basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Doporučujeme přikoupit

Vše o produktu

Vše o produktu

DVB-T2 přijímač • kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard • podpora Full HD • USB 2.0 port • TimeShift • podporované formáty: MKV, AVI, MPG, MP4, MOV, MP3, JPEG • nahrávání na USB • HDMI • Scart • digitální koaxiální výstup • RF výstup • dálkové ovládání v balení

Alma DVB-T2 HD 2800

Alma DVB-T2 HD 2800 je přijímač připravený na budoucí změny ve vysílání. Podporuje totiž DVB-T2 tuner a nabízí schopnost příjmu HD televizního vysílání nové generace s podporou H.265/HEVC. Díky němu se nemusíte zbavovat nepodporovaných televizorů – stačí tento set-top box. 100% funkcionalitu pak garantuje certifikace DVB-T2 ověřeno, kterou obdržel a která je zárukou funkčnosti a kompatibility s novým vysíláním DVB-T2 HEVC v České Republice.

Funkce, které si zamilujete

Nicméně není to vše, na co se můžete těšit. Přijímač kromě toho zaujme i možností přehrávání multimédií z USB nebo externího pevného disku, přičemž podpory se dočkaly všechny důležité kodeky, jako je MKV, AVI, MPG, MP4, MOV, MP3 a JPEG. Na flashdisky navíc můžete multimédia také nahrávat a ani minuta z oblíbeného pořadu už vám neunikne díky funkci TimeShift.

Vše důležité

Na přední straně si můžete všimnout také displeje a velmi důležitá je také podpora HDMI pro přenos videí až ve Full HD i Scartu. To znamená, že snadno set-top box propojíte s novějšími i staršími televizory.

Technické parametry

Technické parametry Set-top box ALMA 2800 s DVB-T2 s HEVC (H.265) černý

Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 908248 kb)
Přehrávání, nahrávání
Přehrávané formáty JPG, MP3, AVI, MOV, DivX 4, DivX 5, MKV, MPG
PVR (záznam na USB/HDD) Ano
Timeshift Ano
Základní specifikace
DVB-T tuner DVB-T2 (H.265)
Počet tunerů 1 tuner
Certifikace ČRa Ano
Vstupy a výstupy
USB Ano
Anténní vstup Ano
HDMI Ano
Scart Ano
Digitální optický výstup Ne
Koaxiální digitální výstup Ne
Anténní výstup Ano
Nezařazeno
Příkon 8 W
RF modulátor Ano
Šířka výrobku 18 cm
Výška výrobku 4 cm
Hloubka výrobku 14 cm
Hmotnost výrobku 0,2 kg
Šířka balení 5,5 cm
Výška balení 16 cm
Hloubka balení 19 cm
Hmotnost balení 0,48 kg
Výrobce ALMA
Kategorie Set top boxy ALMA
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______