basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Sluchátka EC41 poskytují dokonale vyvážené úrovně v celém širokém spektru a věrně reprodukují zvukový dojem živého vystoupení, včetně bohatých a precizních basů a vyvážených středních kmitočtů. Díky ergonomickému a odolnému designu a několika koncovkám do uší poskytují téměř dokonalé utěsnění v uchu, které brání pronikání okolního hluku a poskytuje vynikající komfort. Tato snadno přenosná praktická sluchátka mají hliníkové zapouzdření, které je odolné, kompaktní a lehké, a díky tomu se výborně hodí i pro dlouhý poslech. Sluchátka EC41 řady TDK Life on Record mají úhlednou a stylovou povrchovou úpravu a jsou úžasným doplňkem, jehož vzhled odpovídá kvalitě zvuku.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů