Kód: SSTFIZZG
ID: 265833

Hodnocení zákazníků

mišák
80 %

spokojenost, funguje tak jak má

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Technické parametry

Technické parametry Výrobník sodové vody SodaStream FIZZ GREEN zelený

Všeobecné vlastnosti
Výrobce SodaStream
Kategorie Sodastream, výrobníky sody SodaStream
Záruka 24 měsíců
Objem hlavní nádoby 0,9 l
Rozměry balení
Šířka balení 19 cm
Výška balení 44,5 cm
Hloubka balení 29 cm
Hmotnost balení 2,85 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

efektivní přístroj na výrobu nasycené limonády • LCD panel • mechanická konstrukce • široká nabídka sirupů • možnost volby intenzity nasycení CO2 • elegantní design přístroje • spoří místo i provozní náklady • ingrediencí je z velké části obyčejná voda

Produkty SodaStream se vyznačují jednoduchou obsluhou a elegantním designem. Pomocí přístrojů SodaStream si připravíte doma snadno a rychle perlivě svěží nápoje. Pouhým stlačením tlačítka si připravíte sodovku s požadovanou intenzitou perlivosti – jemně perlivá, perlivá a silně perlivá. Tento výrobník sycených nápojů prvotřídní kvality je vybaven digitálním displejem s novou patentovanou technologií Fizz Chip™ obsahující pětiúrovňový indikátor pro zobrazení spotřeby plynu a tříúrovňový indikátor pro zobrazení dosažené úrovně sycení nápoje. Technologie Fizz Chip™ umožňuje uživatelům ještě snadněji vyrobit dokonale sycené nápoje, aniž by se museli obávat nedostatku CO2.

Balení obsahuje:
1ks přístroje FIZZ SodaStream
1 ks praktické láhve s plastovým dnem (0,9 l)
1 ks bombička CO2 pro přípravu až 80l nápoje

 SodaStream FIZZ GREEN s LCD

Názory zákazníků

Zákazníci na produktech SodaStream oceňují především rychlou a snadnou přípravu nápojů. Na tomto modelu konkrétně velmi pozitivně hodnotí kvalitní provedení. Oceňují také obrovské množství různých příchutí. Negativní ohlasy se neobjevují.

SodaStream FIZZ GREEN s LCD

Moderní SodaStream v elegantním zeleném provedení, který nabízí nadstandardní funkci v podobě velmi přehledného LCD panelu, jenž slouží také pro regulaci intenzity nasycení nápoje a zároveň informuje o spotřebě plynu. Vedle velmi povedeného designu a užitečného LCD panelu přístroj potěší také svou univerzálností a jednoduchostí – stačí si totiž vybrat jednu z obrovského množství příchutí a následně si vychutnat chutný čerstvý nápoj.

SodaStream je navíc velmi šetrný i na své okolí – kromě toho, že nebudete neustále vyhazovat PET lahve, nepotřebuje ani přísun elektrické energie. Konstrukčně se navíc tento model velmi povedl a jednoduše se stane ozdobou každé moderní kuchyně. Na jednu CO2 bombičku přitom lze vyrobit až 80 litrů nápoje!

LCD panel

Tento model SodaStream je vybaven speciálním LCD displejem, který disponuje inovativní technologií Fizz Chip. Ta na pětistupňovém panelu ukazuje spotřebu plynu. Navíc umožňuje nastavit tři úrovně perlivosti – vy si tak uděláte sycenou vodu či limonádu přesně dle vašeho gusta.

Snadné ovládání

Dobrou limonádu zvládne připravit naprosto každý. Ovládání je tak jednoduché, že si ho budou užívat i děti. Nepotřebujete žádný přívod elektrické energie a nápoj je hotový stiskem jediného tlačítka. A ingredience? Jen obyčejná voda z kohoutku a lahvička se sirupem, na který máte zrovna chuť.

Nápoj se připraví do vyjímatelné lahve s objemem až 0,9 litru, takže po jeho vypití máte hned možnost vyzkoušet další příchuť.

Postup přípravy

Ptáte se, jak složitý je proces přípravy nápoje v tomto přístroji? Stačí jen naplnit prázdnou originální lahev vodou, našroubovat ji do přístroje a jednoduchým ovladačem připravit sodovku. Intenzitu nasycení volíme pouze opakováním stisku tlačítka, což je naprosto jednoduché. Poté lahev odšroubujeme a dle chuti doplníme požadovaný sirup z originální lahvičky. A je to – nápoj je připravený ke konzumaci a přesně podle vaší chuti.

Skladnost a úspora

Hlavním heslem nápojových přístrojů SodaStream je však jejich skladnost a úsporné fungování. Přístroj věžovité konstrukce vyžaduje jen opravdu malý prostor na kuchyňské lince a je rozhodně skladnější než balíky PET lahví plných nápojů. A jelikož příprava probíhá z větší části z obyčejné vody, jsou provozní náklady opravdu minimální. Sirup (a stejně tak bombička s plynem CO2) totiž vydrží na desítky litrů nápojů, zakoupit je lze jednoduše i v našem sortimentu.

Doplňující informace

• mechanický přístroj na tvorbu sodovky
• široká nabídka sirupu pro ochucení
• jednoduché ovládání
• vyrábí nápoje z obyčejné vody
• možnost volby intenzity nasycení CO2

Technické parametry

Technické parametry Výrobník sodové vody SodaStream FIZZ GREEN zelený

Všeobecné vlastnosti
Výrobce SodaStream
Kategorie Sodastream, výrobníky sody SodaStream
Záruka 24 měsíců
Objem hlavní nádoby 0,9 l
Rozměry balení
Šířka balení 19 cm
Výška balení 44,5 cm
Hloubka balení 29 cm
Hmotnost balení 2,85 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Výrobník sodové vody SodaStream FIZZ GREEN...

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

mišák

spokojenost, funguje tak jak má

80 %
Celková spokojenost
Výrobník sodové vody SodaStream FIZZ GREEN zelený 4.0 5 1

Příslušenství k Výrobník sodové vody SodaStream FIZZ GREEN zelený

Příslušenství k produktu
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů