basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Sluchátka do uší od známé značky House of Marley z kolekce Jammin. Vyrobeny z velké části z přírodních materiálů a v souladu s certifikátem FSC. Malé a jednoduché, ale se silným a kvalitním zvukem. Ač vyrobeny ze dřeva, recyklovatelného hliníku a plastů, znamenají tyto sluchátka návrat k základům, přináší nebývale hutné basy a dokonalou izolaci okolního hluku. Pozlacený konektor a tkaninou obalený kabel už jsou jen jakýmsi potvrzením kvality, které od produktů House of Marley očekáváme.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů