basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

ness
30.03.2011 v 18:29
80 %

Skvěle drží v uších! Dostatečně blokují okolí, ale zase ne natolik, aby člověka smetl náklaďák, protože ho neslyšel.

Malinko delší káblík by nevadil.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

velmi oblíbená kvalitní pecková sluchátka • dobrá izolace okolního hluku • rozsah 20 Hz až 20 kHz • impedance 16 ohmů • citlivost 110 dB / 1 mW • 3,5mm jack • 120 cm dlouhý symetrický kabel • troje výměnné náušníky

Sennheiser CX200 STR.II CZ

Velmi oblíbená pecková sluchátka firmy Sennheiser, která kombinují kvalitní zvukové podání a nadprůměrnou zvukovou izolaci okolí pro umocnění zážitku z hudby. Ideální uplatnění tak najdou především v hlučnějších prostředích, například v dopravních prostředcích, kde si chcete vychutnat svojí oblíbenou hudbu a potlačit okolní zvuky. Výhodou je také malý únik zvuku do okolí. I přes velmi malé rozměry nabídnou měniče přirozený a dynamický zvuk, který nepostrádá detaily ani basy.

Symetrický kabel zajistí dostatečné pohodlí při používání a výměnné adaptéry náušníků ve třech velikostech se dokážou přizpůsobit jakémukoliv uchu. Díky dobře padnoucí konstrukci se nemusíte bát ani pohybu, sluchátka se v uších bez problémů udrží. Vkládání i vyjímání je jinak velmi pohodlné a snadné. I papírovými parametry patří tento model k nadprůměru, nabízí rozsah 20 Hz až 20 kHz s citlivostí 110 dB a impedancí 16 ohmů.

Parametry sluchátek:

• in-ear sluchátka
• rozsah 20 Hz až 20 kHz
• impedance 16 ohmů
• citlivost 110 dB / 1mW
• 3,5mm jack
• tři velikosti výměnných náušníků
• symetrický kabel dlouhý 120 cm

Tipy pro výběr

Uzavřená vs. otevřená – u sluchátek s otevřenou konstrukcí snadno slyšíte okolní ruchy a ostatní zase snadno uslyší, co posloucháte. Výhodou je prodyšnost, méně se zde potí uši. Nevýhodou bývají slabší basy, ale neplatí to vždy – například otevřená Koss Porta Pro basují skvěle.

Která vybrat? Uzavřená jsou oblíbená mezi hudebníky a DJs, výborná jsou pro domácí poslech. Otevřená zase bývají lehčí, doporučujeme je do města, kde nepřeslechnete třeba zvonění tramvaje. Uzavřená sluchátka / pecky do uší mohou být v tomto ohledu nebezpečnou volbou.

Impedance – čím nižší číslo, tím hlasitěji budou vaše sluchátka hrát. Pro hudební přehrávače proto volte modely s nižší impedancí (např. 16 ohmů).

Od impedance nebo citlivosti mnoho uživatelů mylně odvozuje kvalitu sluchátek. Hlídejte spíše frekvenční rozsah – udává nejnižší a nejvyšší tóny, které jsou sluchátka schopna reprodukovat. Čím větší rozsah, tím lépe.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků CX200 STR.II

Hodnocení zákazníků

Martin

26.12.2012 v 15:36

Perfektně vyvážený zvuk, přiměřená cena

bez výhrad

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

ness

30.03.2011 v 18:29

Skvěle drží v uších! Dostatečně blokují okolí, ale zase ne natolik, aby člověka smetl náklaďák, protože ho neslyšel.

Malinko delší káblík by nevadil.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Michaela Sevcikova

04.12.2010 v 8:45

Za tu cenu, odpovidajii kvalita

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
CX200 STR.II 4.0 5 3
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů