basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

DVB-T2 přijímač • kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard • podpora Full HD • USB 2.0 port • TimeShift • podporované formáty: MKV, AVI, MPG, MP4, MOV, MP3, JPEG • nahrávání na USB • HDMI • Scart • digitální koaxiální výstup • RF výstup • dálkové ovládání v balení

Alma DVB-T2 HD 2800

Alma DVB-T2 HD 2800 je přijímač připravený na budoucí změny ve vysílání. Podporuje totiž DVB-T2 tuner a nabízí schopnost příjmu HD televizního vysílání nové generace s podporou H.265/HEVC. Díky němu se nemusíte zbavovat nepodporovaných televizorů – stačí tento set-top box. 100% funkcionalitu pak garantuje certifikace DVB-T2 ověřeno, kterou obdržel a která je zárukou funkčnosti a kompatibility s novým vysíláním DVB-T2 HEVC v České Republice.

Funkce, které si zamilujete

Nicméně není to vše, na co se můžete těšit. Přijímač kromě toho zaujme i možností přehrávání multimédií z USB nebo externího pevného disku, přičemž podpory se dočkaly všechny důležité kodeky, jako je MKV, AVI, MPG, MP4, MOV, MP3 a JPEG. Na flashdisky navíc můžete multimédia také nahrávat a ani minuta z oblíbeného pořadu už vám neunikne díky funkci TimeShift.

Vše důležité

Na přední straně si můžete všimnout také displeje a velmi důležitá je také podpora HDMI pro přenos videí až ve Full HD i Scartu. To znamená, že snadno set-top box propojíte s novějšími i staršími televizory.

Technické parametry

Technické parametry DVB-T2 přijímač ALMA 2800 s DVB-T2 s HEVC (H.265) černý

Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 908248 kb)
Přehrávání, nahrávání
Přehrávané formáty JPG, MP3, AVI, MOV, DivX 4, DivX 5, MKV, MPG
PVR (záznam na USB/HDD) Ano
Timeshift Ano
Základní specifikace
DVB-T tuner DVB-T2 (H.265)
Počet tunerů 1 tuner
Certifikace ČRa Ano
Vstupy a výstupy
USB Ano
Anténní vstup Ano
HDMI Ano
Scart Ano
Digitální optický výstup Ne
Koaxiální digitální výstup Ne
Anténní výstup Ano
Nezařazeno
Příkon 8 W
RF modulátor Ano
Výrobce ALMA
Kategorie Set top boxy ALMA
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______