herní dovednosti, abyste zbavili svět hrozby ze strany robotů a jejich nemrtvých nohsledů.

Naštěstí budete mít k ruce širokou škálu funkcí systému PS Vita, které vám při plnění těchto úkolů pomohou, včetně přední a zadní kamery, mikrofonu a zadního dotykového panelu. Tak neváhejte, dejte se do práce a zastavte podlé zloduchy, jak nejdříve to bude možné.

Postavy

(Ne)obvyklí podezřelí

Little Deviants je pestrobarevný houf výstředních roztomilých postaviček, se kterými se seznámíte při hraní této hry na systému PS Vita. Je pět typů Deviantů, se kterými se dostanete do styku, jmenovitě Goopher (Sýsel), Blobber (Kapík), Frostal (Mrazec), Pyruss (Pyrus) and Nucleor (Nukleor).

Postavy Goopher jsou adrenalinoví závisláci, kteří vždycky hledají, co by se dalo dělat zábavného, a milují být středem pozornosti. Ale pozor, tihle chlapíci se začnou zlobit, pokud se do záře reflektorů dostanou jiní Devianti. Postavičky Blobber jsou roztomilé, všetečné a vždy ochotné pomoci. Mají nadání pohlcovat bomby, tak je nezapomínejte používat, když utočí roboti Botz.

Devianti Frostal rádi věci řídí a zlobí se, když se jiní Devianti vymknou kontrole, zatímco Devianti Pyruss jsou emotivní tvorové, kteří se vždycky snaží vyjít s ostatními a přizpůsobit se jim. Naneštěstí mají tendenci všechno kolem sebe zapalovat, tak si na to dávejte pozor.

Jako poslední jsou Devianti Nucleor. Tihle chlapíci jsou ustrašené nepředvídatelné bytosti, které často nechápou, jak svět Whoman funguje, takže musíte být velmi opatrní, když je tudy budete provázet.

Hratelnost

Deviantní funkce

Hra Little Deviants využívá téměř všechny úžasné funkce systému PS Vita díky široké škále ďábelsky návykových rozmanitých miniher.

V jednu chvíli můžete používat pohybové ovládání pro provázení Devianta bludištěm nebo přes plošiny a v následujícím okamžiku může být potřeba tvarovat terén šoupáním prsty po zadním dotykovém panelu, aby se vašemu roztomilému kamarádovi podařilo najít popadané hvězdy. Budete také muset umět mířit při ťukání do dotykové obrazovky a zároveň zadního dotykového panelu při odrovnávání záškodnických nepřátel v boxerském ringu.

U další výzvy využívající zadní dotykový panel i dotykovou obrazovku budete potřebovat superrychlé prsty, abyste likvidovali soupeře objevující se v oknech kymácející se budovy. Kromě těchto výzev jsou tu také rychlé a zběsilé střílečky, které vyžadují kompletní využití rozšířené reality systému PS Vita při sestřelování robotů z oblohy.

Hned, jak dokončíte některou z miniher, budete moci zveřejnit své skóre prostřednictvím služby PlayStation Network a nechat kamarády, aby se vás pokusili překonat. Díky velkému množství odemykatelného obsahu a zábavy i při opakovaném hraní bude zvládnutí mnoha čertovských výzev v nabídce vyžadovat veškerou vaši zručnost a lstivost. Tak se nezapomeňte vracet a překonávat i nadále své nejlepší výsledky, abyste se udrželi v čele.


Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů