basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Pavel
02.10.2014 v 18:27
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

40" full HD LED televizor SAMSUNG • SmartTV • rozlišení 1920 × 1080 pixelů • frekvence 100 Hz CMR • 3× HDMI • 2× USB port • 1× Scart • DVB-T/C • Wide Color Enhancer Plus • WiFi Ready • přehrávání z USB disků • celkový zvukový výkon 20 W

 SAMSUNG UE H5303

Zhodnocení vlastností

Rozlišení obrazu – 1080p – full HD rozlišení pro náročné, výborné pro sledování filmů z Blu-ray disků. Optimální vzdálenost pro sledování spočítáte jako 1,6 × úhlopříčka TV.


Rychlost obrazu – 100 Hz – Máte rádi akční filmy? Tato frekvence vám zajistí pěkný obraz i v rychlých scénách.


Technologická vyspělost – full HD rozlišení, 100Hz technologie, přehrávání z USB, SmartTV, WiFi Ready – Solidní základ pro vstup do světa filmů.


Názory zákazníků

Televizor prozatím nemá dostatek hodnocení.

SAMSUNG UE H5303

Cenově dostupný Smart televizor Samsung s vynikajícím poměrem ceny a výbavy. I přes velmi přijatelnou cenu nabízí vynikající obraz – ten zaručuje špičkové full HD rozlišení a technologie Wide Color Enhancer pro věrné a čisté barvy. Televizor přitom spoléhá na 100Hz technologii, takže je ideální pro běžné sledování TV. Na sport a akční filmy však raději doporučujeme modely s vyšší frekvencí, které nabídnou dokonale plynulý obraz i v nejrychlejších scénách.

Samsung zapracoval i na designu – díky extra tenkým rámečkům totiž televizor působí mimořádně moderně, což podtrhuje i jeho štíhlá linie. Tento model je výborně vybaven po všech stránkách – kromě Smart funkcí, jako je internetový prohlížeč či Skype totiž umožňuje i přehrávat pořady z USB disků.

Nechybí dokonce ani integrovaný DVB-T/C tuner, díky kterému nemusíte dokupovat externí set-top box. Kvalitní je i zvuk – ten obstarávají stereo reproduktory o celkovém výkonu 20 W, které jsou navíc obohaceny prémiovým systémem Dolby Digital. Pro vstup do světa filmů jednoduše ideál.

full HD obraz

LED televizory Samsung nabízejí díky technologii Wide Color Enhancer Plus opravdu věrné a čisté barvy. Pokročilý algoritmus výrazně zvyšuje kvalitu zobrazované scény doslova bod po bodu. Ve spojení s full HD rozlišením 1920 × 1080 pixelů nabízí tento televizor neobyčejnou podívanou. 100Hz CMR technologie vše ještě doplňuje, takže i rychlejší scény budou dostatečně plynulé.

Smart TV

Televize spadá do kategorie SmartTV, takže získáte dle libosti přístup k multimédiím i internetu. K síti se televizor umí připojit i pomocí bezdrátového WiFi modulu, který je možné koupit za příplatek.

Mezi vestavěné chytré aplikace patří i plnohodnotný internetový prohlížeč, takže můžete procházet internet jako na počítači. Stovky dalších aplikací můžete do televize stáhnout dle vlastního výběru – mezi populární patří aplikace zaměřené na fitness, hry nebo informace o počasí.

Stereo zvuk

Skvělé zvukové systémy mají obvykle velké a těžké reproduktory s kvalitními zesilovači. Do tenkého těla současných LED televizí se podobná výbava jednoduše nevejde, přesto má Samsung televize velmi dobrý zvuk, a to díky technologii Dolby Digital. Dva 10wattové reproduktory slušně ozvučí i větší místnosti, větší fajnšmekři pak jistě sáhnou například po domácím kině, k televizoru ho samozřejmě není nejmenší problém připojit.

Přehraje téměř vše

Televize Samsung jsou pověstné tím, že umí výborně přehrávat multimédia z USB. Kromě hudby a obrázků můžete sledovat také filmy. Vždy záleží na kódování daného filmu, jeho rozlišení a dalších vlastnostech, s čistým svědomím ale můžeme říct, že najít videosoubor, který Samsung nepřehraje, není nic jednoduchého. Pokud by se vám něco podobného stalo, můžete televizi například přes HDMI připojit k PC jako monitor. Počítač už skoro jistě přehraje vše, a na obraze rozdíl nepoznáte.

DVB-T/C tuner

K novým televizím už není třeba kupovat set-top-boxy, přijímač digitálního signálu mají v sobě. Tento televizor má i kabelový receiver DVB-C, takže pokud váš poskytovatel kabelového signálu nevyžaduje použití speciálních karet a dekodérů, můžete televizi připojit přímo ke kabelu.

Režim fotbal

Televizor nabídne i nový režim „Fotbal“, který vám ještě více zpříjemní sledování nejoblíbenější kolektivní hry na světě. Zelená bude více zelená, více vyniknou i samotní hráči. Televizor navíc reaguje i na změnu hluku, takže při skórování gólu a zvýšení hlasitosti automaticky uloží důležitý okamžik.

Doplňující informace

• full HD LED televizor
• SmartTV
• WiFi Ready
• rychlost překreslování 100 Hz CMR
• DVB-T/C tuner
• 2× USB port 2.0
• 3× HDMI

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků UE40H5303

Hodnocení zákazníků

Lenka Hell.

14.01.2015 v 15:01
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

NIK

05.01.2015 v 22:49

cena

není zvuk při zapínání a vypínání tv

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

speedy

14.10.2014 v 12:20

Cena vůči kvalitě a možnost využití mje pro mě přijemná.

Jsem trochu na rozpacích s využitím této televize, návod skoro veškerý žádný a přesto, že si snažím si s tím poradit, některé věci neumím využít, chtělo by to pomoc od specialisty s nastavením a tím i plnému využití.

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Pavel

02.10.2014 v 18:27
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
UE40H5303 4.0 5 4
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů