basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

WeSC Conga vnášejí novou kvalitu do street-artové kultury mladých, kteří chtějí udávat tón svému okolí. Vyznačují se provozní kvalitou a především reprezentují životní styl a módní trendy. Mají originální konstrukční zpracování a poměrem cena/kvalita si snadno získávají příznivce. Dobrý zvuk, odolnost vůči zevním vlivům, neotřelý vzhled a široká nabídka barevných variant činí ze sluchátek WeSC Conga oblíbený artikl především u mladých lidí, kteří chtějí prostřednictvím sluchátek vyjádřit svůj životní postoj. Na kabelu je navíc handsfree s mikrofónem. I se sluchátky na uších tak můžete přijímat hovory a telefonovat.

WeSC Conga

Moderní streetová sluchátka značky WeSC z modelové řady Conga. Konstrukčně se jedná o uzavřená sluchátka, u kterých lze plynule nastavit obvod hlavy. Tento model je exkluzivně nabízen v několika velmi atraktivních a moderních barevných variantách, které doplňuje logo výrobce psané ve stylu graffiti. Právě velké množství barevných variant dává produktu punc originality a odlišnosti.

Sluchátka této značky jsou pověstná také svojí kvalitou zpracování a především pak podáním zvuku. Na sluchátkách je využito především plastových dílů, které však vykazuji vysokou pevnost. Plast je doplněn ocelovými prvky, na kontaktní plochy, jako je oblouk či polštářky, je použita koženka. Sluchátka je možné složit do velmi kompaktních rozměrů, s hmotností jen 147 gramů jsou ideální na cesty.

Skvělý zvuk

Sluchátka nejsou výjimečná jen svým vzhledem, ale také zvukovým projevem, který je opravdu nadstandardní. Stará se o něj dvojice 40mm reproduktorů, které nabídnou rozsah 20 až 20 000 Hz při citlivosti 120 dB. Impedance činí 32 ohmů. Jak je vidět už z designu, jsou sluchátka určena především pro mladší generace, zvýrazněné jsou tedy především basy. Perfektně si proto vychutnáte například hip-hop a další popartové, popř. taneční žánry.

Nadstandardní výbava

Jelikož se jedná o streetová sluchátka pro časté nošení venku, je samozřejmě podmínkou, aby byla skládací. Díky pevnému oblouku je možné polštářky zaklopit dovnitř, díky čemuž získáte opravdu kompaktní celek. Hmotnost sluchátek je slušných 147 gramů. Mimo toho je také přívodní kabel obalen speciální odolnou bužírkou, kterou nelze přetrhnout.

Jako handsfree

Sluchátka je možné využít také jako handsfree. Na kabelu je totiž umístěn ovladač s mikrofonem, který bezproblémově komunikuje s telefony firmy Apple, HTC a Blackberry. Pokud vlastníte telefon jiné značky, je třeba adaptér. Součástí balení je i adaptér pro telefony Nokia a Sony Ericsson, který prodlužuje kabel ještě o dalších 10 cm. Konektor je pozlacený a jde o 3,5mm jack. Standardní délka kabelu je 50cm, ale výrobce přibaluje i prodlužovací kabel s délkou 100 cm. Maximální délka včetně adaptéru je tak 160 cm.

Doplňující informace

• moderní streetová sluchátka
• mnoho barevných variant
• skládací konstrukce
• handsfree včetně ovladače
• pozlacený konektor 3,5mm jack
• délka kabelu 50 cm + 100 cm prodlužovací + 10 cm adaptér
• barvy modrá, bílá, růžová a zelenobílá

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů