basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

František
25.07.2015 v 22:54
20 %

Akorát zvuk.

Sluchátka velmi tlačí do uší!

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

uzavřená sluchátka pro domácí poslech • frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz • impedance 32 Ω • citlivost 110 dB • délka kabelu 2 nebo 5 metrů • ovládání hlasitosti • pozlacený 3,5 mm konektor

TDK ST550

Uzavřená sluchátka od prověřeného výrobce TDK, tentokrát s originálním designem a povedeným zvukovým výstupem. Pozornost je zaměřena především na vaše pohodlí, pásek na hlavovém můstku se sám napíná a sluchátka odlehčuje. Náušníky jsou kvalitně polstrované a nebude pro vás problém ani dlouhodobé nošení. Rozsah frekvence 20 – 20 000 Hz a technologie zvýraznění basů přináší nadstandardní kvalitu zvuku.

Zajímavou vlastností sluchátek je velká variabilita připojení, součástí balení je 2 nebo 5 metrů dlouhý kabel. Delší varianta je opatřena ovládáním hlasitosti pro použití například s televizorem. Součástí balení je také pozlacená redukce na 6,3mm konektor.

Parametry sluchátek:

• uzavřená sluchátka pro domácí použití
• frekvenční rozsah 20–20 000 Hz
• impedance 32 Ω
• citlivost 110 dB
• funkce zvýraznění basů
• průměr sluchátka 57 mm
• v balení kabely 2 a 5 metrů
• ovládání hlasitosti
• pozlacený 3,5mm kabel
• jednostranný kabel

Tipy pro výběr

Uzavřená vs. otevřená – u sluchátek s otevřenou konstrukcí snadno slyšíte okolní ruchy a ostatní zase snadno uslyší, co posloucháte. Výhodou je prodyšnost, méně se zde potí uši. Nevýhodou bývají slabší basy, ale neplatí to vždy – například otevřená Koss Porta Pro basují skvěle.

Která vybrat? Uzavřená jsou oblíbená mezi hudebníky a DJs, výborná jsou pro domácí poslech. Otevřená zase bývají lehčí, doporučujeme je do města, kde nepřeslechnete třeba zvonění tramvaje. Uzavřená sluchátka / pecky do uší mohou být v tomto ohledu nebezpečnou volbou.

Impedance – čím nižší číslo, tím hlasitěji budou vaše sluchátka hrát. Pro hudební přehrávače proto volte modely s nižší impedancí (např. 16 ohmů).

Od impedance nebo citlivosti mnoho uživatelů mylně odvozuje kvalitu sluchátek. Hlídejte spíše frekvenční rozsah – udává nejnižší a nejvyšší tóny, které jsou sluchátka schopna reprodukovat. Čím větší rozsah, tím lépe.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků ST550

Hodnocení zákazníků

František

25.07.2015 v 22:54

Akorát zvuk.

Sluchátka velmi tlačí do uší!

20 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

gemini

25.01.2015 v 9:44

Cena v dané kategorii slušný zvuk, dve vyměnitelné sluchatkove šňůry,s toho jedna ovládána potenciometrem, to byl hlavni důvod koupě.

Jsou to me druhé sluchátka stejného typu, bohužel zkušenosti po roce a pul nejsou optimální. Sluchatkovy kabel s potenciometrem do poloviny ztuhl natolik ze se s toho stal stojící neohebný drát díky tomu prasklo koleno uchycujici potenciometr s obnazenym drátem. Takže jsem si druhé sluchátka koupil výhradně kvůli kabelu s potenciometrem. Při delším poslechu tlačí hlavový most natolik ze alespoň me rozboli hlava. Takže popis pravé tohoto bodu..o jak nejsou pohodlne je nesmysl pravé naopak. Pro krátký poslech ano k televizi na cely večer nemozne. Za cenu ted už 500 Kč jsem do toho ještě SEL...původní cena byla jednou tak vyšší a tu bych už neakceptovali.

40 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Lacee

17.06.2014 v 17:13
60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Rjazanský Petr

29.01.2014 v 8:49

Sluchátka jsem zakoupil mamince k poslechu TV. Maminka je naprosto spokojená. Jsou to již třetí sluchátka, které má a tyto jsou nejlepší. Doporučuji všem, kteří mají problémy se sluchem.

Nic.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
ST550 2.75 5 4
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů