basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Představte si, že na bezdrátový reproduktor položíte svůj mobilní telefon a okamžitě získáte kvalitní a prostorový zvuk. Představte si, že nemusíte nikde nic nastavovat. Představte si že tento reproduktor funguje s každým mobilním telefonem. Hezká představa. Ale co teprve až si to vyzkoušíte!

AEG LBI 4719Vypadá to jako magie, ale v Datartu kouzla neprodáváme. Technologie je to co nás zajímá a tak jsme vám prostě museli tyhle reproduktory ukázat. Jak fungují?

Je to velmi jednoduché. Uvnitř reproduktoru je schovaná indukční cívka připojená na zesilovač a celé to je napojené na stereo reproduktory o výkonu 3W. Díky tomu je schopný reproduktor AEG LBI 4719 přejímat zvuk na základě vibrací a ten následně zesilovat a reprodukovat.

Reproduktor je napájen 3x tužkovými bateriemi velikosti AA, které mu vystačí až na 6 hodin provozu. Díky tomu lze vzít reproduktor opravdu kamkoli. Na pláž. Do stanu. Na výlet, nebo třeba jen tak ven na posezení s přáteli. Ve svém smartphonu, ale třeba i klasickém telefonu, jednoduše pustíte vámi vybranou písničku, přiložíte svůj mobilní telefon integrovaným reproduktorem na AEG LBI 4719 a okamžitě, bez nastavování, bez jakékoli činnosti se vaše hudba přenese do indukčního reproduktoru. Jednoduše řečeno. Dalo by se to shrnout do jednoduché věty: Přilož a hraj!

Díky velmi kompatkním rozměrům a nízké váze 165 gramů můžete tento indukční reproduktor vzít opravdu kamkoli, perfektně se vejde do kapsy a nikde nebude překážet. Jakmile ho ale pustíte, bude určitě slyšet. Pokud by jste chtěli použít AEG LBI 4719 s zařízením, které reproduktor nemá, typicky MP3 či CD přehrávač, není nic snažšího nez použít k propojení klasický 3,5 mm jack kabel a užívat si hudbu na plno bez sluchátek.

Společné sledování videí na YouTube, nebo poslech nových hitů vašich oblíbených interpretů tak může získat do slova do písmene nový rozměr.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů