basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Vity
20.02.2015 v 8:30
80 %

-

-

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

58" full HD LED televizor SAMSUNG • SmartTV • rozlišení 1920 × 1080 pixelů • frekvence 100 Hz CMR • 3× HDMI • 2× USB port • 1× Scart • DVB-T/C • Wide Color Enhancer Plus • WiFi Ready • přehrávání z USB disků • celkový zvukový výkon 20 W • energetická třída A++

 SAMSUNG UE58H5203

Zhodnocení vlastností

Rozlišení obrazu – 1080p – full HD rozlišení pro náročné, výborné pro sledování filmů z Blu-ray disků. Optimální vzdálenost pro sledování spočítáte jako 1,6 × úhlopříčka TV.


Rychlost obrazu – 100 Hz – Máte rádi akční filmy? Tato frekvence vám zajistí pěkný obraz i v rychlých scénách.


Technologická vyspělost – full HD rozlišení, 100Hz technologie, přehrávání z USB, SmartTV, WiFi Ready – Solidní základ pro vstup do světa filmů.


Názory zákazníků

Televizor prozatím nemá dostatek hodnocení.

SAMSUNG UE58H5203

Elegantní Smart televizor Samsung, který vás už na první pohled upoutá nádherným designem. Jeho ostře řezané rysy umocňují mimořádně tenké rámečky kolem displeje a luxusní stojánek. Proto se ihned stane ozdobou jakéhokoli pokoje. Spoléhá přitom na špičkové full HD rozlišení a 100Hz technologii – perfektně proto poslouží na běžné sledování TV. Na sport a akční filmy ale raději doporučujeme modely s vyšší frekvencí, které nabídnou dokonale ostrý obraz za každých podmínek.

Televizor je skvěle vybaven i po multimediální stránce – nabízí totiž vyspělé Smart funkce, díky kterým můžete být neustále s přáteli nebo prohlížet webové stránky. Nechybí dokonce ani speciální fotbalový mód, díky kterému si sport užijete ještě mnohem více než kdykoli dříve.

full HD obraz

LED televizory Samsung nabízejí díky technologii Wide Color Enhancer Plus opravdu věrné a čisté barvy. Pokročilý algoritmus výrazně zvyšuje kvalitu zobrazované scény doslova bod po bodu. Ve spojení s full HD rozlišením 1920 × 1080 pixelů nabízí tento televizor neobyčejnou podívanou. 100Hz CMR technologie vše ještě doplňuje, takže i rychlejší scény budou dostatečně plynulé.

Smart TV

Televize spadá do kategorie SmartTV, takže získáte dle libosti přístup k multimédiím i internetu. K síti se televizor umí připojit i pomocí bezdrátového WiFi modulu, který je možné koupit za příplatek.

Mezi vestavěné chytré aplikace patří i plnohodnotný internetový prohlížeč, takže můžete procházet internet jako na počítači. Stovky dalších aplikací můžete do televize stáhnout dle vlastního výběru – mezi populární patří aplikace zaměřené na fitness, hry nebo informace o počasí.

Stereo zvuk

Skvělé zvukové systémy mají obvykle velké a těžké reproduktory s kvalitními zesilovači. Do tenkého těla současných LED televizí se podobná výbava jednoduše nevejde, přesto má Samsung televize velmi dobrý zvuk, a to díky technologii Dolby Digital. Dva 10wattové reproduktory slušně ozvučí i větší místnosti, větší fajnšmekři pak jistě sáhnou například po domácím kině, k televizoru ho samozřejmě není nejmenší problém připojit.

Přehraje téměř vše

Televize Samsung jsou pověstné tím, že umí výborně přehrávat multimédia z USB. Kromě hudby a obrázků můžete sledovat také filmy. Vždy záleží na kódování daného filmu, jeho rozlišení a dalších vlastnostech, s čistým svědomím ale můžeme říct, že najít videosoubor, který Samsung nepřehraje, není nic jednoduchého. Pokud by se vám něco podobného stalo, můžete televizi například přes HDMI připojit k PC jako monitor. Počítač už skoro jistě přehraje vše, a na obraze rozdíl nepoznáte.

DVB-T/C tuner

K novým televizím už není třeba kupovat set-top-boxy, přijímač digitálního signálu mají v sobě. Tento televizor má i kabelový receiver DVB-C, takže pokud váš poskytovatel kabelového signálu nevyžaduje použití speciálních karet a dekodérů, můžete televizi připojit přímo ke kabelu.

Režim fotbal

Televizor nabídne i nový režim „ Fotbal“, který vám ještě více zpříjemní sledování nejoblíbenější kolektivní hry na světě. Zelená bude více zelená, více vyniknou i samotní hráči. Televizor navíc reaguje i na změnu hluku, takže při skórování gólu a zvýšení hlasitosti automaticky uloží důležitý okamžik.

Doplňující informace

• full HD LED televizor
• SmartTV
• WiFi Ready
• rychlost překreslování 100 Hz CMR
• DVB-T/C tuner
• 2× USB port 2.0
• 3× HDMI

 

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků UE58H5203

Hodnocení zákazníků

Vity

20.02.2015 v 8:30

-

-

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
UE58H5203 4.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů