Kód:
ID:
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Zábavně a krásné barevně převeden reproduktor QDOS Q-BOPZ. Je kompatibilní se všemi zařízeními Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety, notebooky. Jeho použití je velmi jednoduché, díky přísavkovité spodní části ho můžete umístit na jakýkoliv hladký povrch nebo dokonce použít i jako stojánek, např. pro tablet. Připevnění je možné až do 10metrov od zdroje hudby. Nabíjí se pomocí portu ukrytého v silikonovém těle. Nabídne až 7 hodin přehrávání na jedno nabití. O čistý přehrávaný zvuk se stará 3W reproduktor. Kompaktní a lehké provedení.

 

repro QdosChcete si hudbu, kterou máte uloženou ve vašem mobilním telefonu, pouštět kdykoliv a kdekoliv? Nejste spokojeni s kvalitou zvuku, který vydává reproduktor zabudovaný v mobilu? V tom případě je pro vás bezdrátový reproduktor Qdos Q-BOPZ tím nejlepším řešením, u kterého doslova platí „Za málo peněz hodně muziky“.

Bezdrátový reproduktor připevníte na mobilní telefon, tablet nebo jakékoliv jiné zařízení podporující bluetooth pomocí klasické přísavky. Stačí jen zapnout bezdrátový reproduktor Qdos Q-BOPZ a spárovat jej pomocí bluetooth připojení s mobilním telefonem, tabletem atd.

Kromě poslechu hudby můžete reproduktor Qdos využívat také k telefonování. přenosné bezdrátové reproduktory QdosV automobilu jej stačí pomocí přísavky připevnit například na okno a nahradí vám tak klasickou handsfree sadu.

Pokud je tímto způsobem bezdrátový reproduktor připojen, nezbývá již nic jiného, než vybrat skladbu, pustit ji a vychutnávat si hlasitý a kvalitní poslech. Maximální hlasitost reproduktoru Qdos Q-BOPZ je stanovena na 3W. Součástí balení je kromě reproduktoru samotného také český manuál a propojovací microUSB kabel. Slot na tento USB kabel je společně s vypínacím tlačítkem umístěn pod ochranným gumovým krytem.

Bezdrátový reproduktor Qdos můžete zakoupit v těchto barevných variantách: zelený, růžový, černý, bílý, červený, modrý, oranžový

bezdrátové repro pro mobilní telefony

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů