Internetový obchod DATART.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím

PHILIPS PV7005

PHILIPS PV7005

PHILIPS PV7005

Vše o produktu

Vychutnávejte si svá videa i na cestách. Tento přehrávač Philips je vybaven kompaktní vestavěnou baterií, která zaručuje dlouhotrvající napájení. Na jedno nabití lze dosáhnout až 3hodinového trvalého potěšení z přehrávání filmů či hudby nebo prohlížení fotografií. Nabíjení je skutečně snadné – stačí připojit napájecí kabel. Barevný LCD displej oživuje snímky a zobrazuje vaše cenné fotografie, oblíbené filmy a hudbu ve stejně bohatých detailech skutečného života a zářivých barvách jako vysoce kvalitní výtisk. Širokoúhlý poměr stran 16:9 je standardem pro univerzální televizní vysílání i digitální vysílání ve vysokém rozlišení. Přirozený formát poměru stran 16:9 znamená sledování videa bez pruhů nahoře a dole i bez ztráty kvality, ke které dochází při vyvažování, upravující velikost obrazu pro různě veliké obrazovky. Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že můžete zobrazit videa a filmy z internetu, kódované systémem DivX®, například zakoupené hollywoodské filmy. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videa založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou CD-R/RW disky a zapisovatelné DVD disky, paměťová zařízení USB a další paměťové karty, a přehrávat je na svém zařízení Philips DivX Certified®.

Recenze PHILIPS PV7005

5 5/5
Pomohla Vám recenze? 1 0
Celková spokojenost
5

Martin, 24.07.2013 v 7:59

Hodnotím kladně:

Naprostá spokojenost, hezký obraz i zpracování výrobku. Držák do auta funguje perfektně.

Hodnotím záporně:

Malé mínus je, že nemá klasický USB vstup. Je to jen detail, 4GB paměti a micro SD až do velikosti 32GB mi plně vystačí.

PHILIPS PV7005 5.0 5 1
X