basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

Lampa
20.03.2014 v 21:40
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

WeSC Conga vnášejí novou kvalitu do street-artové kultury mladých, kteří chtějí udávat tón svému okolí. Vyznačují se provozní kvalitou a především reprezentují životní styl a módní trendy. Mají originální konstrukční zpracování a poměrem cena/kvalita si snadno získávají příznivce. Dobrý zvuk, odolnost vůči zevním vlivům, neotřelý vzhled a široká nabídka barevných variant činí ze sluchátek WeSC Conga oblíbený artikl především u mladých lidí, kteří chtějí prostřednictvím sluchátek vyjádřit svůj životní postoj. Na kabelu je navíc handsfree s mikrofónem. I se sluchátky na uších tak můžete přijímat hovory a telefonovat.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Overlay Nr. 2, Iris Blue

Hodnocení zákazníků

Lampa

20.03.2014 v 21:40
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Overlay Nr. 2, Iris Blue 4.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů